خبر 24 |
۱ هفته پیش

خبرهای خوش برای استقلالی ها خبر24

خبرهای خوش برای استقلالی ها
به گزارش حضور مصطفی آجرلو در مجمع انتخاباتی سال ۱۳۹۹ فوتبال همواره این ذهنیت را برای طرفداران تیم استقلال ایجاد کرده بود که با عزل عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال(در زمستان سال گذشته) این بار مدیرعامل باشگاه شان برای احراز سمت ریاست فدراسیون فوتبال دست به کار خواهد شد.

اخبار رسیده از باشگاه استقلال در اسفند و فروردین ماه گذشته نیز حاکی از آن بود که تیم مدیریتی مصطفی آجرلو به شدت در تکاپو است تا برای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون فوتبال (در خرداد ماه) اقدامات لازم را انجام دهند تا دوباره آجورلو شانسش را برای نشستن روی صندلی اول فوتبال ایران امتحان کند.

گذشت زمان و کسب عنوان قهرمانی استقلال سه هفته پیش از پایان مسابقات و البته اتفاقات هفته پایانی که با جدایی فرهاد مجیدی همراه شد، شرایط را برای مصطفی آجرلو به نوعی دستخوش تغییراتی اجباری کرد. از سوی دیگر شایعه حضور محمد دادکان در جمع کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال و کم شدن شانس مصطفی آجورلو، همه و همه موجب شد تا مدیر باتجربه باشگاه استقلال در این زمینه تا حدی دست به عصاتر در این مسیر حرکت کند.

اما با اقدامات اخیر آجرلو در ارتباط با انتخاب سرمربی پرتغالی و برگزاری مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو حالا مسئولان باشگاه استقلال از تصمیمات جدید مدیرعامل این باشگاه خبر می‌دهند که حاکی از ادامه حضور پرقدرت در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال است.

افراد نزدیک به آجورلو در این باره اعلام کردند تصمیم قبلی وی مبنی بر حضور در مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون آنقدرها هم جدی نبوده و حالا که توانسته در این باشگاه عنوان قهرمانی را به دست بیاورد در نظر دارد تا موفقیت هایش را در همین باشگاه ادامه بدهد. این افراد از وی نقل قول می کنند که حتی گفته کار در باشگاه استقلال کم از کار در فدراسیون فوتبال نیست.

شایان ذکر است؛ آجرلو با اعلام رسمی خبر احداث استادیوم اختصاصی باشگاه استقلال مشخص کرد فعلاً و تا اطلاع ثانوی قصد جدایی از باشگاه استقلال را نداشته و با توجه به برنامه هایی نظیر راه اندازی شبکه تلویزیونی اختصاصی برای باشگاهش ظاهراً حضورش در مدیریت باشگاه استقلال تا پایان دولت ابراهیم رئیسی ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرورزشی


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهدی یاراحمدی خراسانی - مدرس دانشگاه

3 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواست درخصوص پرونده فائزه هاشمی خبر داد.

3 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: در مرزهای کردستان مشکلی نداریم، بعضا شرارت‌های بسیار پراکنده‌ای وجود دارد که نیروهای مسلح هم از زمین و هم از هوا مشغول فعالیت هستند و امنیت پایداری در منطقه حاکم است.

2 ساعت پیش

سه فیلم «تی‌تی»، «پیتوک» و «بازیوو» به زودی روی پرده سینما‌ها می‌روند.

3 ساعت پیش

سرمربی تیم پرسپولیس دوباره به سراغ دستیار سابقش رفته تا بلکه بتواند نظر او را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.

2 ساعت پیش

منابع لبنانی از ورود سومین نفتکش ایرانی به سواحل سوریه خبر دادند

2 ساعت پیش

دکتر سیدمحمد مرندی، مشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در بخشی از یک مصاحبه با جماران پیرامون مذاکرات هسته‌ای دوحه اطلاعات جالبی را مطرح کرده است. 

3 ساعت پیش

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز امروز وارد ایران شد.

2 ساعت پیش

فرماندار بلگورود روسیه اعلام کرد که پس از وقوع انفجارهایی در این منطقه، خانه های متعدد ویران و دست کم ۷ تن کشته و زخمی شدند.

2 ساعت پیش

بیشتر...