مجله دلتا |
۱ هفته پیش

رنگ های شاد جذاب رنگ های شاد لباس ترکیب رنگ لباس دخترانه مجله دلتا

فصل تابستان از راه رسیده و کمد لباس‌های خانه‌ها در حال تغییر و تحول است. ورود رنگ‌های تابستانی به کمدهای لباس، مهم‌ترین بخش این تغییرات به شمار می‌رود.
رنگ های شاد و جذاب

تابستان سال ۲۰۲۱ در بسیاری از کشورها، اولین فصل خوش‌گذرانی پسا کرونا به حساب می‌آید و به همین علت،رنگ های شاد و جذابجایگاه اصلی ترندهای رنگی این فصل را از آن خود کرده‌اند.هرچند که در ایران همچنان درگیر همه‌گیری ویروس کرونا هستیم، اما اگر به دنبال درخشش در تابستان هستید،‌ لباس‌های خود را از رنگ‌هایی که در ادامه‌ی مطلب معرفی می‌کنیم، انتخاب کنید. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

زرد

زرد

یکی از رنگ‌هایی که در لباس‌های تابستانی امسال بیش از دیگر رنگ‌ها دیده می‌شود، رنگ زرد است. طراحان لباس امسال با امید به آینده نگاه کرده‌اند و با استفاده از رنگ زرد پررنگ در کالکشن‌هایشان، این امید را به مخاطبان خود هم هدیه داده‌اند. در کنار تناژهای طلایی و پررنگ زرد، رنگ زرد لیمویی هم از ترندهای تابستان ۲۰۲۱ است که می‌تواند در استایل‌های ساده‌تر به کار برود واستایلی تک رنگخلق کند.

آبی آسمانی

آبی آسمانی

یکی از رنگ‌هایی که در بسیاری از کالکشن‌های برندهای مشهور دیده می‌شد، رنگ آبی آسمانی بود. این رنگ در تابستان امسال در کنار رنگ‌هایی همچون زرد و نارنجی به زیبایی ست خواهد شد و استایلی مدرن را رقم خواهد زد. پس به خرید لباس آبی در تابستان امسال شک نکنید.

نارنجی

نارنجی

یکی از رنگ های شاد و جذاب تابستانی، رنگ نارنجی است. چند فصلی است که در میان ترندهای رنگی قرار گرفته و در تابستان امسال هم این جایگاه را ترک نکرده است. با اینکه اکثر برندها از نارنجی جیغ در مجموعه‌هایشان استفاده کردند، نارنجی سوخته هم در برخی از کالکشن‌ها دیده شد تا این رنگ را در استایلمینیمالیست‌هاهم قرار دهد. اگر رنگ نارنجی را دوست دارید اما چندان جسارت پوشیدن لباسی به این رنگ را ندارید، به سراغ اکسسوری‌های نارنجی بروید.

سبز روشن

رنگ سبز پاستلی در کالکشن‌های برندهای مطرح دنیا دیده می‌شود. این رنگ در کنار دیگر تناژهای سبز، اکثرا در تابستان ترند می‌شود و امسال هم دوباره در میان رنگ‌های محبوب تابستانی قرار گرفته است. رنگ سبز روشن دیگری که در ترندهای رنگی امسال دیده می‌شود، سبز نئونی است.

صورتی جیغ

رنگ های شاد و جذاب

رنگ صورتی جیغ که یاد آور عروسک‌های باربی است، از ترندهای اصلی کالکشن‌های تابستان امسال به شمار می‌رود. برندها با استفاده از این رنگ در آیتم‌های خود، شادی و خوشی از دست رفته در دوران بحران کرونا را به کمد لباس‌های مشتریان خود بازگردانده‌اند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبترکیب رنگ‌هایی جذاب که از مد نمی‌افتندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اگر هنوز ست تابستانه مردانه پیدا نکرده‌اید، در این مقاله سعی داریم تا 7 پیشنهاد جذاب برای انتخاب تیپ جذاب تابستانه مردانه به شما ارائه دهیم.

۱ هفته پیش

جدا از مسائل مراقبتی مو که اهمیت زیادی دارد، آرایش کردن مو‌ها و مدل دادن به آن‌ها نیز تأثیر زیادی در زیبایی و جذابیت مو‌ها ایفا می‌کند.

۱ هفته پیش

این مطلب را به معرفی انواع مدل سارافون جدید تابستانی اختصاص داده‌ایم تا به شما کمک کنیم در فصل تابستان، خودتان را از گرما حفظ کنید.

۱ هفته پیش

بیشتر...