زومیت |
4 ماه پیش

معاون مالی اقتصادی انتخاب الکترونیک: شفافیت اقتصادی اولویت انتخاب الکترونیک است زومیت

معاون مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک: شفافیت اقتصادی اولویت انتخاب الکترونیک است

معاون مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک: شفافیت اقتصادی اولویت انتخاب الکترونیک است

​معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد. این جایزه هر ساله سازمان‌های داوطلب را با کمک خبره‌ترین استادان حوزه مالی و اقتصادی کشور و به‌کارگیری معتبرترین مدل‌های مالی دنیا ارزیابی می‌کند.

به‌گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، مراسم تقدیر از واحدهای مالی برتر شرکت‌های فعال در نظام اقتصادی ایران با حضور نخبگان و مدیران مالی‌اقتصادی بنگاه‌های اقتصادی بزرگ ایرانی برگزار شد و در حاشیه آن، تندیس زرین و جایزه ملی مدیریت مالی ایران به معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید. تندیس زرین و جایزه ملی مدیریت مالی ایران را هرساله تعدادی از نخبگان و استادان اقتصادی ایرانی داوری می‌کنند.

اصغر قربانی، معاون مالی و اقتصادیانتخاب الکترونیک،در حاشیه آیین اهدای جوایز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

خوشبختانه شفافیت به‌عنوان اولویت اصلی در دستورکار تیم معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک قرار گرفته است و خرسندیم که امروز به‌عنوان شرکت فعال در بخش خصوصی نظام اقتصادی ایران، فعالیت‌های شفاف مالی و اقتصادی داریم.

وی افزود:

تغییر مقیاس فعالیت در صاحب گسترده‌ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در غرب آسیا، معاونت مالی و اقتصادی انتخاب الکترونیک را از مرحله فعالیت‌های مالی و اقتصادی به مرحله جریان‌سازی در بستر نظام اقتصادی ایران و تأثیرگذاری بر شاخص‌های ملی اقتصاد سوق داده است.

انتخاب الکترونیک

معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به دریافت تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران به‌وسیله این شرکت اشاره و تصریح کرد:

افزایش سهم صنعت از تولید ناخالص داخلی، فتح بازارهای جدید صادراتی و حرکت در مسیر چهارچوب‌های اقتصادی استاندارد توصیه‌شده در ابعاد مختلف اقتصاد مولد اهداف راهبردی انتخاب الکترونیک در حوزه مالی و اقتصادی است.

قربانی اضافه کرد:

جریان‌سازی اقتصادی و حرکت در مسیر اقتصاد مولد مبتنی‌بر تولید، انتخاب الکترونیک را در صدر بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی ایران قرار داده است. بر همین اساس، دریافت چنین جوایزی می‌تواند مهر تأییدی بر شفافیت و سازندگی فعالیت‌های اقتصادی‌صنعتی بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران باشد.

وی در‌پایان ادامه داد:

این جایزه به‌صورت ویژه اثربخشی فعالیت‌های مالی و حسابداری شرکت‌ها را با ارزیابی نوع مدیریت مالی و میزان شفافیت اقتصادی سازمان‌ها می‌سنجد و درنهایت با ارزیابی خط‌مشی ها و استراتژی‌های مالی و اقتصادی شرکت‌ها، مدیریت و رهبری مالی شرکت‌ها و اهداف، کارکنان مالی، ابزار استفاده‌شده و تخصیص بهینه منابع دردسترس شرکت‌ها را رتبه‌بندی می‌کند.

براساس این گزارش، شرکت همراه‌اول، بانک ایران‌زمین، بیمه سرمد، بانک پاسارگاد، بانک تجارت و تعداد دیگری از بنگاه‌های اقتصادی ایرانی با شرکت در این جایزه به دریافت رتبه‌های مختلف مفتخر شدند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تاریخ برگزاری مراسم Hot Chips 2022 با حضور اینتل و AMD و انویدیا و آرم و تسلا اعلام شد. جدیدترین اخبار پردازنده Meteor Lake و Arrow Lake اعلام می‌شود.

18 ساعت پیش

امیدواری‌های زیادی برای القای خواب زمستانی فضانوردان برای سفرهای فضایی طولانی‌مدت وجود دارد، اما ظاهرا دستیابی به این حالت زیستی اساسا برای انسان‌ها ممکن نیست.

18 ساعت پیش

معمای سناریویی کوانتومی موسوم به پارادوکس نور در جعبه می‌تواند یکی از قوانین فیزیک را نقض کند.

12 ساعت پیش

نسل جدید واحد پردازش سریع AMD موسوم به «Mendocino» مجهز به پردازنده‌های Zen 2 جدید و گرافیک RDNA 2 برای لپ‌تاپ‌های اقتصادی با کاربری روزمره معرفی شد.

22 ساعت پیش

براساس اعلام لیزا سو / Lisa Su، مدیرعامل ای ام دی / AMD، در نمایشگاه کامپیوتکس 2022، در سه سال اخیر بیش از ۹۰۰ میلیون کامپیوتر شخصی روانه بازار شده است.

13 ساعت پیش

تبلت اوپو پد ایر / Oppo Pad Air و هدفون Enco R رونمایی شد با مشخصات فنی و قیمت و تاریخ عرضه و پردازنده و عمر باتری و رم و حافظه و تصاویر.

12 ساعت پیش

تراشه‌های Dimensity 930 و Helio G99 مدیاتک با فرایند ۶ نانومتری TSMC و مصرف بسیار بهینه‌ی انرژی معرفی شدند.

17 ساعت پیش

طبق گزارش‌های منتشرشده، احتمالاً تا پایان سال جاری میلادی، نوکیا ۶ مدل گوشی هوشمند ازجمله نوکیا G11 Plus را معرفی خواهد کرد.

14 ساعت پیش

بیشتر...