زومیت |
1 ماه پیش

شروع طوفانی برای بزرگترین رویداد تخصصی دانشجویی کشور زومیت

انجمن علمی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویداد CWS، دومین دوره از سلسله‌سخنرانی‌های علوم و مهندسی کامپیوتر را برگزار می‌کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرعت دانلود و آپلود اینترنت استارلینک اسپیس ایکس ایلان ماسک Starlink به دلیل ازدحام شبکه در آمریکا و کانادا به شکل قابل‌توجهی افت کرده است طبق گزارش اسپیدتست.

17 ساعت پیش

به‌دنبال فروش فیت‌ بیت به گوگل، کاربران این برند تا سال ۲۰۲۵ برای استفاده از خدمات فیت‌بیت به حساب کاربری گوگل نیاز خواهند داشت.

13 ساعت پیش

 اینترنت پرسرعت و باکیفیت مطالبه‌‌ی قدیمی مردمی است که بارها به بهانه‌های مختلف دسترسی‌شان محدود شد، به کنترل درآمد، کند شد و هزینه‌اش بالا رفت. آن‌ها به دلایل

18 ساعت پیش

بزرگ ترین ستاره شناخته شده در کیهان یو وای اسکوتی UY Scuti و کوچک ترین ستاره کدام است و مقایسه ابعاد ستاره ها با خورشید Sun در منظومه شمسی.

10 ساعت پیش

برخی از مشخصات فاش‌شده از گوگل پیکسل ۷، مانند تراشه و ظرفیت رم به شباهت بسیار زیاد این گوشی به پیکسل ۶ اشاره می‌کنند.

14 ساعت پیش

زومیت نوشت: جدیدترین لباس‌شویی و خشک‌کن شیائومی با بخار لباس‌ها را استرلیزه می‌کند و به صفحه‌نمایش رنگی OLED مجهز شده است.

10 ساعت پیش

ابزار RMP یا Radeon Monster Profile ازطریق افزایش ۳۰۰ مگاهرتزی فرکانس پردازشی قدرت گرافیک AMD RX 6800 XT را با RTX 3090 Ti هم‌سطح می‌کند.

15 ساعت پیش

دانشمندان با تولید سنگ‌های مصنوعی کمیاب قصد دارند نحوه تشکیل عناصر کمیاب زمین را کشف کنند که به آینده پایدار و فناوری های انرژی های سبز کمک می کند

19 ساعت پیش

اپل هم‌زمان با تولید جهانی آیفون‌های سری ۱۴، برای اولین‌بار این گوشی‌ها را در هند نیز تولید می‌کند. این اتفاق می‌تواند تولیدات آینده‌ی این شرکت را متحول کند.

13 ساعت پیش

بیشتر...