خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

روایت ایلان ماسک از واکنش مقامات ایرانی به فعال سازی استارلینک در ایران خبرآنلاین

روایت ایلان ماسک از واکنش مقامات ایرانی به فعال‌سازی استارلینک در ایران

ایلان ماسک اعلام کرد که درباره ارائه اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در ایران نامه‌ محترمانه‌ای از سوی مقامات ایرانی دریافت کرده است.

ایلان ماسک در اولین اظهارنظر خود در خصوص واکنش مقامات ایرانی به فعال‌سازی اینترنت ماهواره‌ای در ایران، گفت: نامه بسیار مودبانه‌ای از مقامات ایرانی دریافت کردم.

بر اساس گزارش فارس، ماسک این سخنان را در کالیفرنیا و در دیداری که با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی داشت، بیان کرد. به گفته تایمز اسرائیل، در این دیدار که گفتگوها پیرامون موضوعات مختلف در زمینه های فناوری و به خصوص پلتفرم ایکس بود، نتانیاهو با بردن بحث به سمت ایران، گفته بود: ایران یک‌بازیگر بد است که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می‌دهد و نمی‌خواهید آن‌ها این‌توانایی را داشته باشند که به دالاس و فرمونت (شهری در میشیگان) برسند.

این جملات نتانیاهو با واکنش ایلان ماسک و اشاره او به برخورد منطقی مقامات ایران در قبال فعال‌سازی استارلینک مواجه شد. او با یادآوری نامه بسیار مودبانه‌ای که از مقامات ایرانی دریافت کرده بود، به شوخی گفت تعجب کردم روی آن مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نوشته نشده بود.

در «ایلان ماسک: نامه بسیار مودبانه‌ای از مقامات ایرانی دریافت کردم» بیشتر در این باره بخوانید.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پارتیزان نوشت: ناو کوروت (corvette) کلاس الزبارة (Al Zubarah) یا نام دیگر آن کلاس دوحه، یک شناور چند منظوره، اما با وظیفه تخصصی دفاع هوایی است.

1 ساعت پیش

بنابر گزارش‌ها ژاپن بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای توسعه موشک هوا به هوا و جت جنگنده نسل ششم خود هزینه خواهد کرد؛ پروژه‌ای که در سال مالی ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد.

8 ساعت پیش

زومیت نوشت: رندرهای منتسب‌ به گلکسی S24 پلاس، گوشی رده‌بالای جدید سامسونگ را با لبه‌ی تخت به‌ نمایش می‌گذارند.

6 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: یک پهپاد سنگین‌وزن برای نخستین‌بار در آزمایش نیروهای ناتو توانست اژدری را که برای حمله به زیردریایی‌ها استفاده می‌شود، پرتاب کند.

6 ساعت پیش

یورونیوز نوشت: در غاری در جنوب اسپانیا کفش‌هایی یافت شده است که باستان‌شناسان می‌گویند قدیمی‌ترین کفش‌های شناخته‌شده‌ای هستند که تا کنون در اروپا پیدا شده‌اند.

2 ساعت پیش

عربستان سعودی در حال حاضر تحت یک برنامه توسعه عظیم است و در حالی که نئوم بسیار شناخته شده‌است، تنها یکی از ۱۴ پروژه گیگا در این کشور است.

8 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: در این کمپین تبلیغاتی، «انوشکا شارما»، بازیگر معروف هندی، گوشی تاشوی وان‌پلاس را در دست گرفته است و آن را به دیگران نشان می‌دهد.

7 ساعت پیش

نامش را کمتر شنیده‌اید چرا که بومسلنگ مار گوشه‌گیری است که رفتار تهاجمی ندارد. این مار در آفریقای سیاه یا آفریقای جنوب صحرا زندگی می‌کند و مرگبارترین گونه از تیره قمچه‌ماران است.

1 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: اپل با این کد متوجه می‌شود که تأمین‌کنندگانش چه تعداد پوشش شیشه‌ای ساخته‌اند و چه تعداد از آن‌ها به‌عنوان واحدهای معیوب دور انداخته شده‌اند.

5 ساعت پیش

بیشتر...