حقوق نیوز |
۲ هفته پیش

انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید حقوق نیوز

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

عجیب‌ترین افرادی که تابحال دیده اید؟

همه ما در زندگی گاه به ایجاد تغییراتی در ظاهر خود فکر کرده ایم. اکثر افرادی که خواهان تغییر در ظاهر خود هستند زیبایی و زیبا شدن معیار اصلی تصمیم گیری آن ها می باشد اما بعضی از افراد دست به ایجاد تغییرات بیش از حد ترسناکی در بدن خود میدهند که هیچ توجیهی برای آن‌ها وجود ندارد. در واقع بعضی از افراد با سوراخ کردن بدن، تتو کردن، آویخته کردن اشیاء به نقاط خاصی از بدن یا قرار دادن ایمپلنت‌های ناب خود را به شکلی درآورده اند که کوچک‌ترین شباهتی به انسان نداشته و باعث شگفتی و البته ترس ما خواهند شد.

در ادامه می‌خواهیم شما را با هشت مورد از بدترین و ترسناک‌ترین تغییراتی که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

۱- مرد سوسماری

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

این مرد آمریکایی تصمیم گرفته هست که علاقه‌ی خود به خزندگان را نشان دهد و بدین غرض تمامی بدن خودرا طوری خالکوبی کرده که شبیه یک سوسمار بنظر برسد. اما وی بهمین تغییر نیز بسنده نکرده و با تیز کردن دندان ها، دو تکه کردن زبان، و قرار دادن ایمپلنت‌هایی از تفلون روی ابروهایش که به آن ظاهری شبیه شاخ داده اند خودرا بیش از پیش به سوسمار شبیه کرده است.

۲- لَری پلنگه

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

لری در آستین تگزاس زندگی میکند و روش غیرمعمولی را برای زندگی گزینه کرده است، زیرا او همه‌ی وقت با خود فکر می‌کند که پلنگ هست. این مرد آمریکایی که خود استاد تتو کردن است رفته رفته و در طی ۲۰ سال تمامی بدن خودرا شبیه یک پلنگ خالکوبی کرده هست. حالا ظاهر بدن او شبیه پلنگ بوده و حتی هنگام راه رفتن در خیابان نیز یک لباس نازک ساخته شده از پوست پلنگ به تن دارد.

۳- کتی جانگ کمر باریک

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

کتی جانگ را باید یکی از کمرباریک‌ترین زنان جهان دانست. او ۲۳ ساعت از شبانه روز یک لباس مخصوص باریک کننده کمر به تن دارد و تنها برای دوش گرفتن آنرا از تن در می‌آورد. بدین ترتیب کمر وی همواره باریک مانده هست. وی ۶۰ سال سن دارد ودر چند دهه از زندگی اش برای رسیدن به چیزی که آنرا کمر باریک بودن مینامند

از همین روش بهره گیری کرده است. در واقع وی با سایز کمری معادل ۳۸ سانتیمتر در هنگام پوشیدن این لباس مخصوص باریک‌ترین کمر را در میان زنان جهان دارد.

۴- کله نان شیرینی

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

کله نان شیرینی نوعی تغییر دادن شکل بدن هست که در کانادا مرسوم شده و حالا در ژاپن به یک ترند تبدیل شده است. این فرآیند با تزریق کردن اندکی محلول نمکی زیر پوست در ناحیه‌ی پیشانی صورت میگیرد که آنوقت با فشار دادن بنگاه آن حالتی شبیه نان شیرینی حلقوی روی پیشانی فرد شکل می‌گیرد.

۵- مرد گربه‌ای

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

دنیس, ۵۴ ساله، اهل سن دیگو در کالیفرنیا برای این‌که شباهت زیادی به گربه سانان داشته باشد تلاش بسیار زیادی کرده است. او پروژه بینی خود رابه کلی تغییر داده، گوش هایش را مورب کرده ودر قسمت ابرود و سبیل نیز با کاشت ایمپلنت‌هایی خودرا شبیه یک گربه سان کرده است.

۶- زنان گردن دراز

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

زنان کایان، گروهی اقلیت تبتی برمه‌ای در میانمار میباشند که در سن پنج سالگی نخستین حلقه گردنی شان را دریافت میکنند. هر سال یک حلقه آهنین افزون شده و یا با یک حلقه بزرگتر جای گزین می‌گردد تا گردن زن به ظاهر درازتر بنظر برسد.

اما اتفاقی که در واقع رخ می‌دهد دراز شدن گردن نیست بلکه وزن و فشار این جلقه‌های باعث می‌شود که استخوان ترقوه به سوی پایین فشار داده شده و به جناغ سینه بچسبد.

۷- زنی با بیشترین پیرسینگ در جهان

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

الین داویدسون رکورد بیشترین مقدار پیرسینگ در جهان را از سال ۲۰۰۰ در دست دارد. او در آن دوران جمعا ۴۶۲ پیرسینگ روی بدن خود انجام داده بود که ۱۹۲ مورد آن تنها در ناحیه صورت قرار داشت. در فوریه سال ۲۰۰۹ وی اعلام کرد که شمار پیرسینگ هایش به ۶۰۰۵ مورد رسیده هست که نشان میدهد بطور متوسط از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ وی هرساله ۶۱۵ پیرسینگ اخیر انجام داده است.

۸- اتین دومونت

8 انسان با تغییراتی ترسناک که باید ببینید

اتین دومونت یک روزنامه نگار سویسی است که درسال ۱۹۴۸ به دنیا آمده، نخستین خالکوبی خودرا درسال ۱۹۷۴ انجام داده و ازآن دوران تا کنون به خالکوبی تمامی بدن خود ادامه داده است. وی گفته که بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت از زندگی اش را در سالن‌های خالکوبی گذرانده است. از سال ۲۰۰۲ تمامی سطح بدن او از خالکوبی پوشیده شده و ازآن دوران دومونت به ایجاد تغییر در شکل ظاهری بدن خود پرداخته است.

دراین مسیر وی با گذاشتن یک میله در بینی، حلقه‌هایی به شعاع ۷ سانتیمتر در هردو گوش، قرار دادن پلکسی گلاس «پلاستیکی شبیه شیشه» در بینی و لب ها، قرار دادن حلقه‌های در زیر پوست دست‌ها و همینطور ایجاد یک سوراخ با شعاع ۴ سانتیمتر بین لب پایین و چانه اش به طوریکه ریشه دندان هایش دقیقاً واضح میباشند خودرا شبیه انسان‌های اولیه و وحشی فیلم “آخرالزمان” مل گیبسون کرده است.#‌روانشناسی #‌روانشناسان منبع: حقوق نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...