مجله دلتا |
۳ هفته پیش

موارد مهم برای خوشتیپ بودن خوشتیپ بودن مواردی برای خوشتیپ بودن مجله دلتا

چگونه همیشه خوشتیپ باشیم؟ این سوالی است که همیشه پرسیده می‌شود و برای رسیدن به آن باید چند نکته را رعایت کرد.
موارد مهم برای خوشتیپ بودن

شاید لباسی را بر تن یک سوپراستار ببینید و تحسین کنید اما آن لباس روی بدن شما به خوبی ننشیند. پس بهتر است به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان را ارزیابی کنید و لباس مناسب را انتخاب کنید تا همیشه خوشتیپ باشید. در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعموارد مهم برای خوشتیپ بودنمی‌پردازیم.

رنگ‌های خود را پیدا کنید

اولین راه برای خوشتیپ بودن این است که بدانید چه رنگی به شما می‌آید و چه رنگی مناسب شما نیست. مهم‌ترین فاکتور برای تصمیم‌گیری، دانستن این است که چه رنگ‌هایی با رنگ پوست و موی شما هماهنگ هستند.

روش‌های مختلفی برای انتخاب تناژ رنگ پوست افراد وجود دارد. افراد با رنگ پوست و موی مشابه در یک‌ دسته‌بندی قرار می‌گیرند. پوست و مو‌های روشن‌تر در دسته «پاییزی» با رنگ‌های تناژ گرم قرار می‌گیرند. در حالی که پوست و مو‌های تیره‌تر بیشتر با رنگ‌های «بهاری» روشن کامل می‌شوند.

فرم بدن خود را در نظر بگیرید

در دومین مرحله در پاسخ به سوال باید بگوییم اطلاع از فرم بدن یکی دیگر از فاکتور‌های کلیدی برای داشتن یک تیپ متفاوت و با اعتماد به نفس است. نیازی نیست که همه یک سایز و نسبت اندامی داشته باشند.

بلکه چیزی که مهم است، پوشیدن لباس‌هایی که فرم بدن شما را به زیبایی به نمایش می‌گذارند هستند. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کند تا با اعتماد به نفس جلوه‌گری کنید.

چه فرم گلابی مانند دارید، چه فرم سیب مانند، چه قد بلند هستید چه قد کوتاه، این پوشیدنلباسمناسب فرم بدنتان است که شما را جذاب و متفاوت می‌کند و یک استایل با اعتماد به نفس به شما می‌بخشد.

خوشتیپ بودن

به ترکیب رنگ‌ها و ست کردن آن‌ها توجه کنید

رنگ‌ها می‌توانند در تیپ شما تاثیرات مثبت زیادی بر جای بگذارند. باید بدانید چه رنگ‌هایی را دوست دارید و کدام رنگ‌ها حس خوبی را به شما منتقل می‌کنند.

رنگ‌های مکملکه با هم استفاده می‌شوند و جلوه لباس را چندین برابر می‌کنند را بشناسید. همچنین با توجه به فصل سال و رنگ پوست خود، بهترین ترکیب رنگی برای لباس‌های‌ خود را انتخاب کنید.

از امتحان کردن لباس‌های رنگی نترسید و سعی کنید در موقعیت‌ها و شرایط مختلف از رنگ‌های مناسب استفاده کنید. هیچ وقت به بهانه‌ سن و موقعیت، خود را به یک رنگ خاص محدود نکنید.

مواردی برای خوشتیپ بودن

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبترفندهای ست کردن مانتو با شال و روسریرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با شروع فصل تابستان باید پوشیدن انواع لباس نخی و تابستانی را جشن گرفت. در این مطلب لباس‌ها و رنگ‌های مناسب فصل تابستان را بررسی می‌کنیم.

1 ماه پیش

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

۴ هفته پیش

در این مطلب نکاتی در ارتباط با روش‌های طبیعی برای رشد مجدد موها را بیان می‌کنیم که تا با این روش‌ها به موهای دلخواه خود برسید.

1 ماه پیش

برای درمان خشکی پوست صورت لازم نیست حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید. کافی است با درمان‌های طبیعی به پوست دلخواه خود برسید.

1 ماه پیش

بدون شک راهکارهای پاکسازی پوست در خانه یکی از بهترین روش‌هایی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 ماه پیش

برای داشتن آرایش مناسب بهار، لازم است جسور باشید و در مقابل سیل عظیم تغییراتی که دنیای مد را نشانه گرفته مقاومت نکنید.

1 ماه پیش

تزریق دوز بوستر می‌تواند بخشی طبیعی از فرایند واکسیناسیون باشد. اما می‌دانید واکسن بوستر کرونا چیست و چه موقع باید دریافت شود؟

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند!

۳ هفته پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

۴ هفته پیش

بیشتر...