مجله دلتا |
5 ماه پیش

موارد مهم برای خوشتیپ بودن خوشتیپ بودن مواردی برای خوشتیپ بودن مجله دلتا

چگونه همیشه خوشتیپ باشیم؟ این سوالی است که همیشه پرسیده می‌شود و برای رسیدن به آن باید چند نکته را رعایت کرد.
موارد مهم برای خوشتیپ بودن

شاید لباسی را بر تن یک سوپراستار ببینید و تحسین کنید اما آن لباس روی بدن شما به خوبی ننشیند. پس بهتر است به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان را ارزیابی کنید و لباس مناسب را انتخاب کنید تا همیشه خوشتیپ باشید. در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعموارد مهم برای خوشتیپ بودنمی‌پردازیم.

رنگ‌های خود را پیدا کنید

اولین راه برای خوشتیپ بودن این است که بدانید چه رنگی به شما می‌آید و چه رنگی مناسب شما نیست. مهم‌ترین فاکتور برای تصمیم‌گیری، دانستن این است که چه رنگ‌هایی با رنگ پوست و موی شما هماهنگ هستند.

روش‌های مختلفی برای انتخاب تناژ رنگ پوست افراد وجود دارد. افراد با رنگ پوست و موی مشابه در یک‌ دسته‌بندی قرار می‌گیرند. پوست و مو‌های روشن‌تر در دسته «پاییزی» با رنگ‌های تناژ گرم قرار می‌گیرند. در حالی که پوست و مو‌های تیره‌تر بیشتر با رنگ‌های «بهاری» روشن کامل می‌شوند.

فرم بدن خود را در نظر بگیرید

در دومین مرحله در پاسخ به سوال باید بگوییم اطلاع از فرم بدن یکی دیگر از فاکتور‌های کلیدی برای داشتن یک تیپ متفاوت و با اعتماد به نفس است. نیازی نیست که همه یک سایز و نسبت اندامی داشته باشند.

بلکه چیزی که مهم است، پوشیدن لباس‌هایی که فرم بدن شما را به زیبایی به نمایش می‌گذارند هستند. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کند تا با اعتماد به نفس جلوه‌گری کنید.

چه فرم گلابی مانند دارید، چه فرم سیب مانند، چه قد بلند هستید چه قد کوتاه، این پوشیدنلباسمناسب فرم بدنتان است که شما را جذاب و متفاوت می‌کند و یک استایل با اعتماد به نفس به شما می‌بخشد.

خوشتیپ بودن

به ترکیب رنگ‌ها و ست کردن آن‌ها توجه کنید

رنگ‌ها می‌توانند در تیپ شما تاثیرات مثبت زیادی بر جای بگذارند. باید بدانید چه رنگ‌هایی را دوست دارید و کدام رنگ‌ها حس خوبی را به شما منتقل می‌کنند.

رنگ‌های مکملکه با هم استفاده می‌شوند و جلوه لباس را چندین برابر می‌کنند را بشناسید. همچنین با توجه به فصل سال و رنگ پوست خود، بهترین ترکیب رنگی برای لباس‌های‌ خود را انتخاب کنید.

از امتحان کردن لباس‌های رنگی نترسید و سعی کنید در موقعیت‌ها و شرایط مختلف از رنگ‌های مناسب استفاده کنید. هیچ وقت به بهانه‌ سن و موقعیت، خود را به یک رنگ خاص محدود نکنید.

مواردی برای خوشتیپ بودن

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبترفندهای ست کردن مانتو با شال و روسریرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تمام ساعاتی را که در تابستان بیرون از خانه سپری می‌کنید، معمولاً یک چیز اجتناب ناپذیر است: آفتاب سوختگی. که راه حل‌هایی برای آن وجود دارد

2 ماه پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

5 ماه پیش

اگر می‌خواهید ابروهای پر داشته باشید، خوشبختانه درمان‌های خانگی زیادی وجود دارد که می‌توانید آن را امتحان کنید.

2 ماه پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

5 ماه پیش

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

5 ماه پیش

در دنیای مدرن، موهای خاکستری دیگر ربطی به پیری ندارد و برعکس، مد روز است. بنابراین مهم است که یاد بگیرید به موهای خاکستری خود زیبایی بدهید

2 ماه پیش

در این مطلب ما مراحلی را که باید برای مراقبت از پوست خود در سنین مختلف انجام دهید، با شما به اشتراک می‌گذاریم.

2 ماه پیش

همچنین بخوانید: مدل مو‌های جذاب تابستانی را بشناسید! آموزش بستن شال و روسری آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه آموزش تصویری بستن مو در کمترین زمان بهترین مدل مو مناسب انواع صورت

5 ماه پیش

برای اطلاع از اشتباهات رایج انتخاب مانتو برای افراد چاق با ما در این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا اندام شما زیباتر دیده شود.

5 ماه پیش

بیشتر...