مجله دلتا |
1 سال پیش

موارد مهم برای خوشتیپ بودن خوشتیپ بودن مواردی برای خوشتیپ بودن مجله دلتا

چگونه همیشه خوشتیپ باشیم؟ این سوالی است که همیشه پرسیده می‌شود و برای رسیدن به آن باید چند نکته را رعایت کرد.
موارد مهم برای خوشتیپ بودن

شاید لباسی را بر تن یک سوپراستار ببینید و تحسین کنید اما آن لباس روی بدن شما به خوبی ننشیند. پس بهتر است به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان را ارزیابی کنید و لباس مناسب را انتخاب کنید تا همیشه خوشتیپ باشید. در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعموارد مهم برای خوشتیپ بودنمی‌پردازیم.

رنگ‌های خود را پیدا کنید

اولین راه برای خوشتیپ بودن این است که بدانید چه رنگی به شما می‌آید و چه رنگی مناسب شما نیست. مهم‌ترین فاکتور برای تصمیم‌گیری، دانستن این است که چه رنگ‌هایی با رنگ پوست و موی شما هماهنگ هستند.

روش‌های مختلفی برای انتخاب تناژ رنگ پوست افراد وجود دارد. افراد با رنگ پوست و موی مشابه در یک‌ دسته‌بندی قرار می‌گیرند. پوست و مو‌های روشن‌تر در دسته «پاییزی» با رنگ‌های تناژ گرم قرار می‌گیرند. در حالی که پوست و مو‌های تیره‌تر بیشتر با رنگ‌های «بهاری» روشن کامل می‌شوند.

فرم بدن خود را در نظر بگیرید

در دومین مرحله در پاسخ به سوال باید بگوییم اطلاع از فرم بدن یکی دیگر از فاکتور‌های کلیدی برای داشتن یک تیپ متفاوت و با اعتماد به نفس است. نیازی نیست که همه یک سایز و نسبت اندامی داشته باشند.

بلکه چیزی که مهم است، پوشیدن لباس‌هایی که فرم بدن شما را به زیبایی به نمایش می‌گذارند هستند. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کند تا با اعتماد به نفس جلوه‌گری کنید.

چه فرم گلابی مانند دارید، چه فرم سیب مانند، چه قد بلند هستید چه قد کوتاه، این پوشیدنلباسمناسب فرم بدنتان است که شما را جذاب و متفاوت می‌کند و یک استایل با اعتماد به نفس به شما می‌بخشد.

خوشتیپ بودن

به ترکیب رنگ‌ها و ست کردن آن‌ها توجه کنید

رنگ‌ها می‌توانند در تیپ شما تاثیرات مثبت زیادی بر جای بگذارند. باید بدانید چه رنگ‌هایی را دوست دارید و کدام رنگ‌ها حس خوبی را به شما منتقل می‌کنند.

رنگ‌های مکملکه با هم استفاده می‌شوند و جلوه لباس را چندین برابر می‌کنند را بشناسید. همچنین با توجه به فصل سال و رنگ پوست خود، بهترین ترکیب رنگی برای لباس‌های‌ خود را انتخاب کنید.

از امتحان کردن لباس‌های رنگی نترسید و سعی کنید در موقعیت‌ها و شرایط مختلف از رنگ‌های مناسب استفاده کنید. هیچ وقت به بهانه‌ سن و موقعیت، خود را به یک رنگ خاص محدود نکنید.

مواردی برای خوشتیپ بودن

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبترفندهای ست کردن مانتو با شال و روسریرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سؤالی که بسیاری از افراد دارند این است: بهترین زمان برای شروع یادگیری زبان انگلیسی چه سنی است؟ در این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم.

2 ماه پیش

مدیریت زمان به شما اجازه می‌دهد تا به شکل بهتری از زندگی خود لذت ببرید. زمان بیشتری برای تفریح، خانواده و دوستان به شما ارائه می‌دهد.

2 ماه پیش

اینکه چرا انسان معاصر در زندگی مدرن هرگز راضی نمی‌شود یک موضوع پیچیده بوده که از عوامل اجتماعی، فرهنگی و تکنولوژیکی مشتق شده است.

2 ماه پیش

قلدری در محل کار بدرفتاری مداومی است که در محیط کار رخ می‌دهد و می‌تواند شامل رفتارهایی مانند انتقاد کلامی، حملات شخصی، تحقیر و توهین باشد.

2 ماه پیش

گوشی‌های هوشمند به یک بخش مهم از زندگی افراد تبدیل شده‌اند در نتیجه ابتدا باید وضعیت فعلی اعتیاد به گوشی‌های هوشمند را تجزیه و تحلیل کنیم.

2 ماه پیش

برای کاهش ترس از شکست، باید یک برنامه دقیق و جامع برای دستیابی به اهداف تعیین کنیم و اقدامات مشخصی را برای هر مرحله انجام دهیم.

2 ماه پیش

چگونه در پرواز طولانی به خواب برویم؟ برای بسیاری از ما شاید یک پرواز طولانی‌ هیجان انگیز باشد، برای دیدن دوستان یا خانواده، تعطیلات یا کار

3 ماه پیش

برخلاف تصور بیشتر مردم، افراد جذاب با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در این متن به دلایل مجردماندن افراد جذاب می‌پردازیم.

2 ماه پیش

از 9 توصیه این مطلب می‌توانید برای کمک و حمایت از شخصی که فکر می‌کنید قربانی خشونت خانگی است، استفاده کنید.

2 ماه پیش

بیشتر...