زومیت |
1 سال پیش

هایپرگراف ها استفاده از آن ها برای حل مسئله ریاضی ۵۰ ساله زومیت

در سال ۱۹۷۳، پال اردوش مسئله‌ای را مطرح کرد: آیا می‌توان مجموعه‌ای از سه نقطه روی یک نمودار را به‌نحوی جمع کرد تا دو قانون ظاهراً ناسازگار را هم‌زمان رعایت کنند؟#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در جریان افتتاحیه دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا تهران ۱۴۰۲، چهار خودروی لادا رونمایی شده و و برنامه عرضه محصولات آن توسط نیکا خودرو اعلام گردید.

1 ساعت پیش

بر طبق یک نظریه جدید که از سوی یک متخصص برجسته در زمینه پیری ارائه شده، پیری انسان ممکن است تحت تاثیر میلیون ها سال تسلط دایناسورها برروی کره زمین بوده باشد.

6 ساعت پیش

زومیت نوشت: نرم‌افزار Beeper Mini که نوجوانی ۱۶ ساله در توسعه‌ی آن نقش داشته است، پیام‌ها را مستقیماً از گوشی‌های اندرویدی به سرورهای اپل می‌فرستد.

8 ساعت پیش

زومیت نوشت: آزمایشگاه هوش مصنوعی هنگ‌کنگ با پارچه‌های تغییررنگ‌دهنده، می‌خواهد ضایعات لباس‌ها را کاهش دهد.

1 ساعت پیش

تمام پشه‌هایی که ما را نیش می‌زنند، ماده هستند. پشه‌های ماده، اندام‌های خاصی برای نیش زدن در دهانشان دارند که پشه‌های نر فاقد آن هستند.

7 ساعت پیش

زومیت نوشت:اپل پس از انتقال بخشی از خط مونتاژ جدیدترین آیفون‌هایش به هند، اکنون به‌دنبال تأمین باتری‌های موردنیاز خود در این کشور است.

2 ساعت پیش

شاتل‌ موبایل رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های هوشمند خود را با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۲۲ به بازار ارتباطات کشور عرضه کرد.

8 ساعت پیش

زومیت نوشت: رندرهای سری آیفون ۱۶ نشان می‌دهند که مدل پرو مکس این سری قرار است بزرگ‌ترین آیفون تاریخ باشد.

4 ساعت پیش

برای اولین بار در دنیا یک کوسه دهان‌گنده باردار دیده شده‌است؛ ماده این گونه فوق‌العاده کمیاب و آب‌های عمیق، ماه گذشته در ساحلی در فیلیپین پیدا شد. متأسفانه کوسه دهان‌گنده برای آنکه دیده شود، محکوم به مرگ شد.

6 ساعت پیش

بیشتر...