مجله دلتا |
۴ هفته پیش

ماندگاری خط چشم را برای ماندگاری بیشتر خط چشم

همه خانم‌ها علاقه زیادی به آرایش کردن دارند اما لازم است بدانید کشیدن خط چشم و ماندگاری آن نیاز به مهارت و تمرین بسیاری دارد.
ماندگاری خط چشم

ماندگاری خط چشمیکی از موضوعاتی است که اگر به آن توجه نکنید باعث زشت شدن آرایشتان می‌شود؛ زیرا خط چشم بعد از چند ساعت امکان دارد پخش شود و زیر چشم‌ها را سیاه کند. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

ماندگاری خط چشم

کشیدن خط چشم نیاز به تمرین زیادی دارد؛ اما از طرفی هم بعدازاین که در آن مهارت پیدا می‌‌کنیم، با این مشکل مواجه می‌‌شویم که خط چشم در طول روز پاک می‌‌شود؛ بنابراین باید راهکارهایی را در نظر بگیریم که خط چشم در تمام طول روز دوام بیاورد و پاک نشود.

خط چشم اصل و باکیفیت انتخاب کنید

زمانی که می‌خواهید خط چشم خریداری کنید، از انواع خط چشم‌های ضد آب استفاده کنید که می‌تواند گزینه مناسبی باشد و در طول روز پشت چشم‌های شما دوام بیاورد و پاک نشود.

زمانی که می‌خواهید خط چشم انتخاب کنید، خط چشم‌های ضدآب را تهیه کنید. این محصولات می‌توانند گزینه عالی برای آرایش باشند که کل روز پشت پلک دوام بیاورند و هرگز پاک نشوند.

خط چشم اصل و باکیفیت انتخاب کنید

اول پوستتان را آماده کنید

ابتدا قبل از کشیدن خط چشم، باید پوستتان را تمیز کنید، تونر بزنید، سپس از مرطوب‌کننده استفاده کنید. البته زمانی که می‌‌خواهید خط چشم را پشت چشمتان بکشید، پوست باید کاملاً تمیز باشد تا پوست هیچ چربی نداشته باشد. به‌خاطر همین مرطوب‌کننده‌ای که قبل از آن استفاده می‌کنید، باید آبرسان داشته باشد و پایه چربی در آن وجود نداشته باشد.

پرایمر بزنید

پرایمر باعث یکدست شدن پوست می‌شود و آرایش را در مدت‌زمان طولانی ثابت نگه دارید. قبل از استفاده از خط چشم هم از پرایمر استفاده کنید.

پرایمر بزنید

کرم‌پودر بزنید

بعد از پرایمر پشت پلکتان را کرم‌پودر بزنید تا فضای صاف و یکدستی برایتان ایجاد شود. سپس روی آن خط چشم بکشید. می‌توانید مقدار کمی پودر مانند پنکیک به آن بزنید تا کاملاً خشک شود. اگر به پوستتان اهمیت می‌دهید، به مطلبقهوه برای پوست بی‌نظیر استمراجعه کنید.

نکته مهم

زمانی که می‌‌خواهید بین خط چشم را پر کنید، باید کمی صبر کنید تا خط چشم خشک شود. بعدازاین که خشک شد، متوجه می‌‌شوید که چه قسمت‌هایی خالی است؛ پس مراقب باشید که عجله نکنید و با زمان‌بندی درست؛ این کار را انجام دهید‌‌.

بین خطوطِ خط چشم را خالی نگذارید

یادتان بماند خط چشم باید به‌اندازه کافی پررنگ باشد تا در طول روز خشک نشود و بریزد. اگر حس کردید که لابه‌لای خط چشمتان خالی است، حتماً آن را پر کنید.

بین خطوطِ خط چشم را خالی نگذارید

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلببا دستمال کاغذی ماسک صورت درست کنید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...