مجله دلتا |
۱ هفته پیش

زاپ دار کردن جین زاپ دار کردن شلوار جین را در خانه زاپ دار کنید مجله دلتا

زاپ دار کردن شلوار جین یکی از روش‌های ساده برای ایجاد تنوع در شلوار‌های جین است که با چند وسیله در دسترس به راحتی انجام می‌شود.
زاپ دار

شلوار‌ جین یکی از پرطرفدارترین شلوار‌ها است. پارچه آن‌ها با دوام است و عمر زیادی دارد. در نتیجه ممکن است شما راخسته و دلزده کند. در این مطلب از صفحه مد و زیباییمجله دلتابه شما می‌گوییم چطور با زاپ دار کردن شلوارهای جین، یک استایل جدید داشته‌باشید.

زاپ دار کردن شلوار

آموزش گام به گام زاپ دار کردن شلوار جین

باید بدانید بهتر است در قسمت‌هایی که دچار ساییدگی و تماس با سطوح می‌شوند، این اقدام را انجام ندهید. مانند پشت ران‌ها.

بهترین قسمت برای زاپ زدن،زانو‌ها و روی قسمت ران‌های شلوار است.

لوازم مورد نیاز

برای زاپ دار کردن شلوار جین فقط احتیاج به چند وسیله ساده و در دسترس دارید.

  • گچ یا صابون خیاطی
  • پنس (از قیچی مو چین یا پنس ابرو هم می‌توانید استفاده کنید)
  • سوزن یا سنجاق قفلی
  • تیغ موکت بری (کاتر) یا قیچی

در خانه زاپ بزنیم

مراحل زاپ دار کردن شلوار جین

  • مرحله اول

ابتدا شلوار جین را بپوشید و جای دقیق زاپ را با گچ مشخص کنید. بهترین نقطه برای زاپ زدن، ۵ سانتی متر بالا یا پایین زانوست.

  • مرحله دوم

یک مجله قدیمی یا یک لایه ضخیم از روزنامه (یا مقوای ضخیم) زیر قسمتی که مشخص کرده‌اید قرار دهید تا هنگام برش زدن هر دو طرف شلوار را نبرید.

زاپ زدن جین

  • مرحله سوم

این مرحله برای زاپ دار کردن شلوار بسیار مهم است. باید با استفاده از کاتر برش‌های موازی روی شلوار ایجاد کنید.

برش‌ها را با فاصله ۱.۵ تا ۲ سانتی متر و به شکل نامرتب ایجاد کنید.

  • مرحله چهارم

با نوک سنجاق یا نوک سوزن تار‌های قسمت برش‌ها را جدا کنید تا پود‌های پارچه به صورت ریش‌ریش ظاهر شود. حالا به کمک پنس پود‌های پارچه را جدا کنید.

  • مرحله پنجم

بعد از اتمام مرحله ۴ شلوار جین ظاهری مانند تصویر زیر پیدا می‌کند. با استفاده از قیچی نخ‌های اضافی اطراف برش‌ها را بچینید.

شلوار جین

  • مرحله آخر زاپ دار کردن

برای هر نوار تعیین شده مراحل ۴ و ۵ را تکرار کنید تا زاپ‌ها کامل شود. حالا شما یکشلوار جینجدید دارید که زاپ دار است و حس تازگی به شما خواهد بخشید.

کلام آخر

شاید هنگام ایجاد تغییر در لباسها،برای بار اول، آنچه می‌خواهیم از آب درنیاید؛ اما جالب است به شما بگویم پس از یک بار استفاده از این روش، از آنچه انجام داده‌اید پشیمان نخواهید شد.

پیشنهاد مطالعه:حتماً مطالعه مطلبچرا اسکراب صورت مهم است؟ برایتان جالب خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شما را با بهترین نویسنده های ژاپنی و آثار معروفشان آشنا می‌کنیم تا اگر به این کشور و فرهنگش علاقه‌مندید، بیشتر با ادبیات ژاپن آشنا شوید.

3 روز پیش

بوی خوش از دیرباز یکی از نمادهای مهم در خوش‌استایل بودن به شمار می‌آمد. بنابراین بد نیست پاییز را با یک عطر خنک فریاد بزنید.

6 روز پیش

در این مطلب، شما با انواع لباس دخترانه شیک آشنا می‌شوید. اما شما معمولاً در خرید چنین لباس‌هایی باید به خواست آنها هم توجه کنید.

۱ هفته پیش

کسی فکر نمی‌کرد، نحوه آرایش با ماسک در کرونا تا این حد ترند شود. ایده‌ها و طرح‌ها برای درشت‌تر کردن چشم‌ها در این استایل بسیار مهم است.

۱ هفته پیش

شاید بارها از خود سوال کرده‌اید که امسال پاییز چی بپوشیم که جذاب باشد. این مطلب به شما می‌گوید که رنگ‌های ترند پاییز امسال کدامند.

۱ هفته پیش

بیشتر...