بیتوته |
1 سال پیش

بیوگرافی عکس های آرمین رحیمیان بازیگر جوان ایرانیزندگی نامه آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان بازیگر, آرمین رحیمیان و همسرش

آرمین رحیمیان بازیگر نقش شبی که ماه کامل شد

عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر

آرمین رحیمیانیکی از بازیگران جوان و با استعداد صدا و سیما است. او با بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی خانم نرگس آبیار و در نقش عبدالمالک ریگی به شهرت رسید. این فیلم در سال 1398 و در تاریخ 15 خرداد در سینماهای ایران به صورت گسترده اکران شد.

چکیده ای از بیوگرافیآرمین رحیمیان

نام:آرمین رحیمیان

تولد: 18 دی 1372 در مشهد

محل زندگی : تهران

حرفه : بازیگر ، کارگردان و نویسنده

سالهای فعالیت: 1390 تا کنون

آرمین رحیمیان و همسرش, فیلمهای آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان در گاندو

آرمین رحیمیان بازیگر

زندگی شخصی آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیاندر مشهد در یک خانواده چهار نفری بزرگ شد و یک برادر دارد. چند سالی است که پدرش را از دست داده است. از وضعیت تأهل او اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می رسد مجرد باشد.

آرمین رحیمیان در گاندو, آرمین رحیمیان, رحیمیان

آرمین رحیمیان فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد

فعالیت هنری آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان زاده 18 دی ماه سال 1372 در مشهد است. در دانشکده صدا و سیما از رشته فیلمسازی با گرایش فیلنامه نویسی فارغ التحصیل شده است. او در سال 1390 مشهد را به مقصد تهران ترک کرد و در آموزشگاه کارنامه حرفه ای بازیگری را دنبال کرد. حسن فتحی کسی است که در آموزشگاه کارنامه حرفه ای مدیر آموزش آرمین رحیمیان بوده و در این دوره بسیار به وی کمک کرده است.

آرمین رحیمیان و همسرش, فیلمهای آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان در گاندو

فیلم شبی که ماه کامل شد آرمین رحیمیان را به شهرت رساند

آرمین رحیمیان در همان سال کار خود را با بازی در تئاتر شوع کرد و در دفاتر سینمایی تست بازیگری می داد تا در یکی از فیلم ها انتخاب شود و برای بار اول یکی از این دفاتر سینمایی که قبلا در آن تست داده بود به او زنگ می زند و از او برای بازی کردن جلوی دوربین دعوت می کند. اما نقشی که به او سپرده شد نقش سیاهی لشکر بود و آرمین رحیمیان این فرصت را مغتنم شمرد و از آن استفاده کرد و تجربه جدیدی برای خود رقم زد و از این کار در یک روز یک اسکناس 10 هزار تومانی دستمزد گرفت.

زندگی نامه آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان بازیگر, آرمین رحیمیان و همسرش

آرمین رحیمیان در نمایش مری پاپینز

آرمین رحیمیان در صحنه تئاتر بسیار ایفای نقش کرده و با بازیگران بسیاری تجربه کار در تئاتر را دارد مانند : نمایش مری پاپینز با بازیگرانی چونبهنوش طباطبایی،مهراوه شریفی نیا،واحسان کرمی.

محتوا و محور این نمایش درباره آقای بنکس و همسرش است که به دنبال پرستار جدید برای فرزندانشان هستند و با استخدام مری پاپینز اتفاقات عجیبی برایشان رقم می خورد و همه اعضای خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد.

او همچنین در نمایش تئاتر راهی برای فرار از روزهای سیاه زندگی بر روی صحنه رفته است.

یکی از مهم ترین فعالیت های آرمین رحیمیان که باعث شهرت او شد بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد در نقش عبدالمالک ریگی بود.

او به واسطه یکی از دوستانش که در تئاتر با هم بودند از تست گریم فیلم خانمنرگس آبیارباخبر شد و تصمیم گرفت برای این فیلم تست بدهد و او برای نقش عبدالمالک ریگی انتخاب شد که این از سخت ترین اتفاقات در دنیای بازیگری آرمین رحیمیان بود چرا که عبدالمالک ریگی یکی از منفورترین چهره هایی بود که جنایات وحستناک زیادی را مرتکب شده بود و این در ذهن مردم فراموش نشدنی است که کار را برای آرمین رحیمیان دشوار می کرد. اما او با وجود سختی ها و مخالفت مادرش توانست در ایفای نقش موفق باشد و به شهرت برسد.

آرمین رحیمیان و همسرش, فیلمهای آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان در گاندو

ایفای نقش آرمین رحیمیان در تئاتر

آرمین رحیمیان در یکی از گفتگوهایش با خبرنگاران می گوید : زمانی که برای نقش عبدالمالک ریگی انتخاب شدم مادرم به شدت مخالف بود ولی من نمی خواستم این فرصت را از دست بدهم و برای ایفای نقش عبدالمالک و فرو رفتن در نقش او و شناخت هر چه بیشتر روحیات، رفتار و حرکات او تلاش های زیادی کردم.

چندین فیلم آرشیوی از بازجویی های او را دیدم تا بتوانم مثل او عمل کنم و حرف بزنم و همچنین داشتن ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با مردم سیستان که برای بهتر ایفا کردن نقش عبدالمالک ریگی بود.

آرمین رحیمیان و همسرش, فیلمهای آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان در گاندو

آرمین رحیمیان بازیگر

آرمین رحیمیان در سال 1397 نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

از تازه ترین کارهای آرمین رحیمیان می توان به میدان سرخ اشاره کرد.

فیلمهای آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان در گاندو, آرمین رحیمیان

نمایش مری پاپینز یکی از فعالیت های تئاتری آرمین رحیمیان است

آرمین رحیمیان در نویسندگی و کارگردانی نیز فعالیت دارد و تاکنون سه فیلم کوتاه ساخته است که اخیرا فیلم کوتاه یک دوم به نویسندگی و کارگردانی خودش به پایان رسیده است و پس از طی کردن مراحل فنی برای پخش جهانی آماده خواهد شد. در این فیلم بازیگرانی مانند : گلنوش قهرمانی،عماد امامی نیا و فاطمه مرتضایی به ایفای نقش پرداخته اند.

آرمین رحیمیان, رحیمیان, عکس های آرمین رحیمیان

عکس های جدید آرمین رحیمیان

یکی از مهم ترین ویژگی های این بازیگر جوان و با استعداد بازی کردن در صحنه تئاتر، تلویزیون و سینما است که او را از سایر بازیگران متمایز می کند.

زندگی نامه آرمین رحیمیان, آرمین رحیمیان بازیگر, آرمین رحیمیان و همسرش

عکس های آرمین رحیمیان

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با بهزاد خلج،بیوگرافی بهزاد خلج،فیلمهای بهزاد خلج،عکس بهزاد خلج،بهزاد خلج پوست شیر،بهزاد خلج در مانکن،بهزاد خلج آقای قاضی،بهزاد خلج بازیگر ، تصاویر بهزاد خلج، بهزاد خلج و همسرش ، زندگی نامه بهزاد خلج به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با جان آبراهام، بیوگرافی جان آبراهام، عکس های جان آبراهام، زندگی نامه جان آبراهام، فیلم جان آبراهام،فیلم هندی اتک جان آبراهام،دین جان آبراهام ، آثار هنری جان آبراهام، جان آبراهام بازیگر ، جان آبراهام و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با فریماه فرجامی، عکس های فریماه فرجامی، زندگی نامه فریماه فرجامی، فریماه فرجامی بیماری،فریماه فرجامی سرب،بیوگرافی فریماه فرجامی،فرجامی ، تصاویر فریماه فرجامی، درگذشت فریماه فرجامی، همسر و فرزندان فریماه فرجامی ، عکس های جوانی فریماه فرجامی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

5 ماه پیش

سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو بازیگر،عکس سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو،سوسن مقصودلو بازیگر،همسر سوسن مقصودلو،عکس سوسن مقصودلو و همسرش،عکس همسر سوسن مقصودلو،تصاویر سوسن مقصودلو ، زندگی نامه سوسن مقصودلو، سوسن مقصودلو و پسرانش ،

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهرناز افلاکیان ، مهرناز افلاکیان اینستاگرام،مهرناز افلاکیان در سیاه چاله،مهرناز افلاکیان در شیش و بش،عکس مهرناز افلاکیان،فیلم های مهرناز افلاکیان،عکس های مهرناز افلاکیان،قد مهرناز افلاکیان،مهرناز افلاکیان بازیگر ، تصاویر مهرناز افلاکیان ، زندگی نامه مهرناز افلاکیان به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سعید نعمتی ، بیوگرافی سعید نعمتی ، سید سعید نعمتی ، عکس های سعید نعمتی ، سعید نعمتی بازیگر گیلانی ، زندگی نامه سعید نعمتی ، تصاویر سعید نعمتی ، سعید نعمتی کارگردان ، آثار سعید نعمتی ، همسر سعید نعمتی ، فیلم های سعید نعمتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهدی زمین‌پرداز ، بیوگرافی مهدی زمین‌پرداز ، زندگی نامه مهدی زمین‌پرداز ، عکس مهدی زمین پرداز ، فیلمهای مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز در علفزار ، قد مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز و همسرش ، وضعیت تاهل مهدی زمین‌پرداز ، مهدی زمین‌پرداز بازیگر ایرانی ، آثار هنری مهدی زمین‌پرداز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با نگار نیکدل ، بیوگرافی نگار نیکدل ، نگار نیکدل در زخم کاری،نگار نیکدل کیست،نگار نیکدل بازیگر،نگار نیکدل زخم کاری،نگار نیکدل اینستاگرام،نگار نیکدل بازیگر زخم کاری ، عکس های نگار نیکدل ، فیلم های نگار نیکدل به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با پوریا شکیبایی ، عکس های پوریا شکیبایی، بیوگرافی پوریا شکیبایی،فیلمهای پوریا شکیبایی،افتادگی پلک پوریا شکیبایی، زندگینامه پوریا شکیبایی،بیماری پوریا شکیبایی،خندوانه پوریا شکیبایی،پوپک و پوریا شکیبایی،پوریا شکیبایی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

5 ماه پیش

بیشتر...