زومیت |
۱ هفته پیش

ریزر ساندبار اقتصادی Leviathan V2 را با نورپردازی RGB قیمت زیر ۱۰۰ دلار معرفی کرد زومیت

ریزر از مدل ارزان‌قیمت ساندبار Leviathan V2 با نام Leviathan V2 X رونمایی کرد. این محصول با پشتیبانی از سیستم نورپردازی RGB، مشخصات فنی رده‌پایین‌تر نسبت به مدل اصلی و قیمت زیر ۱۰۰ دلار به‌فروش خواهد رسید.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شیائومی 12T پرو و 12T با دوربین پروضوح، باتری پرظرفیت و شارژ پرسرعت از راه رسیدند.

10 ساعت پیش

آلن آسپه دانشمند فرانسوی، جان کلوسر فیزیکدان اهل آمریکا و آنتون تسایلینگر اتریشی برنده جایزه نوبل فیزیک در سال ۲۰۲۲ شدند.

13 ساعت پیش

تسنیم نوشت:در حالیکه طی روزهای اخیر، گوشی‌های آیفون ۱۴ در بازار ایران به فروش رسیده است، بررسی‌ها نشان می‌دهد هیچکدام از این گوشی‌ها به صورت رسمی وارد کشور نشده است؛ بنابراین امکان دارد خدمات اپراتوری به این گوشی‌ها ظرف یک ماه قطع شود.

14 ساعت پیش

سامسونگ فاندری قصد دارد، تولید تراشه‌های ۳ نانومتری را تا سال ۲۰۲۴، تراشه‌های ۲ نانومتری را تا سال ۲۰۲۵ و تراشه‌های ۱٫۴ نانومتری را تا سال ۲۰۲۷ آغاز کند.

12 ساعت پیش

تبلت مقرون‌به‌صرفه ردمی پد با نمایشگر ۱۰٫۶ ایینچی و تراشه Helio G99 با باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی برای بازار هند رسماً معرفی شد.

9 ساعت پیش

ایسنا نوشت: جایزه نوبل پزشکی به سوانت پابو زیست‌شناس سوئدی و متخصص ژنتیک تکاملی اهدا شد. اما چه کسانی دریافت‌کننده این جایزه را انتخاب می‌کنند و چگونه این کار را انجام می‌دهند؟

17 ساعت پیش

اکسپریا وان مارک ۵ سونی احتمالاً با دوربین تله‌فوتو بهبودیافته با قابلیت بزرگ نمایی پریسکوپی معرفی خواهد شد./

14 ساعت پیش

ستصاویر فاش شده از جعبه گشایی اولیه‌ی پیکسل واچ، ظاهر این ساعت هوشمند را قبل از رونمایی رسمی آن، ارائه می‌دهد.

12 ساعت پیش

سه فیزیک‌د‌ان به‌پاس آزمایش‌های پیش‌گامانه در حوزه‌ای که کاربردهای گسترده برای انتقال امن اطلاعات و رایانش کوانتومی دارد، به‌طورمشترک برنده جایزه نوبل فیزیک شد.

7 ساعت پیش

بیشتر...