مجله دلتا |
۲ هفته پیش

نحوه ست کردن پانچو ست کردن پانچو پانچو وشنل پانچو پاییزی لباس پاییزی مجله دلتا

اگر در کمد لباستان جای یک پانچو و بافت جذاب و شیک خالی است، سریعا اقدام به خرید یک پانچو کنید.
نحوه ست کردن پانچو

نحوه ست کردن پانچواز ست کردن لباس‌های دیگر سخت‌تر است. به این دلیل که پانچو و شنل غالبا از پارچه‌های ضخیم دوخته می‌شود و می‌تواند بالاتنه را از حدی که هست چاق‌تر نشان دهد. همراهمجله دلتاباشید تا متناسب با سلیقه و اندام خود بهترین ست پانچو را انتخاب کنید.

باید‌ها و نباید‌های نحوه ست کردن پانچو

  • پانچو را می‌توانید با شلوار جین به راحتی ست کنید، با یک بلوز یقه اسکی و چکمه انتخاب خود را کامل کنید و پوششی متفاوت با روزهای دیگر داشته باشید. اگر قد شلوار جینی که انتخاب کرده‌اید بلند است می‌توانید از چکمه‌های بلند و یا کفش‌های آکسفورد استفاده کنید، ولی اگر قد شلوار جین شما کوتاه است می‌توانید از نیم بوت استفاده کنید.
  • ست کردن پانچو و شنل با جین دم پا گشاد به خوبی انجام می‌شود. این ترکیب یادآور استایل‌های دهه هفتاد میلادی و به نوعی انتخابی مناسب برای کسانی است که می‌خواهند تیپ رترو داشته باشند.

ست کردن پانچو

پانچو گشاد و یقه اسکی

پانچو‌های گشاد و یقه اسکی آن دسته از پانچو و بافت‌هایی هستند که بسیار طرفدار دارند و جای آن‌ها در کمد لباس شما خالیست. این مدل پانچو را می‌توانید با یک شلوار جین تنگ به همراه یک بوت تا بالا زانو بپوشید.

پانچو وشنل

پانچو‌های پیچیدنی

این مدل پانچو‌ها نیز بسیار جذاب‌اند. در واقع این پانچو‌ها یک روسری اورسایز بافتنی هستند که می‌توانید آن‌ها را دور خودتان بپیچید. می‌توانید این مدل پانچو‌ها را به تنهایی استفاده کنید و یا همراه مانتو بافت خود ست کنید.

پانچو پاییزی

پانچو با کمربند

این مدل پانجو وبافتبسیار شیک و با کلاس است. با این استایل می‌توانید با بستندکمربندزنانه کمرتان را باریک‌تر نشان دهید.

لباس پاییزی

پانچو مشکی

پانچو مشکی بسار شیک و چشم‌گیر است. شما می‌توانید این مدل پانچو و بافتتان را با لباس‌های دیگر بهتر و راحت‌تر ست کنید.

پانچو مشکی

پانچو و بافت حاشیه‌دار

با این مدل پانچو بهتر است استایلتان را ساده‌تر نگه دارید و کمتر از اکسسوری استفاده کنید. تا این مدل پانچو به شما کمک کند استایل منحصر به فردی داشته باشید.

پانچو و بافت

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبراز داشتن ابروهای پرپشت با این ترفندهای طلاییرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روی هر محصول زیبایی و آرایشی علائمی وجود دارد که شاید همه آن‌ها را ندانیم. در این مطلب با مهم‌ترین علائم روی محصولات آرایشی آشنا می‌شویم.

8 ساعت پیش

پالتوی تدی یکی از نمونه‌های شیک و جذابی است که این روزها تبدیل به یک ترند جذاب شده است. کت تدی یا پالتوی تدی یک انتخاب زیبا، راحت و پشمی است.

دیروز

آرایش چشم تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد و باید با ظرافت و دقت صورت گیرد. در این مطلب از مجله دلتا آرایش مناسب انواع چشم را بررسی کردیم.

5 روز پیش

اگر بدانید که چه رنگ مویی با تُن پوست شما هماهنگی دارد،‌ می‌توانید با انتخاب رنگ مو مناسب بر جذابیت چهره خود بیفزایید.

۱ هفته پیش

هر فصلی استایل مخصوص به خود را دارد. در این مطلب از مجله دلتا به شما اطلاعات لازم در مورد بهترین نوع پوشش در فصل پاییز را خواهیم داد. 

۱ هفته پیش

پارچه چرم طبیعی یا مصنوعی با رنگ‌های مختلف، یک پارچه مناسب برای انواع لباس‌های پاییزه و زمستانه است که استایل خیابانی شما را تکمیل می‌کند.

۱ هفته پیش

بیشتر...