معرفی نفرات برتر جام برترین های دارت کشور all tv logo

معرفی نفرات برتر جام برترین‌های دارت کشور
کردستانسنندج

جام برترین‌های دارت کشور با حضور ۱۵ دارتر برتر ایران (۸ نفر بخش بانوان و ۷ نفر بخش آقایان) طی روز‌های ۳۰ و ۳۱ فروردین در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج برگزار شد.

در رده بندی نهایی بخش بانوان، ماهور رجبی از تهران، الهام نیکخواه از یزد، فاطمه صادقی از مرکزی، شهلا رواجی از اردبیل، زینب زارع از کرمان، سحر نوچیان از تهران، محبوبه زارعی از هرمزگان و مریم احمدی از خراسان شمالی انتخاب شدند.

در بخش آقایان نیز مهرداد سیفی از تهران، ابوالفضل زارع از کرمان، حسین اعرابی از اصفهان، مرتضی دستجردی از تهران، حمید عمرانی از کردستان، محمد قلی شهروی از سمنان و ابراهیم قاسمی از کردستان به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فراخوانده شدند.

بدین ترتیب ۶ نفر هر بخش و مجموعا ۱۲ دارتر جواز حضور در اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی که طی روز‌های ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت در شاهرود برگزار می‌شود را بدست آوردند.

باشگاه خبرنگاران جوانکردستانسنندج



#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

بیشتر...