پرشین وی |
۳ هفته پیش

کاربردهای جادویی سرکه کاربردهای جادویی سرکه لیمو

جادوی سرکه در خانه تکانی

از اینکه از پاک کننده های طبیعی استفاده کنید مزایای زیادی دارد و اینکه به محیط زیست اسیب نمیرسانید و از لحاظ اینکه مواد شیمیایی در ان به کار نرفته است خیال اسوده دارید .یکی از این موارد سرکه میباشد.

سرکه کاربردهای زیادی در تمیزی خانه دارد و از ان دسته موادی است که ترکیب شیمیایی ندارد و استفاده های زیادی از این ماده میشود .ترکیب جوش شیرین و سرکه نقش به سزایی در تمیزی خانه دارند . و دیگر اینکه و میتواند در تمیز کردن و براق کردن وسایل آشپزخانه به شما کمک کند. کاربردهای جادویی سرکه را در پرشین وی ببینید با ما همراه باشید .

کاربردهای جادویی سرکه

سرکه در آشپزخانه کاربرد فراوان دارد و میتواند در تمیز کردن و براق کردن وسایل آشپزخانه به شما کمک کند.از سرکه می توانید برای براق کردن گاز نیز استفاده کنید.سرکه یکی از مواد خوراکی است که از در تهیه ترشی و …استفاده می کنیم.سرکه با حالت اسیدی که دارد به یکی از تمیز کننده های خوب در خانه تکانی تبدیل شده است.

** برای از بین بردن لکه ی خون روی فرش میتوان از مخلوط سرکه و صابون و کمی نمک به همراه آب استفاده کرد.این ترکیب به راحتی لکه های خون را پاک می کند و آسیبی به فرش نمی رساند.

خانه تکانی

** سرکه برای شستشوی شیشه های شما بهترین گزینه است و به راحتی شیشه ها را برق می اندازد.مقداری سرکه را با آب ترکیب کنید و با یک پارچه نرم مشغول تمیز کردن پنجره ها شوید.

** برای از بین بردن گرد خاک موجود در خانه میتوان از سرکه استفاده کرد و خانه را از وجودمیکروب ها پاک کرد.در این مورد باید دقت داشته باشید که به مقدار خیلی کمی از سرکه استفاده کنید.

** سرکه در آشپزخانه کاربرد فراوان دارد و میتواند در تمیز کردن و براق کردن وسایل آشپزخانه به شما کمککند.از سرکه می توانید برای براق کردن گاز نیز استفاده کنید.

جادوی سرکه

** اضافه کردن نمک به سرکه کارایی آن را دو چندان میکند و میتوان از آن جهت از بین بردنلکه های چربی از سطوح متفاوت استفاده کرد.

** سرکه در تمیز کردن دیوارهای رنگ شده ی شما نیز موثر است و میتوان آن را با آمونیاک مخلوطکرد و به و کاربردهای جادویی سرکه طور کاربردی تر از آن استفاده کرد.

باشگاه خبرنگاران#‌نکات_آشپزی منبع: پرشین وی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از بین بردن بوی کفش و راهکارهایی برای از بین بردن بوی کفش و بهداشت پا و تمیزی پا و از بین بردن بوی بد پا با پودر بچه

5 روز پیش

دورچین‌ غذا و نکات پخت دورچین‌ غذا با سبزیجات و نکاتی درباره پخت و نگهداری سبزیجات و نکات پخت کلم بروکلی و راه خوشمزه‌ کردن دورچین‌ها

1 روز پیش

خوشمزه کردن مربا و| نکات مهم خوشمزه کردن مربا و ریزه کاری های مربای خانگی و نکات درست کردن مربای خانگی و کپک مربا

3 روز پیش

روش شستن پرده و ساده ترین راه شستن پرده در خانه و شستن انواع پرده در ماشین لباسشویی و ساده ترین راه شستن پرده

3 روز پیش

شستشوی لباس های سفید و نکات شستشوی لباس های سفید و روش ها شستن انواع لباس و شستن لباس های رنگ روشن و دما شستن لباس روشن

5 روز پیش

ترفندهای خانه تکانی فوری و راز و رمز های خانه تکانی و فرمول خانه تکانی سریع و نکات مهم در خانه تکانی و لیست کارهای خانه تکانی

1 روز پیش

پیاز سوخاری و مواد لازم و طرز تهیه پیاز سوخاری و نکات مهم سخاری کردن غذا و چگونه غذاها را سوخاری کنیم و پودر سوخاری

1 روز پیش

خوشمزه‌ شدن برنج و نکات خوشمزه‌ شدن برنج و روش های پخت برنج و سوختگی برنج و شل شدن برنج و شفته شدن برنج و شور شدن برنج

5 روز پیش

تمیز نگه داشتن آشپزخانه و نکات تمیز نگه داشتن آشپزخانه و چگونه خانه را تمیز کنیم و روش های تمیز کردن منزل

1 روز پیش

بیشتر...