تریلر رسمی راه اندازی بازی Station to Station play sharp fill

Station to Station هم اکنون بر روی کامپیوترهای شخصی در دسترس است. تریلر راه اندازی بازی ایستگاه به ایستگاه را هم اکنون می‌توانید در ایموجو مشاهده کنید تا دنیای زیبا و هنری وکسل، این بازی شبیه ساز راه آهن را ببینید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله- دسکتاب
بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله-موبایل

شاید بخوانید:بهترین بازی‌های شبیه ساز برای کامپیوتر

بازی Station to Station، متفاوت از هر بازی شبیه ساز است. در این بازی شما با قرار دادن ایستگاه‌ها و ایجاد خطوط ارتباطی راه آهن، رشد و گسترش را تقویت می‌کنید. در میان این ارتباطات و ساخت ایستگاه‌های مختلف اتفاقاتی رخ می‌دهد که شما باید آنها را مدیریت کنید. و محیط‌های روستایی را به دنیای روشن و پرتلاش و پر از زندگی و رنگ تبدیل کنید.

حتما ببینید

Gran Turismo 7- تریلر رسمی به‌‌روزرسانی 1.38 سپتامبر

Hunt: Showdown تریلر رسمی Tides of Corruption

10 تا از بهترین کامیون‌های Snowrunner در سال 2023

تریلر نقشه های چند نفره Call of Duty Modern Warfare 2…

بازیایستگاه به ایستگاههم اکنون در استیم در دسترس است.

video
play-sharp-fill
Link
بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قرار گرفتن در معرض نور شب مانند نور گوشی، ساعت داخلی بدن ما را به هم می‌زند و خطر ابتلا به بیماری‌های روانی مانند افسردگی را در ما افزایش می‌

1 ماه پیش

به‌‌روزرسانی 1.38 سپتامبر Gran Turismo 7 با سه ماشین جدید، منوهای اضافی و یک Scapes جدید از هم اکنون در دسترس است. آخرین تریلر با جزئیات مربوط به این

2 ماه پیش

برخی افراد می‌گویند کوچکترین مسئله‌ای می‌تواند باعث گریه آن‌ها بشود. اما ایا اشک از چه چیزی ساخته شده است؟

3 ماه پیش

برخی افراد فکر می‌کنند مردان به اندازه زنان احساسات را تجربه نمی‌کنند اما همه ما احساسات متنوعی داریم که مهم است در مورد آن صحبت کنیم.

2 ماه پیش

در این ویدئو 10 تا از بهترین کامیون‌های Snowrunner در سال 2023 که کارایی نسبتا مشابهی با هم دارند را به شما معرفی می کنیم. برای آشنایی با این 10 کامیون این

2 ماه پیش

افزایش قابل توجه جمعیت منجر به ازدحام قابل توجهی در شهر های بزرگ جهان شده است که باعث نگرانی در مورد آلودگی و ازدحام بیش از حد شده است.

2 ماه پیش

Hunt: Showdown یک بازی تیر اندازی اول شخص PvPvE تاکتیکی جهان باز است که توسط Crytek ساخته شده است. در Bayou باید به دنبال جایزه بگردید، هیولاهای کابوس وار را

2 ماه پیش

در این مقاله خواهیم گفت که K-Pop چیست و تاثیر آن بر زندگی نوجوانان در سراسر جهان چگونه است و به بررسی عمیق و جامع این پدیده پرداخته خواهد شد.

2 ماه پیش

افراد باهوش توانایی ابتکار در حل مسائل را دارند که می‌تواند به عنوان یکی دیگر از معیارها برای شناخت آن‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

2 ماه پیش

بیشتر...