مجله دلتا |
4 ماه پیش

ایجاد پوستی شفاف شاداب ایجاد پوستی شفاف پوستی شفاف شاداب پوست شاداب مجله دلتا

مراقبت از پوست، مهم‌ترین دغدغه بانوان به خصوص دختران است که بخشی از وقت و هزینه ماهانه و فصلی آن‌ها به خرید محصولات مراقبتی از کرم پودر و لوسیون گرفته تا آبرسان‌ها و مرطوب‌کننده‌ها و سرم‌ها اختصاص پیدا می‌کند.
ایجاد پوستی شفاف و شاداب

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است که حتما باید در روتین پوستی لحاظ شود اما چه ویژگی‌هایی سبب شده تا این محصول روزانه مورد استفاده قرار بگیرد؟ در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعایجاد پوستی شفاف و شادابمی‌پردازیم.

میسلار واتر چیست؟

این محصول در بین متخصصین پوست به خاطر فواید بسیار زیادی که دارد مورد توجه قرار گرفته است و توانسته محبوبیت بسیار بالایی را در بین مصرف‌کنندگان خود به ثبت برساند. میسلار واتر از ترکیب آب تصفیه شده به همراه مرطوب کننده‌هایی مانند گلیسیرین که دارای ترکیبات ملایم هستند برای پاکسازی و حفظ رطوبت پوست ساخته شده‌اند. میسلار واتر در کنار ترکیبات ملایم خود تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن آلودگی، چربی و آرایش روی پوست دارد و در کنار آن‌ها می‌تواند باعث تقویت پوست شود.

در نظر داشته باشید که هنگام تولید میسلار واتر از ترکیبات الکل در آن استفاده نمی‌شود تا هیدراتاسیون و رطوبت پوست از بین نرود. میسلار واتر از ایجاد تحریک و التهاب در پوست جلوگیری می‌کند و در عین حال باعث ایجاد حالت نرم لطیف و صاف در پوست شما خواهد شد.

 ایجاد پوستی شفاف

کاربرد میسلار واتر

آبرسانی و هیدراتاسیون پوست

اغلب میسلار واترهای موجود در بازار به خاطر برخورداری از ترکیبات آبرسانی مانند گلیسیرین در حفظ رطوبت پوست تاثیر بسیار زیادی دارند. متخصصین پوست در یک آزمایش دریافتند که استفاده از گلیسیرین روی پوست تحریک شده در بازگرداندن رطوبت و هیدراتاسیون پوست تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین به عنوان یک سد طبیعی از پوست محافظت می‌کند.

خاصیت پاک کنندگی آلودگی و چربی‌ها

یکی دیگر از کاربردهای میسلار واتر خاصیت پاک کنندگی آن است. به‌این‌صورت که شما می‌توانید به راحتی با استفاده از میسلار واتر، آرایش، آلودگی و چربی‌های موجود روی پوست خود را پاک کنید. به خاطر همین موضوع، میسلار واترها در پاک کردن آلودگی‌ها و ایجاد پوست سالم و شفاف تاثیر بسیار زیادی دارند. استفاده از میسلار واتر در روتین‌های پوستی باعث می‌شود تا خاصیت نفوذپذیری پوست تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند. در نتیجه ترکیبات مناسب موجود در آن به عمق پوست نفوذ می‌کنند. به این ترتیب استفاده از انواع سرم‌های مراقبت از پوست بعد از میسلار واتر از طرف متخصصین پوست توصیه می‌شود.

 ایجاد پوستی شفاف

 

ایجاد ظاهر شفاف و شاداب در پوست

یکی دیگر از ویژگی‌های میسلار واتر ایجاد ظاهر شفاف و شاداب در پوست است. برای اغلب افراد سوالی که پیش می‌آید این است که میسلار واتر چگونه می‌تواند باعث ایجاد حالت شفاف و شاداب در پوست شود؟

در قسمت بالا هم به خاصیت پاک کنندگی میسلار واتر اشاره کردیم. یعنی در حالت کلی این محصول با پاکسازی عمیق منافذ موجود در پوست صورت باعث جلوگیری از ایجاد جوش والتهابدر پوست می‌شود. به این ترتیب اگر مدت زمان طولانی است که ایجاد جوش درپوستشما به یک چالش تبدیل شده است می‌توانید با انتخاب میسلار واتر مناسب پوست خود، تا حد زیادی از ایجاد جوش در آن جلوگیری کنید.

 پوست شاداب

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۳ معجزه در مراقبت از پوست‌های جوش‌داررا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

5 ماه پیش

شاید فکر کنید که در کشورهای اسلامی حجاب اجباری است اما اینطور نیست. طبق آمار منابع مختلف، فقط درکشورهای ایران و افغانستان حجاب اجباری است.

2 ماه پیش

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است امروز به موضوع ایجاد پوستی شفاف و شاداب می‌پردازیم.

4 ماه پیش

در دنیای مدرن، موهای خاکستری دیگر ربطی به پیری ندارد و برعکس، مد روز است. بنابراین مهم است که یاد بگیرید به موهای خاکستری خود زیبایی بدهید

2 ماه پیش

شما بعد از مدتی، وارد یک چرخه روتین با شریکتان می‌شوید اما برای زنده نگه داشتن رابطه راه حل‌هایی وجود دارد که با شما به اشتراک می‌گذاریم

2 ماه پیش

کیک لیوانی گزینه سریع و آسان برای زمان‌هایی است که هوس شیرینی و یا دسر آسانی کرده‌اید و فقط در پنج دقیقه می‌توانید به راحتی آن را درست کنید.

2 ماه پیش

همچنین بخوانید: مدل مو‌های جذاب تابستانی را بشناسید! آموزش بستن شال و روسری آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه آموزش تصویری بستن مو در کمترین زمان بهترین مدل مو مناسب انواع صورت

5 ماه پیش

چشم هایی با پلک افتاده همیشه در زمان آرایش کردن دردسرساز هستند. اما نگران نباشید ما نکاتی برای آرایش پلک افتاده با شما به اشتراک می‌گذاریم.

1 ماه پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

5 ماه پیش

بیشتر...