مجله دلتا |
۳ هفته پیش

ایجاد پوستی شفاف شاداب ایجاد پوستی شفاف پوستی شفاف شاداب پوست شاداب مجله دلتا

مراقبت از پوست، مهم‌ترین دغدغه بانوان به خصوص دختران است که بخشی از وقت و هزینه ماهانه و فصلی آن‌ها به خرید محصولات مراقبتی از کرم پودر و لوسیون گرفته تا آبرسان‌ها و مرطوب‌کننده‌ها و سرم‌ها اختصاص پیدا می‌کند.
ایجاد پوستی شفاف و شاداب

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است که حتما باید در روتین پوستی لحاظ شود اما چه ویژگی‌هایی سبب شده تا این محصول روزانه مورد استفاده قرار بگیرد؟ در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعایجاد پوستی شفاف و شادابمی‌پردازیم.

میسلار واتر چیست؟

این محصول در بین متخصصین پوست به خاطر فواید بسیار زیادی که دارد مورد توجه قرار گرفته است و توانسته محبوبیت بسیار بالایی را در بین مصرف‌کنندگان خود به ثبت برساند. میسلار واتر از ترکیب آب تصفیه شده به همراه مرطوب کننده‌هایی مانند گلیسیرین که دارای ترکیبات ملایم هستند برای پاکسازی و حفظ رطوبت پوست ساخته شده‌اند. میسلار واتر در کنار ترکیبات ملایم خود تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن آلودگی، چربی و آرایش روی پوست دارد و در کنار آن‌ها می‌تواند باعث تقویت پوست شود.

در نظر داشته باشید که هنگام تولید میسلار واتر از ترکیبات الکل در آن استفاده نمی‌شود تا هیدراتاسیون و رطوبت پوست از بین نرود. میسلار واتر از ایجاد تحریک و التهاب در پوست جلوگیری می‌کند و در عین حال باعث ایجاد حالت نرم لطیف و صاف در پوست شما خواهد شد.

 ایجاد پوستی شفاف

کاربرد میسلار واتر

آبرسانی و هیدراتاسیون پوست

اغلب میسلار واترهای موجود در بازار به خاطر برخورداری از ترکیبات آبرسانی مانند گلیسیرین در حفظ رطوبت پوست تاثیر بسیار زیادی دارند. متخصصین پوست در یک آزمایش دریافتند که استفاده از گلیسیرین روی پوست تحریک شده در بازگرداندن رطوبت و هیدراتاسیون پوست تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین به عنوان یک سد طبیعی از پوست محافظت می‌کند.

خاصیت پاک کنندگی آلودگی و چربی‌ها

یکی دیگر از کاربردهای میسلار واتر خاصیت پاک کنندگی آن است. به‌این‌صورت که شما می‌توانید به راحتی با استفاده از میسلار واتر، آرایش، آلودگی و چربی‌های موجود روی پوست خود را پاک کنید. به خاطر همین موضوع، میسلار واترها در پاک کردن آلودگی‌ها و ایجاد پوست سالم و شفاف تاثیر بسیار زیادی دارند. استفاده از میسلار واتر در روتین‌های پوستی باعث می‌شود تا خاصیت نفوذپذیری پوست تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند. در نتیجه ترکیبات مناسب موجود در آن به عمق پوست نفوذ می‌کنند. به این ترتیب استفاده از انواع سرم‌های مراقبت از پوست بعد از میسلار واتر از طرف متخصصین پوست توصیه می‌شود.

 ایجاد پوستی شفاف

 

ایجاد ظاهر شفاف و شاداب در پوست

یکی دیگر از ویژگی‌های میسلار واتر ایجاد ظاهر شفاف و شاداب در پوست است. برای اغلب افراد سوالی که پیش می‌آید این است که میسلار واتر چگونه می‌تواند باعث ایجاد حالت شفاف و شاداب در پوست شود؟

در قسمت بالا هم به خاصیت پاک کنندگی میسلار واتر اشاره کردیم. یعنی در حالت کلی این محصول با پاکسازی عمیق منافذ موجود در پوست صورت باعث جلوگیری از ایجاد جوش والتهابدر پوست می‌شود. به این ترتیب اگر مدت زمان طولانی است که ایجاد جوش درپوستشما به یک چالش تبدیل شده است می‌توانید با انتخاب میسلار واتر مناسب پوست خود، تا حد زیادی از ایجاد جوش در آن جلوگیری کنید.

 پوست شاداب

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۳ معجزه در مراقبت از پوست‌های جوش‌داررا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مطلب نکاتی در ارتباط با روش‌های طبیعی برای رشد مجدد موها را بیان می‌کنیم که تا با این روش‌ها به موهای دلخواه خود برسید.

1 ماه پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند!

۳ هفته پیش

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است امروز به موضوع ایجاد پوستی شفاف و شاداب می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

۴ هفته پیش

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

۴ هفته پیش

برای درمان خشکی پوست صورت لازم نیست حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید. کافی است با درمان‌های طبیعی به پوست دلخواه خود برسید.

1 ماه پیش

برای داشتن آرایش مناسب بهار، لازم است جسور باشید و در مقابل سیل عظیم تغییراتی که دنیای مد را نشانه گرفته مقاومت نکنید.

1 ماه پیش

یکی از روش‌های مؤثر و موردتأیید از بین بردن موهای زائد بدن الکترولیز است. هرآنچه را که باید درباره الکترولیز موهای زائد بدانید گفتیم.

1 ماه پیش

بیشتر...