مجله دلتا |
۱ هفته پیش

حالت دادن مو حالت دادن مو با اتو مو حالت دادن مو با سشوار حالت دادن مو مردانه مجله دلتا

چگونه موهای زیبایی داشته باشیم؟ چگونه موهای خود را حالت دهیم؟ راز افرادی که موهای زیبا دارند چیست؟ داشتن موی زیبا و خوش حالت آرزوی همه‌ی افراد است.

در این مطلب ازمجله دلتانکاتی به ظاهر ساده درباره‌یحالت دادن مومی‌خوانید که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند. این رازهای کوچک به شما کمک می‌کند تا همیشه با موهای خود زیبا به‌نظر برسید.

نکاتی درباره حالت دادن مو با سشوار و خشک کردن مو

برای حالت دادن مو باسشوارموهای خود را دور برس پیچ بپیچید ولی به سرعت باز نکنید. کمی صبر کنید تا موها در همان حالت سرد شود و بعد موها را از دور برس باز کنید.

برای حجم دادن به موها ابتدا ریشه‌های موها را خشک کنید. سپس انگشت‌ها را لای موها ببرید و آن‌ها را بالا نگه دارید. بعد ساقه‌ی موها را سشوار بکشید تا صاف شوند.

اگر می‌خواهید حالت موها بعد از سشوار کشیدن تغییر نکند، موها باید کاملا خشک شوند. از حالت‌دهنده‌ها یا فریزکننده مو استفاده کنید.

حالت دادن مو

نکاتی درباره‌ مدل دادن‌ مو

اگر وقت ندارید دوش بگیرید موهای خود را پشت سر گوجه کنید و روی آن ژل یا واکس بدون روغن بزنید تا براق به نظر بیاید. به این ترتیب موها چرب به نظر نمی‌رسند.

برای حالت دادن مو به صورت پف، آن‌ها را خلاف جهت رشد طبیعی موها سشوار بکشید و گوجه کنید یا باز بگذارید.

برای دم اسبی کردن موها، سر را به اندازه‌ی ۴۵ درجه به سمت عقب نگه دارید و با برس همه‌ی موها را به طرف عقب جمع کنید.

اگر وقت کمی برای حالت دادن به موهای خود دارید، از انواع مدل‌های دم اسبی استفاده کنید. با تغییری کوچک و خلاقانه حالت موهای خود را زیبا کنید.

برای این که موها راحت‌تر پرحجم و حالت‌دار شود، قبل از خواب موها را با شامپوی مخصوص موهای خشک بشویید. موها را گوجه کنید و با همان حالت بخوابید.

حالت دادن مو

ترفندهای حرفه‌ای برای حالت دادن مو

برای این که هنگام استفاده از اسپری‌های حالت دهنده، موهای شما خشک نشود و به همدیگر نچسبد چند قطره روغن مو را کف دست بمالید و موها را به آرامی چنگ بزنید و سپس از اسپری حالت دهنده استفاده کنید.

برای حالت دادن مو می‌توانید دسته‌ای از مو را لای گیره‌ی اتوی مو بگذارید و بقیه موها را به دور آن بپیچید. دو دقیقه صبر کنید و سپس به آرامی باز کنید.

اگر می‌خواهید در طول شب، حالت موها حفظ شود دستمال یا روسری نرم و ظریف روی سر خود ببندید. موها کاملا پوشیده باشد.

برای صاف کردن موها آن‌ها را هنگام خشک کردن، به طرف پایین شانه کنید تا خشک شوند. تکرار این کار باعث می‌شود به مرور زمان حالت مو تغییر کند و صاف شود.

اگر از سشوار برای حالت دادن مو استفاده می‌کنید، جهت نگه‌داشتن اتو مو یا برس را از حالت عمودی به افقی و بالعکس تغییر دهید. این کار را مدام تکرار کنید تا فرهای خوش فرم‌تری داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبرنگ مو نارنجی مناسب فصل پاییزرا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

2 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

3 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

3 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

4 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

5 روز پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

5 روز پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

6 روز پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال روش‌هایی برای تقویت و محکم کردن ناخن‌های خود هستید با روش‌های تقویت ناخن خانگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...