مجله دلتا |
3 ماه پیش

آرایش مناسب عکس گرفتن آرایشی مناسب عکس گرفتن آرایش کردن مناسب عکس مجله دلتا

باید بدانید که چطور برای زمانی که می‌خواهید عکس بگیرید آرایش کنید تا چهره شما به بی‌نقص‌ترین شکل ممکن باشد.
آرایش مناسب عکس گرفتن

گاهی اوقات به برخی تصاویر نگاه می‌کنیم و با خود می‌گوییم چطور این افراد در این تصاویر چهره‌ای بدون نقص دارند؟ از جادوی فتوشاپ که بگذریم، با رعایت یسری از نکاتآرایش مناسب عکس گرفتنمی‌توانیم به چهره دلخواه خود برسیم. در این مطلب ازمجله دلتاشما را با این نکات آشنا خواهیم کرد.

اصول آرایش مناسب عکس گرفتن

آرایش را با یک پریمیر آغاز کنید

پریمیرهای صورت ایرادهای طبیعی را می‌پوشانند و پوست را برای آرایش آماده می‌کنند. پریمیرها یک سد بین پوست و آرایش شما هستند که میزان چربی و برق پوست را کنترل می‌کنند و در نهایت باعث می‌شوند تا پوستی سالم و شاداب داشته باشید. اگر از پریمیر برای آرایش مناسب عکس گرفتن استفاده کنید هر لکی که روی پوست باشد پوشیده می‌شود.

آرایش مناسب عکس گرفتن

پف و سیاهی زیر چشمان را از بین ببرید

برای پوشاندن این ایراد از کرم پودر یا کانسیلر استفاده کنید. دقت داشته باشید که رنگ کانسیلری که برای زیر چشم استفاده می‌کنید با رنگ پوست به اندازه کافی هماهنگی داشته باشد. اگر بدونکانسیلر، جلوی دوربین بروید پف یا سیاهی زیر چشم در تصویر چند برابر دیده می‌شود.

گرفتن برق روی پوست برای آرایش مناسب عکس گرفتن

اگر پوست چربی دارید هنگامی که کرم می‌زنید، روی پیشانی و بینی برق میفتد و باعث می‌شود در عکس‌ها پوست یک‌دست نباشد. برای از بین بردن برق روی صورت با استفاده از یک براش کمی به صورت و روی پیشانی پودر بزنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلبمعجزه شگفت‌انگیز ماساژ صورت با یخرا بخوانید.

آرایش مناسب عکس گرفتن

ابروها را مرتب کنید

ابروها به چهره به‌خصوص در عکس‌ها ساختار و جزئیات بیشتری می‌دهند. می‌توانید با استفاده از سایه یا مداد ابرو آن‌ها را مرتب کنید. اگر ابروهای باریکی دارید حتما به‌یاد داشته باشید کمی ابروهای خود را ضخیم‌تر کنید.

خط لب از نکات آرایش مناسب عکس گرفتن

برای اینکه لب‌های شما در عکس جلوه بیشتری داشته باشند بهتر است پیش از رژ لب زدن دور لب را خط لب بکشید تا کمی برجسته‌تر شوند. همچنین زیبایی دندان‌ها اگر در عکس مشخص باشند بسیار اهمیت دارد که در این ارتباط می‌توانید مطلبسریع‌ترین روش سفید کردن دندان در خانهرا بخوانید.

آرایش مناسب عکس گرفتن

پیشنهاد مطالعه:مطلب مشابهدرشت‌تر نشان دادن چشم‌ها با ۵ ترفند آرایشیرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه روش‌های معجزه‌آسا برای درمان موهای خشک و آسیب‌دیده ۳ ماسک آسان برای قطع ریزش مو آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

1 ماه پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

۳ هفته پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

۳ هفته پیش

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

۳ هفته پیش

یک‌سری از کفش‌ها را خانم‌ها لازم است که در کمد خود داشته باشند. در این مطلب به کفش های لازم برای خانم ها می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم شما را با مزایای آدامس مو و معایب آن که یکی از حالت‌دهنده‌های مو است، آشنا کنیم.

۴ هفته پیش

تزریق دوز بوستر می‌تواند بخشی طبیعی از فرایند واکسیناسیون باشد. اما می‌دانید واکسن بوستر کرونا چیست و چه موقع باید دریافت شود؟

۳ هفته پیش

بعضی از افراد تصور می‌کنند با استفاده از یسری از لوازم آرایشی و با زدن ریمل، کرم پودر و غیره می‌توانند یک آرایش حرفه ای صورت انجام دهند.

1 ماه پیش

در بهار سال 1401 ترندهای زیبا و متفاوتی از اکسسوری را مشاهده خواهیم کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با اکسسوری های بهار 1401 آشنا کنیم.

۳ هفته پیش

بیشتر...