مجله دلتا |
۲ هفته پیش

شلوار راحتی شلوارهای راحتی شلوار بگی استایل راحت استایل کژوال مجله دلتا

شلوارهای راحتی در ابتدا به شکل شلوارهای گشاد و خاکستری کدری بودند که مردان برای کارهای بیرون از خانه می‌پوشیدند، اما به تدریج مورد علاقه زنان هم قرار گرفتند.
شلوار راحتی

در چند سال اخیر، لباس‌های راحتی به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مد تبدیل شده است. به طور خاص در روزهای پاییزی و زمستانه، زنان بسیاری را می‌بینیم که، با لباس راحتی بیرون می‌آیند! اگر شما هم از جمله کسانی هستید که دوست دارید اغلب اوقات شلوار راحتی بپوشید، در ادامه این مطلب ازمجله دلتاایده‌هایی را با شما در میان می‌گذاریم تا بتوانید ظاهر متفاوتی داشته باشید!

شلوار های راحتی

شلوار راحتی همه جا

اگر برای شلوارهای راحتی ارزش قائل هستید، اما به یک ظاهر کمی رسمی‌تر برای کارتان نیاز دارید، جای نگرانی نیست، چون این شلوارها نسبت به شلوارهای بگی استانداردتر هستند. پس به راحتی آن‌ها را انتخاب کنید. پاییز شلوارهای راحتی متناسبی در نمایش‌های مد حضور داشتند، پس این یک انتخاب عالی است.

تیپ تان را تکمیل کنید

برای تکمیل تیپ با شلوار راحتی از سویی شرت استفاده کنید، بهتر است آن‌ها را با یک ژاکت ترند متناسب یا یک کت به روز همراه کنید تا به شما ظاهری هوشمندانه ببخشد. همچنین می‌توانید از یک تی‌شرت راحت، یک ژاکت جین یا ژاکت چرم مصنوعی موردعلاقه‌تان استفاده کنید.

تیپ راحتی تکمیل

شلخته نباشید

در این استایل، شما نیاز دارید که شلوارهای راحتی‌تان را با ظاهری بپوشید که در آن، موهایتان را به خوبی مرتب کرده‌اید و صورتتان را به زیبایی آرایش شده‌است. در این صورت شما نشان می‌دهید که دوست دارید راحت باشید، اما «شلخته و نامرتب» نیستید.

یک آرایش شاداب شامل یک رژ لب روشن را با شلوار راحتی خود همراه کنید. و یک موی بافته شده یا دم اسبی در هم ریخته نشان می‌دهد که شما یک فرد باهوش و راحت هستید، نه یک فرد ژولیده!

سعی کنید حتماً این توصیه را جدی بگیرید.

ظاهر تک رنگ با شلوار راحتی

از نظرم شلوار و تاپ یا تی‌شرت را ست بخرید. ولی از اکسسوری با طرح‌های جسورانه و رنگ‌ها در محدوده لباس‌تان استفاده کنید. اما اگر ظاهر رنگارنگ را می پسندید، ترکیب یک شلوار راحتی رنگی با رنگ‌های قرمز، زرد، سبز، آبی، بنفش و صورتی را با یک کت شتری رنگ هم تعادل رنگی خواهد داشت.

استایل خیابانی راحت

کفش مناسب بپوشید

انتخاب درستکفش‌هامی‌توانند تأثیر بزرگی بر روی تیپ شما داشته باشند، و می‌تواند شما را از یک «دختر خانه‌نشین عاشق کاناپه» به یک «دختر مدرن شهری» تبدیل کند.

پیشنهاد مطالعه:مطمئنم مطلبآرایش با ماسک در کرونابرایتان جذاب خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با این ۷ روش آسان مراقبت از لباس مشکی یاد می‌گیرید که چگونه لباس‌های مشکی را بشویید تا رنگشان ماندگار‌تر شده و از دوام بیشتری برخودار شوند.

دیروز

پیش از خرید ساعت مچی، چندین کاتالوگ را بررسی می‌کنیم و باز هم نمی‌دانیم که کدام یک مناسب‌تر است. در این مطلب راهنمای خرید ساعت مچی را بخوانید.

3 روز پیش

ماسک‌ها به ما کمک می‌کند تا سطح سلامتی پوست خود را با کمترین هزینه در خانه بالا ببرید. در این مطلب ۳ ماسک صورت ضد جوش را قرارداده‌ایم.

3 روز پیش

استایل مونوکروم یا استایل تک رنگ به استایلی گفته می‌شود که از یک رنگ و یا یک رنگ به همراه دو سایۀ تیره و روشن آن تشکیل شود.

6 روز پیش

اگر احساس می‌کنید که تیپتان برای فصل جدید ساده است، سراغ استایل خردلی بروید؛ او شما و کمد لباس‌هایتان را نا امید نخواهد کرد.

6 روز پیش

اگر ندانیم چه رنگی را باید با رنگ‌های سال ترکیب کنیم. گاهی، مد جدید تبدیل می‌شود به یک اشتباه وحشتناک! مثلاً زرد و خاکستری با صورتی!!!

۱ هفته پیش

فیشیال صورت یکی از روش‌های مراقبت پوست است که باعث زیبایی بیشتر پوست شما می‌شود. در چند مرحله انجام شده و نتایج رحیرت‌انگیزی خواهدداشت.

۱ هفته پیش

هدیه تحفه یا پیشکشی است که شخصی به شخص دیگر تقدیم می‌کند . در واقع چیزی است که به صورت رایگان و بدون چشم داشت به کسی می‌بخشد. معمولا هدیه دادن یک هنر است. زیرا یک هدیه مناسب باعث خشنودی طرف مقابل، بهبودی روابط و رفع کدورت‌ها می‌شود. از جمله اثرات روانشناسی هدیه دادن می‌توان […]

۱ هفته پیش

بارداری برای هر خانمی یکی از زیباترین تغییرات زندگی اوست. از این جهت است که انتخاب لباس مناسب برای این دوران اهمیت زیادی دارد.

۱ هفته پیش

اصلی‌ترین چیزی این است که شما چاق نیستید، اور سایز هستید. امروزه بسیاری از زنان و مردان به واسطه اورسایز بودنشان حتی مدل شده‌اند.

۱ هفته پیش

رنگ نارنجی را رنگی شاد، پر انرژی و زیبا بنامیم چون با ترکیبی از تُن نارنجی می‌‌توانید حس شادابی را در روزهای سرد پاییزی به وجود بیاورید.

۱ هفته پیش

در بسیاری از مواقع، خستگی، کار زیاد، کمبود استراحت و استرس باعث می‌شود که شما دچار کبودی چشم یا سیاهی دور چشم ایجاد شوید.

۱ هفته پیش

با اینکه بیشتر افراد معتقدند مدل موی چتری به آن‌ها نمی‌آید، باید بگویم اگر طرز فکرتان را عوض نکنید، از غافله سوپر مدل‌ها عقب خواهید‌ماند.

۱ هفته پیش

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

۱ هفته پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

۱ هفته پیش

بیشتر...