مجله دلتا |
1 ماه پیش

لباس های نامناسب برای عروسی مجله دلتا

مراسم عروسی یکی از مراسم‌هایی است که افراد علاقه به شرکت در‌ آن دارند اما باید بدانید که در عروسی چه لباس‌هایی باید بپوشیم و چه لباس‌هایی را هرگز نباید بپوشیم.
لباس های نامناسب برای عروسی

لباس های نامناسب برای عروسیرا بشناسید تا از آن‌ها استفاده نکنید. خانم‌ها برای شرکت در عروسی حساسیت بیشتری دارند و دوست دارند در این مراسم ظاهری شیک داشته باشند، به همین منظور باتوجه‌به نسبتی که با عروس و داماد دارند از ماه‌ها یا هفته‌ها قبل از مراسم به فکر تهیه لباس هستند؛ اما گاهی اشتباهاتی در لباس پوشیدن در این مراسم سبب می‌شود آن‌طور که باید در عروسی خوب به نظر نرسند. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

لباس های نامناسب برای عروسی

لباس سفید

برای دختران مراسم عروسی مهم‌ترین مراسم در زندگی‌شان است. به همین دلیل همه عروس‌ها دوست دارند در این مراسم بدرخشند؛ بنابراین در مراسم عروسی مهمانان نباید لباس سفید یا توردار شبیه لباس عروس بپوشند تا تمرکزها روی عروس باشد.

لباس های نامناسب برای عروسی مانند لباس پف‌دار

یکی از مواردی که باید هنگام انتخاب لباس عروس به آن توجه می‌کنید آن است که لباستان نباید پف‌دار باشد. بهتر است که اجازه دهید فقط عروس لباس پف‌دار تن کند و در مجلس عروس متفاوت باشد.

لباس های نامناسب برای عروسی مانند لباس پف‌دار

لباس های نامناسب برای عروسی مانند لباس‌های مجلسی قدیمی

هرگز لباس‌های قدیمی و دمده شده خود را در مراسم عروسی نپوشید. امروز که ما هرچند وقت یک‌بار شاهد تغییر مد هستیم، استفاده از لباس‌هایی که متناسب با مد قدیم است، چندان جالب نیست. البته اگر لباستان سده و شیک است به‌طوری که با گذر زمان از مد نیفتاده‌اند می‌توانید از آن استفاده کنید.

لباس بیش از حد باز

پوشیدن لباس‌های بسیار باز برای عروسی مناسب نیست. خودنمایی‌کردن و پوشیدن لباس‌های بیش از حد باعث جلب‌توجه می‌شود به‌گونه‌ای که نگاه‌ها را از سمت عروس و داماد به سمت شما منعطف می‌کند

لباس بیش از حد باز

لباس همرنگ با ساقدوش

اگر از رنگ لباس ساقدوش‌ها اطلاع دارید، بهتر است لباسی با رنگ متفاوت از رنگ لباس‌های ساقدوش‌ها انتخاب کنید؛ اما اگر چیزی راجع به مدل و رنگ لباس ساقدوش‌ها نمی‌دانید، می‌توانید هر رنگ لباسی که می‌خواهید انتخاب نمایید.

پوشیدن لباس‌های جین

جشن عروسی مکان مناسبی برای پوشیدن لباس‌های جین مانند لباس، دامن، جامپ سوئیت یا شلوار جین نیست؛ زیرا این لباس‌ها که در موقعیت‌های دیگر جذاب هستند، در چنین مراسمی به‌ظاهر شما حالتی اسپورت و غیررسمی می‌دهند، بنابراین بهتر است که به دنبال لباس رسمی‌تری باشید.

پوشیدن لباس‌های جین

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلباین ترکیب رنگ‌ لباس‌ها را باید با هم ست کنید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...