مجله دلتا |
2 ماه پیش

رنگ مو پاییزی رنگ مو نارنجی رنگ مو نارنجی فانتزی رنگ مو نارنجی مسی مجله دلتا

وقتی که می‌خواهید یک رنگ از خانواده نارنجی یا برنزی را برای موهای خود انتخاب کنید، اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید تنالیته زمینه‌ای رنگ پوست است.

رنگ مو نارنجی یکرنگ مو پاییزیپرطرفدار برای مو است که تناژهای مختلفی دارد. با توجه به گسترده بودن تناژهای این رنگ می‌توانید استایل‌های متفاوتی برای خود بسازید. در این مطلب ازمجله دلتابه بررسی این رنگ‌ها می‌پردازیم.

۱۵ رنگ موی نارنجی مناسب برای فصل پاییز

آمبره نارنجی

همراه شدن با ترند رنگ موی نارنجی به معنای آن نیست که مجبور هستید همه موهای خود را به رنگ نارنجی دربیاورید، این آمبره زیبا قرمز و نارنجی ادعای ما را اثبات می‌کند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که خیلی زود از رنگموترندی خود خسته می‌شوید، داشتن یک آمبره نارنجی به شما امکان آن را می‌دهد که بتوانید بعد از مدت کوتاهی، رنگ مو پاییزی خود را عوض کنید.

رنگ مو پاییزی

رنگ موی نارنجی با ریشه‌های تیره

برای آن که موهای شما ظاهر همیشه مرتبی داشته باشد، می‌توانید ریشه موهای خود را تیره بگذارید. افراد می‌توانند با داشتن موهای نارنجی با ریشه‌های تیره و یا فقط هایلایت کردن بخش‌هایی از موها با ترند رنگ موی نارنجی همراه شوند. پیشنهاد ما اضافه کردن کمی رنگ نارنجی آتشین به زمینه موهای برنزی است.

زنجبیلی پر ادویه رنگ مو پاییزی

در نگاه اول امکان ندارد که تشخیص بدهید این رنگ موی نارنجی خیره‌کننده، یککلاه‌گیساست! گاهی تغییر رنگ مو می‌تواند به سادگی خریدن یک کلاه‌گیس خوب باشد. در زمان خریدن کلاه‌گیس سعی کنید جنس باکیفیت خریداری کنید تا مدل و رنگ آن کاملا مورد پسند شما باشد.

رنگ مو پاییزی

مارمالاد

در زمان انتخاب رنگ مو پاییزی خود میزان رنگ نارنجی مورد استفاده در موها، باید مدل موهای خود را نیز در نظر بگیرید. علاوه بر داشتن گزینه‌های نارنجی، بلوند مسی، زنجبیلی، دارچینی و حتی نارنجی رو به قرمز، شما می‌توانید از ترکیب رنگ‌ها و تنالیته‌های مختلف استفاده کنید تا به موهای خود عمق و تحرک بیشتری ببخشید.

رنگ مو پاییزی

آمبره قرمز نارنجی یک رنگ مو پاییزی

همراه کردن ترند رنگ موی نارنجی با موهایی با ریشه قرمز تیره، این امکان را فراهم می‌کند که یک ترکیب خیره‌کننده آمبره قرمز نارنجی داشته باشید.

رنگ مو نارنجی

رنگ موی زرد و نارنجی با هایلایت‌های قرمز

این رنگ موی روشن و جسورانه با هایلایت‌های قرمزش هر کسی را وسوسه می‌کند که کمی نور خورشید به زندگی‌اش و موهایش وارد کند! اما قبل از آن‌که این رنگ مو را به عنوان رنگ موی بعدی خود انتخاب کنید، حتما با آرایشگر خود مشورت کنید زیرا زمینه این رنگ خیلی روشن است و ممکن است نیاز به دکلره داشته باشید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبپاییز زیبا با رنگ موهای زیبارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برای ایجاد شیک‌ترین استایل باید از چه سبکی الهام گرفت؟ برای داشتن استایلی جذاب باید چگونگی ست کردن کفش با شلوار را بدانیم.

۱ هفته پیش

برای زمستان، لباس‌ها و اکسسوری‌های متنوعی وجود دارد. در این مطلب می‌خواهیم به نکاتی بپردازیم که باعث ایجاد استایل زمستانه شیک دخترانه می‌شود.

۱ هفته پیش

امروزه روش‌های جدید و متنوعی برای داشتن ابروهای زیبا و طبیعی وجود دارد که بیشتر آن‌ها پر هزینه هستند و همینطور ریسک زیادی هم دارند.

۱ هفته پیش

بیشتر...