سفیر آرامش |
1 سال پیش

5ویژگی رفتار پرستار کودک رفتار پرستار کودک چگونه باید باشد سفیر آرامش

ویژگی رفتار پرستار کودک چیست؟ آیا می دانید یک پرستار کودک چگونه باید با کودکان رفتار کند؟ آیا می دانید به چه صورت باید رفتار پرستار کودک سنجید؟همانطور که می دانید امروزه مشکلات اقتصادی بسیاری برای خانواده ها پیش آمده است و آنها مجبورند مسئولیت مراقبت و نگهداری کودک خود را به پرستار کودک بسپارند. پرستار کودک فردی است که وظیفه مواظبت از کودکان را در منزل شخصی افراد به عهده دارد.

امروزه مراکز خدمات پرستاری تشکیل شده اند که پرستار های دوره دیده و صبوری برای مراقبت از کودکان تربیت کرده و به منزل شخصی اعزام می کنند. یکی از مهم ترین مسائل برای والدین چگونگی رفتار پرستار با کودک آن ها است در ادامه مطالب در زمینه ویژگی رفتار پرستار کودک اطلاعات بیشتری بیان شده است.

چگونگی رفتار پرستار کودک با کودکان

پرستار کودک باید با صبر و مهربانی مورد توجه کودک قرار بگیرد،و ویژگی رفتار پرستار کودک را دارا باشد. زیرا همان طور که مستحضر هستید، کودک به وقت و زمان احتیاج دارد تا به نگهدار و شرایط جدید عادت کند. روزهای اولی که پرستار استخدام می شود به طور طبیعی کودک رفتار پرخاشگرانه و ناآرامی خواهد داشت، زیرا عادت به پرستار برای کودک سخت است، اما اگر چنین رفتاری ادامه دار باشد به شما توصیه می‌ کنیم فردی که استخدام کرده اید را تغییر دهید.

پرستار کودکباید جای خالی پدر و مادر را برای کودک پرکرده، به طوری که در زمان نبود آن ها کودک اذیت نشود، به طور مثال پرستار باید با بازی های فکری و حرکتی، فکر بچه را از والدین دور کرده و ارتباط نزدیک با آن برقرار کند تا کودک به آرامش برسد. در ادامه چند مورد از ویژگی هایی که می توان رفتار پرستار را سنجید ذکر شده است.

ویژگی رفتار پرستار کودک

ویژگی رفتار پرستار کودک:

  • داشتن برنامه روزانه پرستار کودک

یکی از روش هایی که می توان با آن رفتار پرستار کودک را سنجید، گرفتن برنامه روزانه از پرستار است. اگر او برنامه روزانه نداشته باشد و در اختیار شما قرار ندهد به طور حتم مشکلی به وجود خواهد آمد.

  • مراقبت از کودک به صورت اصولی

یکی از کارهایی که از ویژگی رفتار پرستار کودک است و پر پرستار کودک موظف انجام آن است، مراقبت از کودک می باشد و باید در هر جا و مکان مواظب کودک بوده تا آسیبی به کودک وارد نشود. اگر در زمانی که کودک تحت نظر پرستار است دچار حادثه شد. به این نتیجه خواهیم رسید که از کودک مراقبت نکرده و او را به حال خود رها کرده، پس باید فرد دیگری را برای مواظبت از کودک انتخاب کرد.

ویژگی رفتار پرستار کودک

  • اصول تربیتی صحیح

پرستار کودک استخدام شده با ویژگی رفتار پرستار کودک باید اصول تربیتی مد نظر شما را اجرا کند، زیرا کودکان باید با توجه به سلیقه و ضوابط مد نظر شما رشد کنند، پرستار مورد نظر نباید طوری رفتار کند که از شما اطلاعات بیشتری در مورد پرورش کودک دارد.

  • دقت و نظم پرستار کودک

پرستار و کودک باید دارای برنامه زمانی مشخص باشد.و در زمان و مقرر در محل کار حاضر شود، باید دارای حس مسئولیت پذیری باشد، پایبند شغل بوده و قابل اعتماد باشد. یکی از وظایفشغل Babysitterتمیز کردن و تعویض لباس های کودک است اگر نتواند این مراقبت اولیه را انجام دهد فرد کارآمدی نیست.

  • پایبند بودن پرستار به اصول اخلاقی

پرستار باید از همه لحاظ موجه باشد، ویژگی رفتار پرستار کودک به طور مثال این است که اهل دروغ یا دزدی نباشد، زیرا چنین افرادی برای مواظبت از کودک اصلاً مناسب نیستند.

  • توجه به خواب و غذای کودک

پرستار کودک باید یک برنامه غذایی و استراحت برای کودک داشته باشد، اگر کودک پر خوری کند یعنی پرستار در طول روز به برنامه غذایی او توجهی نداشته است.و کودکانی که خواب آلود می باشند استراحت کامل را در روز نداشته اند.

ویژگی رفتار پرستار کودک

انتخاب یک پرستار ایده آل کار سختی است شخص مورد نظر باید به گونه ای رفتار کند. که توجه کودک و والدین را به خود جلب کرده و مورد اعتماد آن ها باشد، باید طوری رفتار کند که والدین با خیال راحت فرزند خود را به او بسپارند. برای حل این مشکل مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش تاسیس شده تا به شما در یافتن یک پرستار کودک ایده‌آل کمک کند، این مرکز دارای سابقه چندین ساله است .و می تواند به شما اطمینان دهد که یک فرد باتجربه، متعهد و با اخلاق در اختیار کودک شما قرار خواهد داد.

نتیجه گیری ویژگی رفتار پرستار کودک

در مقاله بالا در مورد چگونگی رفتار پرستار با کودک و ویژگی رفتار پرستار کودک بحث شده است. پرستار کودک فردی است در منزل با کودک تنها خواهد بود، به همین دلیل باید طوری رفتار کند، که بتواند جای خالی والدین را برای کودک پر کند.

یکی از مهم ترین ارکان انتخاب پرستار کودک رفتار مناسب او با کودک است به همین دلیل باید پرستار کودک را از مراکز معتبر استخدام کرد یکی از معتبرترین مراکز خدمات پرستاری سفیر آرامش است.#‌پرستاری #‌پرستار_سالمند منبع: سفیر آرامش

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یکی از پرطرفدا ترین گروه بلاگرهای اینستاگرام کودکان هستند که در مواقعی به وسیله‌ای برای کسب درآمد والدین تبدیل می‌شوند اما روانشناسان معتقدند،کودک مانکن‌ها در معرض آسیب‌ها و خطراتی هستند که حتی والدین آن‌ها فکرش را نمی‌توانند کنند.

دیروز

خطرات بالقوه متفاوتی وجود دارد که ممکن است در رابطه جنسی واژینال یا دهانی وجود نداشته باشد. به عنوان مثال، مقعد به طور طبیعی مقعد نمی تواند خود را روان کاری کند تا ناراحتی و نگرانی های مربوط به اصطکاک، مانند آسیب های پوستی را کاهش دهد.

پریروز

گیلان و بسیاری از استان‌ها و منطقه‌های شمالی ایران همیشه یکی از مقصدهای جذاب برای سفر هستند. مسافران داخلی و خارجی زیادی به شهرهای شمالی ایران سفر می‌کنید تا از آب‌وهوای بی‌نظیر آن بهره‌مند شده، جاذبه‌های دیدنی و تاریخی این منطقه را از نزدیک ببیند و از طبیعت زیبای شمال ایران لذت ببرند. شما هم می‌توانید یکی از شهرهای شمالی ایران را برای سفر بعدی خود انتخاب کرده و روزهای بی‌نظیری را برای خود و همراهان رقم بزنید. یکی از موارد مهمی که بهتر است هنگام سفر به شمال ایران درنظر داشته باشید، آب‌وهوای روزهای سفر شما است. شهرهای شمالی روهای بارانی زیادی دارند و به همین دلیل بهتر است حتما قبل از سفر درباره آب‌وهوای شهری که می‌خواهید به آن سفر کنید، تحقیق کرده باشید تا برنامه‌ریزی‌های شما برای سفر سمت‌وسویی بهتری پیدا کند.

3 روز پیش

دویدن با پیاده‌روی فرق می‌کند، زیرا وقتی راه می‌روید یکی از پاهایتان همیشه روی زمین است؛ اما در دویدن، لحظه‌ای وجود دارد که هر دوپای شما از زمین بلند می‌شود و این دقیقاً همین چیزی است که دویدن را فعالیتی پُرشدت می‌کند.

پریروز

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: قرار است برای دوران بارداری و حتی دوران شیردهی بانوان هیات علمی امکاناتی لحاظ شود و چنین تمهیدات و حمایت‌هایی پیش از این اصلا وجود نداشت.

دیروز

رییس گروه مبارزه با بیماری‌های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر ضرورت رعایت اصول بهداشتی از حجاج بیت الله الحرام خواست مراقب سلامت خود باشند.

پریروز

امیرحسین بانکی‌پور فرد رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده گفت: در یکی از مراکز همسریابی که زیر نظرم تشکیل شده بود، نزدیک به ۵۰۰ ازدواج صورت گرفت که تنها یکی از این ازدواج‌ها منجر به طلاق شد.

3 روز پیش

پژوهشی که توسط کلینیک کلیولند در اوهایو آمریکا انجام شد، میزان بهبودی پس از عمل جراحی را ارزیابی کرد؛ محققان دریافتند، برای بیمارانی که تحت عمل جراحی بزرگ انتخابی قرار می‌گیرند، هر ۴ دقیقه حرکت در هر ساعت کنترل شده با عوارض بعد از عمل ارتباط معکوس دارد و با زمان کوتاهتر بستری شدن در بیمارستان مرتبط است.

3 روز پیش

 چاقی خطر ابتلا به اختلالات روانی ازجمله افسردگی، اضطراب، روان پریشی و موارد دیگر را تشدید می‌کند.

3 روز پیش

بیشتر...