مجله دلتا |
7 ماه پیش

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی تبدیل تیپ تابستانی به زمستانی استایل زمستانی مجله دلتا

شما نمی‌توانید لباس‌های زمستانی خود را در تابستان بپوشید اما عکس این قضیه صادق است یعنی شما می‌توانید لباس‌های تابستانی خود را در زمستان به عنوان لایه‌ای از پوشش خود به‌کار بگیرید.

شما در فصل زمستان می‌توانید از لباس‌های تابستانی خود به‌عنوان لایه‌ای از پوشش زمستانی برایتبدیل استایل تابستانی به زمستانیاستفاده کنید. در این استایل باید با احتیاط عمل کنید که نتیجه معکوس نگیرید. در این مطلب ازمجله دلتاتعدادی از لباس‌های تابستانی که در زمستان مورد استفاده هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی

دامن بلند

دامن بلند زنانه به‌همراه انواع بوت‌ها می‌تواند ترکیب مناسبی باشد. شما می‌توانید دامن زنانه بلندی را به‌همراه بوت بلند، نیم‌بوت یا کفش کتانی بپوشید. بالاتنه هم ژاکت یاکتبپوشید تا از شما در برابر سرما محافظت کند.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی

دامن و جوراب شلواری

برای تبدیل استایل تابستانی به زمستانی خود می‌توانید بلوز زنانه بافتنی به‌همراه دامن تا زانو و جوراب شلواری ضخیم را امتحان کنید. این استایل می‌تواند جذابیتی خاص ایجاد کند. برای این تیپ نیم‌بوت، بوت و کتانی زنانه هم گزینه‌های مناسبی هستند.

دامن و شال

از تیپ‌های دیگری که با دامن بلند زیبا خواهد شد یه شال زنانه بزرگ و بلند یا رویه بافتنی بدون آستین برای بالا تنه است. براساس اینکه سرمای هوا چقدر باشد زیر این رویه می‌توان بلوز آستین بلند یا آستین کوتاه پوشید.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی با پیراهن بلند

پیراهن‌های زنانه بلند تابستانی یا پاییزی که خیلی پارچه ضخیمی نداشته باشند را می‌شود با انواع کت جین، چرمی یا سوئیشرت‌های جلوباز بافتنی پوشید. اگر کت شما چرمی بود بهترین گزینه بوت‌های چرمی هستند. سعی کنید رنگ کفش با رویه لباس هماهنگی داشته باشد. همچنین برای اطلاع از نکات ریزی که باعث جذابیت بیشتر شما می‌شود می‌توانید مطلبتغییرات ریز برای افزایش جذابیت زنانهرا بخوانید.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابهچگونه در زمستان شیک باشیم؟را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تزریق دوز بوستر می‌تواند بخشی طبیعی از فرایند واکسیناسیون باشد. اما می‌دانید واکسن بوستر کرونا چیست و چه موقع باید دریافت شود؟

3 ماه پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

3 ماه پیش

به گفته آکادمی درماتولوژی آمریکا، رشد مو به صورت سالیانه حدود 15 سانت است اما در اکثر مواقع این مقدار رشد بسیار کم به نظر می‌‌رسد.

۲ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! ساختن کیف دستی با روسری

3 ماه پیش

همچنین بخوانید: ۵ راز شیک‌پوشی خانم‌ها ترفند‌هایی برای درست کردن موی دختران چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ترفندهایی برای زیبا‌تر کردن ناخن مدل موی زیبا در منزل درست کنیم

3 ماه پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

3 ماه پیش

ترک پاشنه پا یکی از مشکلات رایج مردم است و می‌تواند هم در بزرگسالان و هم در کودکان اتفاق بیوفتد که گاهی می‌تواند بسیار عمیق و دردناک باشد.

5 روز پیش

در دنیای مدرن، موهای خاکستری دیگر ربطی به پیری ندارد و برعکس، مد روز است. بنابراین مهم است که یاد بگیرید به موهای خاکستری خود زیبایی بدهید

۴ هفته پیش

چشم هایی با پلک افتاده همیشه در زمان آرایش کردن دردسرساز هستند. اما نگران نباشید ما نکاتی برای آرایش پلک افتاده با شما به اشتراک می‌گذاریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...