مجله دلتا |
6 روز پیش

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی تبدیل تیپ تابستانی به زمستانی استایل زمستانی مجله دلتا

شما نمی‌توانید لباس‌های زمستانی خود را در تابستان بپوشید اما عکس این قضیه صادق است یعنی شما می‌توانید لباس‌های تابستانی خود را در زمستان به عنوان لایه‌ای از پوشش خود به‌کار بگیرید.

شما در فصل زمستان می‌توانید از لباس‌های تابستانی خود به‌عنوان لایه‌ای از پوشش زمستانی برایتبدیل استایل تابستانی به زمستانیاستفاده کنید. در این استایل باید با احتیاط عمل کنید که نتیجه معکوس نگیرید. در این مطلب ازمجله دلتاتعدادی از لباس‌های تابستانی که در زمستان مورد استفاده هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی

دامن بلند

دامن بلند زنانه به‌همراه انواع بوت‌ها می‌تواند ترکیب مناسبی باشد. شما می‌توانید دامن زنانه بلندی را به‌همراه بوت بلند، نیم‌بوت یا کفش کتانی بپوشید. بالاتنه هم ژاکت یاکتبپوشید تا از شما در برابر سرما محافظت کند.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی

دامن و جوراب شلواری

برای تبدیل استایل تابستانی به زمستانی خود می‌توانید بلوز زنانه بافتنی به‌همراه دامن تا زانو و جوراب شلواری ضخیم را امتحان کنید. این استایل می‌تواند جذابیتی خاص ایجاد کند. برای این تیپ نیم‌بوت، بوت و کتانی زنانه هم گزینه‌های مناسبی هستند.

دامن و شال

از تیپ‌های دیگری که با دامن بلند زیبا خواهد شد یه شال زنانه بزرگ و بلند یا رویه بافتنی بدون آستین برای بالا تنه است. براساس اینکه سرمای هوا چقدر باشد زیر این رویه می‌توان بلوز آستین بلند یا آستین کوتاه پوشید.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی با پیراهن بلند

پیراهن‌های زنانه بلند تابستانی یا پاییزی که خیلی پارچه ضخیمی نداشته باشند را می‌شود با انواع کت جین، چرمی یا سوئیشرت‌های جلوباز بافتنی پوشید. اگر کت شما چرمی بود بهترین گزینه بوت‌های چرمی هستند. سعی کنید رنگ کفش با رویه لباس هماهنگی داشته باشد. همچنین برای اطلاع از نکات ریزی که باعث جذابیت بیشتر شما می‌شود می‌توانید مطلبتغییرات ریز برای افزایش جذابیت زنانهرا بخوانید.

تبدیل استایل تابستانی به زمستانی

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابهچگونه در زمستان شیک باشیم؟را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اگر شما هم جزو خانم‌هایی هستید که بالاتنه چاقی دارید با این مطلب همراه شوید و با انتخاب استایل مناسب بالاتنه چاق به اندام ایده آل خود برسید.

5 روز پیش

یکی از روش‌های مراقبت از موهای خشک و وز، استفاده از ماسک مو مناسب است. در این مطلب به بهترین ماسک مو برای موهای خشک و وز می‌پردازیم.

5 روز پیش

راه‌هایی خانگی وجود دارد که به‌کار بردن آن‌ها می‌تواند باعث داشتن لب هایی زیبا بدون آرایش شود. در این مطلب نکاتی برای این موضوع بیان می‌کنیم.

6 روز پیش

مو در زیبایی هر فرد تاثیر بسزایی دارد و ریزش مو می‌تواند نگران‌کننده باشد. از این‌رو روش های رفع ریزش مو خانگی مورد توجه قرار می‌گیرند.

۱ هفته پیش

آرایش چشم باید با توجه به جایی که می‌خواهیم برویم انجام شود. در این مطلب شما را با تعدادی آرایش چشم زیبا و شیک آشنا خواهیم کرد.

۱ هفته پیش

شستن مو نکاتی دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید موهایی سالم داشته باشید. در این مطلب با روش شستن صحیح موی سر آشنا خواهید شد.

۱ هفته پیش

مواقعی پیش می‌آید که با ژیلت پوست خود را زخم می‌کنیم یا باغث کنده شدن آن می‌شویم. از این جهت باید با اشتباهات رایج شیو کردن بدن آشنا شویم.

۱ هفته پیش

در این مطلب ماسک‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که خیلی سریع و آسان ساخته می‌شوند و برای جوانسازی صورت و زیبایی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۱ هفته پیش

استایل جین زنانه شیک یکی از محبوب‌ترین مدهای مربوط به تمام زمان‌ها است. با استایل جین به سبک‌های جدید، می‌توانید استایل خود را جذاب کنید.

۱ هفته پیش

خوابیدن با آرایش خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید به پوست شما ضرر می‌رساند. در این مطلب با تعدادی از زیان‌های آن آشنا خواهیم شد.

۱ هفته پیش

در این مطلب برای داشتن ناخن‌های بلند و رشد سریع آن‌ها به بررسی چند روش خانگی رشد و تقویت ناخن ها می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

برای رفع ریزش موی سر لازم است با روش‌های مختلف آشنا شوید و از روش مناسب استفاده کنید. در این مطلب نکاتی در مورد درمان ریزش مو ارائه می‌دهیم.

۱ هفته پیش

در آرایش دخترانه ساده و شیک با مراقبت‌های پوستی سعی می‌شود از نیاز به استفاده از محصولات پوشاننده پوست مثل کرم‌ پودرهای سنگین بکاهد.

۱ هفته پیش

پوست دور چشم به دلیل نازک‌بودن در معرض فرآیند پیری است. در نتیجه، عادی است که به مرور زمان با چروک دور چشم های خود مواجه شویم.

۱ هفته پیش

رعایت نکات ست کردن شال گردن سبب می‌شود این پارچه و بافت باریک و کوچک جلوه‌ای بسیار زیبا و جذاب به ظاهر شما ببخشد.

۱ هفته پیش

بیشتر...