شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

امسال در قیمت خودرو، روند افزایشی نخواهیم داشت شهرآرانیوز

حسین حسینی در گفتگو با خبرنگارشهرآرانیوز، در خصوص وضعیت بازار خودرو در مشهد اظهار کرد: با پیشنهاداتی که رئیس‌جمهور منتخب دادند و قرار است روابط ما با کشور‌های صنعتی و کشور‌هایی که به عناوین مختلف در زمینه خودرو با ایران در ارتباط بودند، رونق پیدا کند، تغییر دولت بدون تأثیر نخواهد بود.

وی افزود: طبیعتاً در این شرایط، بازار خودرو به ثبات کامل خواهد رسید. در حال حاضر شاهد کاهش قیمت هستیم، افزایشی در بازار مشاهده نشده و امیدواریم شاهد افزایش قیمت هم نباشیم. همچنین امیدواریم بازار باثباتی رونق پیدا کند که در آن، خریدار و فروشنده متضرر نشوند.

حسینی بیان کرد: قطعاً بازار خودرو با سیاست‌های دولت جدید فروکش خواهد کرد، دلار نیز کاهش قیمت دارد و خریداری هم در بازار نیست؛ مجموع این عوامل موجب کاهش قیمت در بازار شده است. در دو ماه اخیر، خودرو‌های ایرانی تا ۱۰ درصد و خودرو‌های خارجی تا ۱۵ درصد کاهش قیمت داشتند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد ادامه داد: روند کاهشی همچنان ادامه خواهد داشت تا سیاست‌های کلی دولت جدید مشخص شود که قطعاً به‌نفع مردم خواهد بود و شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود. پیش‌بینی من این است که امسال، روند افزایشی نخواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: خریدوفروش خودرو نسبت‌به گذشته، به صفر رسیده و در برخی ماه‌ها، اصلاً معامله‌ای نداشتیم. به دلیل اینکه هنوز زمان تمدید پروانه‌کسب نرسیده است، از ابتدای سال شاهد جمع‎‌آوری واحد‌ها نبودیم. اما از قبل، حدود یکی‌دو درصد واحد‌ها جمع‌ کردند که این وضعیت ادامه دارد و بیشتر هم خواهد شد.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مردادماه سال ۱۴۰۳ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.

نیم ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

1 ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

1 ساعت پیش

مطابق سال‌های گذشته متقاضیان شرکت در مراسم اربعین ۱۴۰۳ باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که برای این امر شرایطی تعیین شده است.

2 ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

1 ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

1 ساعت پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

1 ساعت پیش

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

1 ساعت پیش

بیشتر...