مجله دلتا |
1 روز پیش

دانشجوها استایل دانشجویی تیپ دانشجویی لباس پاییزه آقایان استایل پاییزی مجله دلتا

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد، هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند. البته این بار نوبت آقایان دانشجوست.
دانشجوها

درست است که دانشگاه یک مکان اجتماعی‌ست و هرکسی طبق رفتار اجتماعی شخصی‌اش در آن ظاهر می‌شود اما! آداب خاص خود را هم دارد بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات را مدنظر قراردهند.مجله دلتادر این راه با شما خواهدبود تا به بررسی تیپ دانشجویی البته برای آقایان بپردازد.

مهم، مهم، مهم: شلوارهای جین زاپ‌دار و شلوارهای کتان کوتاه جایی در مراکز آموزشی رسمی ندارند! این نکته را جدی بگیرید.

نکات طلایی تیپ دانشجویی آقایان

  • استایل دانشجویی با هودی را جدی بگیرید!

هودی‌ها یکی از انواع لباس‌های پاییزه هستند. بسیار پرکاربرد و بسیار هم پرطرفدارند. برای ست کردن استایل دانشجویی با هودی، کفش اسپرت و شلوار جین یک گزینه مطمئن است.

  • پیراهن انتخابی مناسب برای دانشجوها

پوشیدن یک پیراهن به رنگ روشن در کنار یک شلوار از جنس کتان تیره و یک جفت کفش کژوال چرمی می‌تواند ظاهر شما را جذاب، مردانه و شیک کند.

  • به‌جای تیشرت از پولوشرت استفاده کنید

برای آقایان دانشجو، پولوشرت‌ها جایگزینی مناسب برای تیشرت هستند. همان راحتی تیشرت را دارند، اما به دلیل داشتن یقه و همچنین جنس متفاوت، رسمی‌ترند.

  • شلوارهای رسمی هم گزینه بدی نیست

چند شلوار جین سادهو کتان تهیه کنید. شلوار‌های جین، بهتر است راسته، ساده و تیره‌رنگ باشند. (بدونِ زاپ) شلوارهای جین‌ طرح‌دار، گلدوزی و یا زاپ‌دار به‌هیچ‌وجه مناسب محیط دانشگاه نیستند.

  • دانشجوها به انتخاب کفش دقت کنید

با این که پوشیدن کفش‌ راحتی می‌تواند همیشه بهترین گزینه باشد، اما از نظر ظاهر همیشه برای استایل آقایان دانشجو مناسب نیستند. لازم است در انتخاب کفش دقت بیشتری داشته باشید. کفش‌های کژوال چرمی هم فرم مناسبی برای دانشگاه دارد و هم کاملاً راحت است.

تیپ دانشجویی

  • حواستان به مدل ریش و موی خود باشد

توجه داشته باشید که مدل ریش و مدل مویی که بیشتر به شما بیاید هم در بین دانشجوها حائز اهمیت است. چراکه داشتن مدل مو و ریش بهم ریخته چیزی نیست که کسی به آن توجه کند.

  • استفاده از خوشبوکننده‌ها را فراموش نکنید!

بی‌شک یکی از جذابیت‌های مهم آقایان دانشجو، بوی خوش آن‌ها است. پس حتماً، قطعاً، لطفاً استفاده از عطر و ادکلن را فراموش نکنید و اصلاً به مام‌ها یا اسپری‌های ضد عرق بی‌تفاوت نباشید!

پیشنهاد مطالعه:اصلاً رنگ سال چی هست؟ از کجا می آید؟

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

پریروز

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

گاهی عده‌ای دچار سفیدی موی زودرس می‌شوند و ممکن است از داشتن موی سفید احساس شرم کنند. چرا؟ نگران نباشید موی سفید ترند شده است!

3 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

4 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

طراحی ناخن همیشه مورد توجه‌ترین بخش زیبایی ناخن است. اما تقویت کردن ناخن قبل از طراحی مهم است. ناخن های زیبا داشتن فقط به دیزاین نیست.

5 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

۱ هفته پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...