زومیت |
11 ماه پیش

مدیرعامل فولکس واگن: اپل احتمالاً قصدی برای ساختن خودرو ندارد زومیت

مدیرعامل فولکس واگن می‌گوید اپل احتمالاً قصد دارد سیستم CarPlay را توسعه دهد اما مطمئن نیست که این شرکت واقعاً به‌دنبال ساخت خودرو باشد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همشهری‌آنلاین نوشت: اپل اخیرا اختراعی ثبت کرده که مطابق آن، بندهای اپل‌واچ هم هوشمند می‌شوند. طبق این پتنت، جدا از این که می‌توان بند ساعت را شخصی‌سازی کرد، این بندها به ثبت اطلاعات مخصوص هر کاربر هم کمک می‌کنند.

12 ساعت پیش

رنجروور اسپرت SV جایگزین نسخه قبلی SVR شده و این بار با ظاهر فوق‌العاده تهاجمی و خشن خود، برای رقابت با رقبای آلمانی حسابی آماده است.

13 ساعت پیش

پس از گمانه زنی ها و تیزرهای فراوان، استون مارتین کاور DB۱۲ را برداشته است. خودرویی که پوشش DB۱۱ خروجی را در اختیار گرفته است. DB۱۲ اولین خودرو در عصر جدید استون است. سازنده خودروهای اسپرت بریتانیایی می‌گوید که این وسیله نقلیه جدید اولین «سوپر تورر» جهان است. اما همچنان دارای جلوپنجره آشنای آستون مارتین است که برای DB۱۲ کمی اصلاح شده‌است.

نیم ساعت پیش

زومیت نوشت: روسیه ادعا می‌کند سازمان NSA ایالات‌متحده، آیفون‌ شهروندان روس و دیپلمات‌های خارجی مستقر در این کشور را هک کرده است.

14 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: ناسا پس از برگزاری اولین جلسه عمومی خود در مورد بشقاب پرنده‌ها، از جمع‌آوری اطلاعات برای تایید وجود آن‌ها خبر داد.

2 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: یک لینک ساده، می‌تواند به کابوس کاربران واتساپ تبدیل شود. لینکی که از آن صحبت می‌کنیم، می‌تواند بدون هیچ دانشی از دنیای هک، به کاربران معمولی این امکان را بدهد تا گوشی دیگران یا خودشان را کرش کنند.

5 ساعت پیش

دانشمندان چینی شروع به حفر حفره‌ای به طول ۱۰۰۰۰ متر (۳۲۸۰۸ فوت) در زمین کرده‌اند که عمیق ترین حفره‌ای است که تاکنون در این کشور حفر شده‌است/

4 ساعت پیش

دانشمندان بهتر می توانند درک کنند که چگونه فوران های خورشیدی به ذرات شتاب بالایی می دهند.

2 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت‌: موتو ریزر ۴۰ اولترا دارای بزرگ‌ترین نمایشگر بیرونی در بین گوشی‌های تاشو صدفی و نسخه اصلی دارای باتری بزرگ ۴۲۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

1 ساعت پیش

بیشتر...