۱ هفته پیش
2 بازدید

سرویس پول تو تخفیفان؛ بازگشت پول کاربران در خرید آنلاین و آفلاین

سرویسپولِ‌تو تخفیفان بعد از گذشت یک سالبه مرحله جدیدی رسیده و حالا قابلیت بازگرداندن پول به صورت وجه نقد را نیز به کاربران خود ارائه کرده است؛ سرویسی که باعث می‌شود پس از هر خرید اینترنتی مبلغی از آن خرید به حساب شما بازگردد.

«نازنین دانشور»، مدیرعامل تخفیفان،پولِ‌تورا در یک عبارت به صورت «سرویس بازگشت وجه نقد خرید اینترنتی» معرفی می‌کند و می‌گوید سرویس‌های CashBack در سراسر دنیا رواج دارند اما در ایران تجربه‌های موفقی وجود نداشته. دانشور درست می‌گوید چرا که مجموعه‌های فعال در این حوزه تا قبل از تخفیفان چندان موفق نبوده‌اند اما به نظر می‌رسد تخفیفان با توجه به سابقه‌ای که در زمینه گرفتن تخفیف در خرید برای کاربران دارد، توانسته این سرویس را با همراهی چندین فروشگاه اینترنتی پیش ببرد.

دانشور درباره نحوه کارکرد این سرویس به دیجیاتو می‌گوید: «ما در تخفیفان به عنوان درگاه تبلیغات برای مجموعه‌های آنلاین و آفلاین، ترافیکی به سمت آنها می‌فرستیم و اگر مشتریان از درگاه تخفیفان بروند و آنجا خرید کنند، درصدی به تخفیفان از سوی این مجموعه تعلق می‌گیرد و ما در تخفیفان این سود را با مشترک سهیم می‌شویم. سودی که به کیف پول کاربران تخفیفان واریز می‌شود و زمانی که مبلغ آن به ۵۰ هزار تومان رسید، فرد می‌تواند درخواست واریز وجه به حساب بانکی‌اش کند و یا اگر نمی‌خواهد این کار را کند، می‌تواند پیشنهادات تخفیف‌دار تخفیفان را با این رقم تهیه کند.»

آگهی استخدام

نازنین دانشور، مدیرعامل تخفیفان و نت‌برگ.

درصدهای مختلفی برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی گوناگون در سرویس «پولِ‌تو» در نظر گرفته شده که این درصدها از نیم درصد تا بیش از بیست و پنج درصد را شامل می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی و خدمات دهنده سرویس معتبر و محبوب و متفاوتی نیز در سرویس پولِ‌تو جای دارند که کاربران می‌توانند به جای خرید مستقیم از آنها، خریدشان را از سرویس پولِ‌تو تخفیفان پیش ببرند تا درصدی از مبلغ خرید به حساب آنها بازگردد. دیجی‌کالا، نماوا، فلایتیو، پلاک، موتن‌رو، مدیسه، مقداد آی‌‌تی از جمله این فروشگاه هستند. به گفته دانشور تا امروز بیش از ۱۰۰ وبسایت در سرویس پول وجود دارند و این رقم به زودی بیشتر خواهد شد.

دانشور سیستم عملکرد پولِ‌تو را بسیار ساده می‌داند و آن را اینطور توصیف می‌کند: «افراد به جای خرید مستقیم از فروشگاه‌ها وارد حساب کاربری خود در تخفیفان شده و می‌توانند پس از ثبت نام که به ساده‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد، وارد بخش پولِ‌تو شده و در آنجا پس از انتخاب سایتی که می‌خواهند از آن خدمات آنلاین دریافت کنند و یا از آن خرید اینترنتی دارند، از طریق درگاه تخفیفان وارد آن سایت شده و خرید خود را انجام دهند.» در واقع شما از سایت تخفیفان به سمت سایت مذکور هدایت می‌شوید و می‌توانید مانند قبل از آن مجموعه آنلاین خرید کنید.

اما آنطور که دانشور می‌گوید سرویس پولِ‌تو قرار نیست فقط در حوزه فروشگاه‌های آنلاین فعال باقی بماند و به زودی این سرویس در زمینه خرید آفلاین نیز خودش را نشان خواهد داد و آغاز به فعالیت خواهد کرد. او در همین رابطه به دیجیاتو می‌گوید: «احتمالا تا ماه دیگر بخش آفلاین سرویس پولِ‌تو را راه‌اندازی کنیم. در این حالت مشتریان ما می‌توانند در خریدهای فیزیکی از فروشگاه‌هایی نظیر شهروند و یا سایر فروشگاه‌ها مبلغی از فاکتور خریدشان را به حساب خود بازگردانند. جزییات این طرح هنوز مشخص نیست ولی در آنجا قرار است با کارت بانکی افراد بتوانیم این شناسایی خرید را انجام دهیم و سودمان را با آنها شریک شویم.»

به گفته دانشور پولِ‌تو در زمانی که سرویس بازگرداندن وجه را راه‌اندازی کرده تنها در ماه اول بیش از ۲۰۰ میلیون تومان پول را به حساب کاربران واریز کرده است. به گفته او این آمار امروزه بیشتر هم شده و ماهانه صدها میلیون در سرویس پولِ‌تو توسط خریداران اینترنتی ایجاد می‌شود و به حساب آنها بازگردانده می‌شود.

دانشور در رابطه با اهمیت سرویس پولِ‌تو می‌گوید: «در این شرایط اقتصادی ذخیره کردن پول مهم‌ترین راه برای معیشت زندگی است و می‌خواهیم در تخفیفان این کار را به هر وسیله‌ای که شده، چه کدهای تخفیفانی و چه سرویس پولِ‌تو انجام دهیم تا مبلغی پول برای کاربران ذخیره شود. در نهایت یعنی قصد داریم که خریدی هوشمندانه و با تخفیف و سود برای آنها به ارمغان بیاوریم.»

برای استفاده از خدمات پولِ‌تو، سقفی تعیین نشده و خدمات پشتیبانی همیشگی تخفیفان نیز در این مسیر با کاربران همراه است. دانشور می‌گوید پشتیبانی سرویس پولِ‌تو با دقت و وسواس خاصی انجام می‌شود، او معتقد است که خرید اینترنتی کردن با سرویس پولِ‌تو می‌تواند یک روش درآمدزایی جانبی برای افراد باشد: «دوران کرونا باعث شد که خریدهای اینترنتی مردم نیز افزایش یابد. چرا وقتی یک خرید اینترنتی می‌کنیم نباید بخواهیم که رقمی از آن پول به حسابمان بازگردد؟ در پولِ‌تو چنین اتفاقی رخ داده است.»

دانشور در پاسخ به این پرسش که آیا تخفیفان قصد دارد کیف پول تخفیفانی خود را در آینده گسترش دهد و وارد حوزه‌های فین‌تک شود تا از این پول به دست آمده بتوان استفاده‌های متعددی کرد به دیجیاتو می‌گوید که برنامه راهی تخفیفان دقیقا در چنین مسیری قرار دارد: «قصد داریم که پول به دست آمده در سرویس پولِ‌تو را نیز باز به صورتی در بیاوریم که مشتریان آن را هوشمندانه‌تر خرج کنند و با خود این پول بتوانند بازهم تخفیف بگیرند. به عنوان مثال اگر پنجاه هزار تومان جمع کردند، یک کارت اعتباری خرید از دیجی کالا یا فروشگاه فیزیکی بزرگی با همین قیمت بگیرند ولی بتوانند ۷۰ هزار تومان با آن خرید کنند.»

با سرویس پولِ‌تو می‌توان به طور دائم یک خرید تخفیف در تخفیف انجام داد و این خرید در بخشی از محصولات بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور اعمال خواهد شد.

سرویس CashBack که تخفیفان با پولِ‌تو راه‌اندازی کرده راهی برای خرج کردن هوشمند در خرید اینترنتی است و می‌تواند در کنار سایر تخفیف‌هایی که از فروشگاه‌ها گرفته می‌شود به کار بیاید تا هم خرج و مخارج را کمتر کند و هم یک منبع درآمد جانبی باشد تا بتوان با پول‌های جمع شده در آن دوباره خریدهای متعددی انجام داد. برای استفاده از این سرویس و آشنا شدن با فروشگاه‌هایی که در ان مشغول به کار هستند می‌توانید به اینلینکمراجعه کنید.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی
منبع: دیجیاتو


مطالب پیشنهادی

چهار راه برای بهتر درست کردن شکلات داغ

چهار راه برای بهتر درست کردن شکلات داغ, روش درست کردن شکلات داغ

طرز تهیه چند نوع غذای گیاهی خوشمزه | ستاره

غذای گیاهی خوشمزه، نوعی خوراک تهیه شده از تره بار بدون گوشت، مرغ یا ماهی می باشد که برای گیاه خواران گزینه مناسبی است. در این مقاله با طرز تهیه چند نوع غذای گیاهی خوشمزه آشنا خواهید شد.

طرز تهیه املت سیب زمینی به ۳ روش جدید | ستاره

املت سیب زمینی غذایی ساده است که خیلی سریع آماده می‌شود و گزینه مناسبی برای مواقعی است که وقت کافی برای آشپزی ندارید. انواع املت با سیب زمینی را می‌توان با کمی تغییر در مواد اولیه به کار رفته در تهیه آن درست کرد.

بهترین برنامه‌های سرگرمی و کاربردی برای دوران قرنطینه در خانه

چه به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه قرنطینه یا برای پیشگیری و جلوگیری از پخش آن در خانه مانده‌اید، بالاخره بعد از گذشت چند روز حوصله‌تان سر می‌رود و خسته می‌شوید. 

امکان بازگشایی دانشگاه‌ها تا پایان ترم وجود دارد؟

با نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم و سرگردانی دانشجویان در میانه برگزاری آزمون مجازی؛ وزارت علوم بخشنامه‌ای را به دانشگاه‌ها برای برگزاری آزمون‌های پایان ترم ابلاغ کرده است.

طرز تهیه شکلات فوندانت (آموزش تصویری)

طرز تهیه شکلات فوندانت, شکلات بهاری

رسیدگی ویژگی‌های جدید عکس‌برداری در پرچمدارهای سری P۴۰ هوآوی؛ اساتید مدرن عکاسی

سه پرچمدار جدید هوآوی از سری P۴۰ که به تازگی معرفی شدند، تعاریف جدیدی را در حوزه عک a س‌برداری با موبایل ارائه کردند.  

طرز تهیه ماکارون رنگی (آموزش تصویری)

طرز تهیه ماکارون رنگی, آموزش تصویری شیرینی

طرز تهیه اشکنه سیب زمینی و نکاتی برای طبخ آن | ستاره

اشکنه یکی از غذاهای محلی کشورمان است و به روش‌های متفاوتی طبخ می‌شود. در این مطلب قصد داریم اشکنه سیب زمینی که یکی از انواع خوشمزه این غذاست را معرفی کنیم. همچنین با طرز تهیه اشکنه آلبالو و اشکنه رب انار نیز آشنا خواهید شد.

آموزش میوه آرایی 1395_2016 (تصویری)

آموزش میوه آرایی 1395_2016,تزیین طالبی ,تزیین آناناس,شب یلدا,شب چله ,تزیین میوه,

جدیدترین انواع تزیین ژله تزریقی_سری دوم

جدیدترین انواع تزیین ,ژله تزریقی,

منشاء جدید ویروس کرونا کشف شد/ پانگولین عامل ابتلا به کووید ۱۹ در انسان‌هاست!؟

محققان به تازگی عامل جدید ابتلا به کووید ۱۹ و انتقال ویروس به انسان‌ها را شناسایی کرده اند.

آموزش تصویری شارلوت سلطنتی مخصوص نوروز 95

آموزش تصویری شارلوت سلطنتی, مخصوص نوروز 95, انواع دسر

من یوسف (فقط) پانزده سال دارم! + عکس

یوسف موکوکو، مهاجم نوجوان کامرونی چشم دنیا را به خود خیره کرده است.

آموزش تصویری و طرز تهیه تارت الو

آموزش تصویری تارت الو , طرز تهیه تارت الو

روش دوخت زیباترین بالش به شکل گل

روظ دوخت زیباترین بالش به شکل گل, دوخت زیباترین کوسن

طرز تهیه کیک گوشت بدون فر به ۲ روش اصلی | ستاره

تهیه کیک گوشت بدون فر به دو روش امکان پذیر است: (۱) لایه‌هایی از گوشت که بین آن‌ها سس کچاپ یا سس ورچستر قرار می‌گیرد و با سیب زمینی له شده پوشانده می‌شود و (۲) مخلوطی از گوشت چرخ کرده و سبزیجات سرخ شده که بین دو لایه از مایه خمیری قرار می‌گیرد.

جدیدترین انواع تزیین ژله تزریقی_سری اول

جدیدترین انواع تزیین ,ژله تزریقی,

طرز تهیه کوکی موز (آموزش تصویری)

طرز تهیه کوکی موز, آموزش تصویری کوکی موز

طرز تهیه کرپ گوشت (با طعم قارچ و پنیر) | ستاره

کرپ گوشت، غذایی است که در مدت زمان کوتاهی درست می‌شود. کرپ گوشت آماده شده تا چند روز در یخچال قابل نگهداری است. شما می توانید در پر کردن کرپ، خلاقیت به خرج دهید و بسته به ذائقه خود از مواد متنوعی چون قارچ و پنیر استفاده کنید.

مطالب مرتبط