زومیت |
4 روز پیش

لپ تاپ تاشو سامسونگ احتمالاً با ظاهری شبیه گلکسی زد فولد عرضه خواهد شد زومیت

پتنت‌های فاش‌شده از لپ‌تاپ تاشو سامسونگ نشان می‌دهد این شرکت کره‌ای احتمالاً قصد دارد دستگاه مذکور را با طراحی شبیه گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۴ خود عرضه کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زومیت نوشت: یک منبع آگاه می‌گوید شورش کارگران در بزرگ‌ترین کارخانه‌ی مونتاژ آیفون، حجم تولید مدل‌های پرو را تا پایان امسال ۶ میلیون دستگاه کاهش می‌دهد.

13 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: کلیه کاربران واتس‌اپ در سراسر جهان به‌زودی می‌توانند با قابلیت جدید «Message Yourself» به خودشان پیام ارسال کنند.

11 ساعت پیش

شیوه‌نامه‌ی انضباطی جدید دانشجویان با تبصره‌هایی که فعالیت‌های آن‌ها را به ویژه در فضای مجازی محدودتر و جرم‌انگاری کرده ابلاغ شد

13 ساعت پیش

همه ما با درد شدید ناشی از برخورد انگشتان پا به اجسام آشنا هستیم؛ اما چرا درحالی‌که این نوع برخورد معمولاً با آسیب چندانی همراه نیست، درد شدیدی را به‌همراه دارد

11 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت: در این جا به معرفی تعدادی از بهترین خودروهای پیکاپ سال ۲۰۲۲ پرداخته و قابلیت‌های مختلف آن‌ها نظیر موتور، طراحی، امکانات رفاهی و قیمت را بررسی خواهیم کرد.

15 ساعت پیش

یک باستان‌ شناس برجسته‌ که بیش از دو دهه در جستجوی مقبره کلئوپاترا بوده، از احتمال انجام یک کشف شگفت ‌انگیز خبر داد.

12 ساعت پیش

گوسفند بودن یعنی دنبال کردن کورکورانه از جمعیت؛ اما آیا واقعاً گوسفند بودن برای وادار کردن حرکت یک گله در یک دایره بدون توقف برای روزهای متوالی کافی است؟

11 ساعت پیش

شاپرک اعلام کرد: دیوان عدالت اداری ضمن رد این شکایت اعلام کرده که «مقررات مورد شکایت خلاف قانون و خارج از حدود اختیار شرکت شاپرک نیست.»

13 ساعت پیش

ایسنا نوشت: فضاپیمای باری دراگون(Dragon) شرکت اسپیس‌ایکس برای تحویل آرایه‌های خورشیدی، دانه‌ها و موارد دیگر به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل شد.

12 ساعت پیش

بیشتر...