ایران آنلاین |
2 ماه پیش

مجازات برای دختر قمه کش اصفهانی ایران آنلاین

مجازات برای دختر قمه کش اصفهانی

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

گروه حوادث: علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از انجام مصاحبه روانشناختی با دختران نوجوان حاضر در کلیپ قدرت نمایی با سلاح سرد خبر داد و گفت: آنها با اخذ تعهدات لازم به طی دوره‌های آموزشی و تربیتی هدایت شدند.
وی در ادامه گفت: پس از انتشار کلیپ قمه کشی دختران نوجوان در فضای مجازی آنها شناسایی شدند و با دعوت آنها و خانواده هایشان در حوزه دادسرای عمومی و انقلاب مصاحبه روانشناختی با ایشان و خانواده‌هایشان انجام شد و ضمن تبیین مباحث ساختاری، قانونی و تربیتی دستور  مقتضی به منظور جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و مخاطرات ثانویه مرتبط با موضوع صادر و با اخذ تعهدات لازم به طی دوره‌های آموزشی و تربیتی هدایت شدند.
اصفهانی با اعلام این خبر نبود نظارت خانواده‌ها، نداشتن مهارت والدین در برقراری ارتباطات متناسب با نیازهای عاطفی فرزندان و دسترسی‌های آزاد به برخی محتواهای نامناسب در فضای مجازی را از علل این رفتارها دانست و خواستار جبران کوتاهی‌های صورت گرفته توسط متولیان حوزه فرهنگ و آموزش شد.#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران - رییس جمهوری لزوم استفاده از ظرفیت فناوری‌های دیجیتال و فضای مجازی در رشد و تعالی کشور را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با سیاستگذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق می‌توان زمینه آشنایی و استفاده مناسب مردم از ظرفیت‌های فضای مجازی را فراهم و حتی از آسیب های اجتماعی پیشگیری کرد.

5 دقیقه پیش

در پی وقوع همه گیری کرونا، تعداد 214 دستگاه کمک تنفسی بای پپ طی 3 مرحله، در اختیار مراکز بستری سازمان تامین اجتماعی قرار گرفت.

12 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه طی چند ماه گذشته تماس های منظم تری را با عربستان سعودی داشتیم، اظهار داشت: در خصوص موضوعات دو جانبه گفتگوهای خوبی صورت گرفته است.

13 دقیقه پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

یک ربع پیش

معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری خبر از رایزنی با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اینترنت رایگان دانشجویان داد.

یک ربع پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

یک ربع پیش

طرح آزادسازی واردات خودرو باعث کاهش ۳۰ تا ۵۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی خواهد شد و یک بازار رقابتی‌تر برای خودروسازان می‌سازد

یک ربع پیش

 پیش بینی میشود که بازار بورس شنبه سوم مهر ماه ۱۴۰۰، متعادل باشد و حتی تحرکات مثبتی نیز مشاهده شود.سهامداران نباید نگران ریسک در بازار باشند.

یک ربع پیش

گزارش‌ها نشان می‌دهد پیکان سران مدل سال ۷۷ در بازار ۱۶ میلیون تومان قیمت دارد.

یک ربع پیش

فرهاد مجیدی بعد از پیروزی تیمش در دربی جام حذفی مقابل پرسپولیس به خبرنگاران گفت من به این‌ها نمی‌بازم.

نیم ساعت پیش

دادستان کل کشور از مکاتبه با مجلس در خصوص ورود به موضوع برگ سبز خودرو خبر داد.

نیم ساعت پیش

تهران - رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: نام نویسی زائران مراسم اربعین حسینی (ع) پایان یافت. اگر مدارک افراد کامل نبود و نیاز به ثبت نام بود، ثبت نام تکمیلی انجام و تاشنبه همه مدارک کامل می شود.

نیم ساعت پیش

جشن شکوفه ها و غنچه با حضور بیش از یک و نیم میلیون دانش آموزان در سراسر کشور برگزار و زنگ مهر برای آنها به صدا در آمد.

نیم ساعت پیش

متخصصان می‌گویند برخی ترکیبات غذایی می‌تواند به اندازه مسکن‌های شیمیایی برای التیام درد مفید باشند.

نیم ساعت پیش

معاون بهداشت وزارت بهداشت در مورد واردات واکسن فایزر توضیحاتی داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...