خبرگزاری تسنیم |
۴ هفته پیش

معرفی کاندیدای اصلح توسط خادمین امام حسین تسنیم


معرفی کاندیدای اصلح توسط خادمین امام حسین (ع)

روزهای آینده یک کاندیدا توسط خدام حرم حضرت سیدالشهداء علیه السلام بعنوان خادم الحسین معرفی خواهد شد.

- اخبار رسانه ها -

به گزارشخبرگزاری تسنیم؛سید عبدالکریم کربلایی خادم ایرانی ضریح امام حسین (ع)در کربلا با دعوت از خادمین و مسئولین هیئات مذهبی در حال اجماع برای اعلام حمایت از کاندیدای امام حسینی ریاست جمهوری ایران هستند که بعد از انتخاب به خادم الحسین در کشور معروف خواهد شد،

کربلایی در این خصوص گفت؛من به همراه تعداد زیادی از مسئولین و خادمین موکب ها و هیئت های عزاداران آقا ابا عبدالله چندین جلسه برای برسی کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری ایران عزیزمان برگزار کردیم و قصدمان ادای دین و انجام تکلیف هست و بس و بعد از معرفی و انتخاب شخص مورد نظر هیچ انتظاری به جز خدمت از ایشان نداریم که انشاءالله موجب رضایت خداوند متعال وسیدالشهداء و شادی روح شهید سلیمانی و شهید رئیسی خواهد شد .سید کربلایی در خصوص رئیس جمهور شهید هم گفت: واقعا هنوز باور اینکه ایشان را از دست دادیم برای من سخت است با تعاریف و کلمات نمیتوان بزرگی این مرد را نشان داد و شاید تعریف کردن خاطرات برای بعضی ها باور پذیر نباشد مگر میشود رئیس جمهور مملکت جواب تلفن افراد عادی را بدهد ولی رئیسی جواب میداد و پیگیری میکرد.سیدکربلایی افزود اشنایی من با شهید رئیسی به زمان انتخابات 96 برمیگردد.

سید کربلایی در پایان وعده داد تا چند روز آینده نظر مجمع خادمین امام حسین (ع) را در خصوص فرد اصلح اطلاع رسانی خواهند کرد.

منبع: رخداد اقتصادی

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری از مهناز افشار با یک آرایش و گریم عجیب منتشر شد.

یک ربع پیش

قیمت طلا و سکه هفته گذشته با وجود اعتراضات نسبت به سامانه مودیان مالیاتی در روند افزایشی قرار گرفت. برخی روزهای هفته گذشته صنف طلا در اعتراض به سامانه مذکور تعطیل بود؛ اما روند افزایشی انس جهانی طلا باعث بازدهی مثبت قیمت‌ها در هفته نخست دی شد.

9 دقیقه پیش

وزیر صمت بیان کرد: آنچه که وزارت صمت دنبال می‌کند این است که زمینه را برای تامین نیاز فراهم کند؛ حال نیاز چه بخواهد از داخل تأمین شود، چه از خارج.

13 دقیقه پیش

بر اساس اعلام وزارت صمت، در این طرح همه تخفیف‌ها به حساب خریدار منظور شده و مبلغ مانده به صورت اقساطی کسر می شود.

11 دقیقه پیش

مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی گفت: استفاده از سهمیه سوخت ۵ هزار و ۷۵۸ تاکسی و ۹ هزار و ۱۱۵ وانت بار فاقد بیمه‌نامه شخص ثالث محدود می‌شود.

یک ربع پیش

تصاویری جالبی از چهره ساده سوسانو در روز عروسی اش منتشر شد.

7 دقیقه پیش

بیشتر...