پاسخ روسیه به استقرار موشک های دوربرد در آلمان نظامی خواهد بود خبرنامه دانشجویان ایران

معاون وزیر امور خارجه روسیه در واکنش به تصمیم برلین و واشنگتن برای استقرار موشک‌های دوربرد در آلمان، اعلام کرد که پاسخ روسیه به این اقدام، نظامی خواهد بود.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ تصمیم برلین و واشنگتن برای استقرار موشک‌های دوربرد در آلمان واکنش روسیه را در پی داشت.

در همین راستا «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که پاسخ مسکو به این اقدام واشنگتن و برلین، نظامی خواهد بود.

معاون وزیر امور خارجه روسیه تصریح کرد: فارغ از اینکه فرصت‌های اجرای گفت‌وگو پیرامون جلوگیری از گسترش تسلیحات افزایش خواهد یافت یا به کلی از بین خواهد رفت، باید گفت که این اقدامات در درجه نخست با هدف آسیب‌زدن به امنیت کشور ما انجام می‌شود.

ریابکوف با اشاره به تصمیم استقرار موشک‌های دوربرد در آلمان گفت: این اقدام تنها قسمتی از روند افزایش تنش و یکی از عناصر ایجاد رعب است که امروزه تقریباً به عنصر اصلی سیاست ناتو و ایالات متحده در قبال روسیه مبدل شده است.

وی افزود: تعیین ماهیت واکنش ما به روشی آرام و حرفه‌ای صورت خواهد گرفت. ارتش قطعاً این پیام را مورد توجه قرار داده است و طبیعتاً به تحلیل سامانه‌های مشخصی که باید مورد بررسی قرار گیرند خواهد پرداخت.

معاون وزیر امور خارجه روسیه ادامه داد: بدون هرگونه اقدام عصبی یا عاطفی، در وهله نخست، واکنشی نظامی را در قبال این تهدید جدید ترتیب خواهیم داد.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

نیم ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک خود در نیویورک با میریانا اسپولیاریک ایگر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار و گفتگو کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: از ابتدای امسال، مردم نیکوکار شهرستان بیش از ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره، زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

نیم ساعت پیش

برخی افراد نزدیک به رئیس جمهور آمریکا می‌گویند او تا آخر این هفته از رقابت‌های ریاست جمهوری کناره‌گیری خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

نیم ساعت پیش

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

1 ساعت پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

1 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...