خبرآنلاین |
2 ماه پیش

خبر خوش برای اندرویدی ها اضافه شدن یک قابلیت جذاب به پیام رسان های اندرویدی خبرآنلاین

خبر خوش برای اندرویدی‌ها؛ اضافه شدن یک قابلیت جذاب به پیام‌رسان‌های اندرویدی!

زومیت نوشت: گوگل قابلیت ویرایش پیام‌ها را در پیام‌رسان پیش‌فرض اندروید آزمایش می‌کند.

براساس کدهای کشف‌شده‌ی TheSpAndroid، گوگل در حال توسعه‌ی ویژگی جدیدی برای اپلیکیشن Messages است که به شما اجازه می‌دهد تا پس از ارسال پیام، آن را ویرایش کنید.

شواهد حاکی از آن است که این ویژگی در حال توسعه است؛ چراکه پشتیبانی از ویرایش پیام‌ها به‌طور فزاینده‌ای در دیگر برنامه‌های پیام‌رسان رایج شده است. سال گذشته، اپل امکان ویرایش پیام‌های ارسال‌شده را با iOS ۱۶ به کاربران iMessage در گوشی آیفون و آیپد اضافه کرد. واتساپ نیز اوایل سال ۲۰۲۳ ویژگی مشابهی دردسترس قرار داد. تلگرام‌ سال‌ها است که ویرایش پیام را امکان‌پذیر کرده.

در آی‌مسیج و واتساپ زمان محدودی برای ویرایش پیام‌های ارسالی وجود دارد: ۲ دقیقه برای iMessage و ۱۵ دقیقه برای واتساپ. این سرویس‌ها به شما اجازه می‌دهند پیام‌ها را پس از ارسال حذف کنید؛ اما به‌نظر نمی‌رسد که این ویژگی به پیام‌رسان گوگل اضافه شود.

درحال‌حاضر، مشخص نیست که کارکرد این ویژگی دقیقاً چگونه خواهد بود. برای مثال، نمی‌دانیم که آیا محدودیت زمانی برای ویرایش پیام‌ها وجود خواهد داشت یا دریافت‌کننده‌ی پیام خواهد توانست تاریخچه‌ی ویرایش پیام را مشاهده کند یا خیر. یکی از کدهای کشف‌شده نشان می‌دهد که این ویژگی درکنار پروتکل پیام‌رسانی RCS کار خواهد کرد.

۲۲۷۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تا رونمایی از آیفون بعدی زمان زیادی مانده و طراحان خوش ذوق در این فرصت نقشه‌های رویایی خود برای این گوشی را طرح می‌زنند.

14 ساعت پیش

اولین ماه‌نورد استرالیا با الهام از نام کانگورو حیوان ملی این کشور «روور» (Roo-ver) نامگذاری شده و قرار است تا اوایل سال ۲۰۲۶ به کره ماه پرتاب شود.

5 ساعت پیش

یکی از اقدامات مهم (خواجه نصیرالدین طوسی)، بنیان رصدخانه مراغه بود که با بهره‌مندی او از اعتماد مغولان حاصل شد. این دانشمند کوشید تا از طریق روابط هدفمند با مغولان، آن‌ها را از خرابکاری‌ها و ویرانگری‌های بیشتر و در واقع آسیبی که به ایران و جهان اسلام می‌زدند، باز دارد.

3 ساعت پیش

پرنده‌ای پر سر و صدا با ظاهری درخشان که توسط سازمان حفاظت از پرندگان آمریکا به عنوان پرنده گمشده در فهرست قرار گرفته بود پس از ۲۰ سال برای نخستین بار دیده شد.

1 ساعت پیش

زاگاتو از جدیدترین خودروی خود به نام AGTZ Twin Tail رونمایی کرد. این خودرو ادای احترامی به آلپاین A۲۲۰ است که در لمانز حضور داشت و بر اساس خودروی اسپرت آلپاین A۱۱۰ با موتور وسط ساخته شده است. اما این خودرو، چیزی بیش از یک وسیله نقلیه زیبا و بسیار گران قیمت است.

6 ساعت پیش

پاکستان در یک قرارداد بزرگ تعداد نامعلومی از جت‌های جنگنده نسل چهارم «جِی‌اِف-۱۷» مجهز به سامانه‌های راداری و تسلیحاتی پیشرفته را در اختیار آذربایجان قرار می‌دهد.

14 ساعت پیش

چند گوشی سامسونگ به زودی به هوش مصنوعی گلکسی مجهز خواهند شد و می‌توانند از ابزارهای آن به رایگان استفاده کنند.

4 ساعت پیش

مصوبه اخیر شورای‌عالی فضای مجازی در اعلام ممنوعیت استفاده از فیلترشکن یا به تعبیر خود مصوبه، «پالایش‌شکن» گواه روشنی بر وخامت اوضاع قاعده‌گذاری‌های بی‌حساب است.

6 ساعت پیش

مصریان باستان به خاطر چگونگی رفتار با مرده‌هایشان و کارهایی مثل ساخت هرم‌های عظیم تا پر کردن مقبره‌های با گنجینه‌ها و اشیای قیمتی شهرت دارند.

6 ساعت پیش

بیشتر...