مجله دلتا |
۴ هفته پیش

اشتباهات رایج انتخاب مانتو مانتو برای افراد چاق مانتو مناسب برای خانم های چاق مجله دلتا

برای انتخاب مانتو مناسب برای افراد چاق لازم است نکات بسیار زیادی را درنظر داشته باشید تا بتوانید یک استایل جذاب بسازید.
اشتباهات رایج انتخاب مانتو

در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم درباره اشتباهاتی که ممکن است خانم‌های چاق در انتخاب مانتو انجام دهند صحبت کنیم. برای اطلاع ازاشتباهات رایج انتخاب مانتوبرای افراد چاق با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو برای افراد چاق

مانتوهای بلند

مانتوهای بلند و گشاد باعث می‌شوند که حتی از حالت واقعی نیز چاق‌تر دیده شوید و استایل شما بد و نامنظم دیده شود. انتخاب مانتو باید به‌گونه‌ای باشد که نواقص بدن شما را بپوشاند در صورتی‌که مانتوهای بلند بخش‌های مثبت اندام شما را هم می‌پوشانند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبمعرفی اکسسوری‌های بهار ۱۴۰۱را بخوانید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو

مانتوهای تنگ

استفاده از مانتوهای تنگ باعث می‌شود بخش‌های چاق بدن شما بیشتر دیده شود و این موضوع باعث به‌هم‌ریختگی استایل می‌شود. بنابراین با دوری از این مدل مانتو از تاکید بر روی نواحی چاق بدن خود بپرهیزید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو رنگ روشن

رنگ روشن باعث می‌شود اندام شما درشت‌تر دیده شود. بنابراین زمانیکه مانتو خود را به رنگ روشن انتخاب می‌کنید باید بدانید که اندام شما جلوه بیشتری پیدا خواهند کرد. اگر می‌خواهید لاغرتر دیده شوید از مانتوهای رنگ تیره استفاده کنید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو

یقه مانتو

در هنگام خرید مانتو به یقه آن دقت کنید. برای لاغرتر دیده شدن بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که گردن شما کشیده‌تر و در نتیجه بالاتنه شما نیز لاغرتر از حالت واقعی دیده شود.

توجه به خط کمر

از مهم‌ترین نکاتی که برای خرید مدل مانتو برای افراد چاق باید مدنظر قراردهید این است که خط کمر تنظیم‌کننده مانتو است. مهم نیست چه مدلی را برای مانتو انتخاب می‌کنید، تنها لازم است روی خط کمر مانتو تمرکز کنید. تمرکز روی این قسمت توجه را از روی شکم برمی‌دارد و اندام شما را ظریف‌تر نشان می‌دهد.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلببا این آرایش چشم، همه به شما نگاه می‌کنند!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همچنین بخوانید: فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! آموزش بستن شال و روسری کوچک کردن بینی در خانه بدون جراحی!

1 ماه پیش

بدون شک راهکارهای پاکسازی پوست در خانه یکی از بهترین روش‌هایی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 ماه پیش

برای داشتن مدل مویی که با اجزای صورت اللخصوص بینی شما تعادل ایجاد کند با ما همراه باشید تا با مدل موهای مناسب بینی بزرگ آشنا شوید.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ویتامینه کردن مو در منزل! آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

1 ماه پیش

بعضی از افراد تصور می‌کنند با استفاده از یسری از لوازم آرایشی و با زدن ریمل، کرم پودر و غیره می‌توانند یک آرایش حرفه ای صورت انجام دهند.

1 ماه پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۴ هفته پیش

برای اطلاع از اشتباهات رایج انتخاب مانتو برای افراد چاق با ما در این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا اندام شما زیباتر دیده شود.

۴ هفته پیش

این جوش‌ها چون در وسط صورت هستند، قابل توجه‌اند. بعضی افراد ناخواسته باعث زیاد شدن آن‌ها می‌شوند و راهی برای درمان جوش روی بینی نمی‌دانند.

1 ماه پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

۴ هفته پیش

بیشتر...