مجله دلتا |
7 ماه پیش

اشتباهات رایج انتخاب مانتو مانتو برای افراد چاق مانتو مناسب برای خانم های چاق مجله دلتا

برای انتخاب مانتو مناسب برای افراد چاق لازم است نکات بسیار زیادی را درنظر داشته باشید تا بتوانید یک استایل جذاب بسازید.
اشتباهات رایج انتخاب مانتو

در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم درباره اشتباهاتی که ممکن است خانم‌های چاق در انتخاب مانتو انجام دهند صحبت کنیم. برای اطلاع ازاشتباهات رایج انتخاب مانتوبرای افراد چاق با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو برای افراد چاق

مانتوهای بلند

مانتوهای بلند و گشاد باعث می‌شوند که حتی از حالت واقعی نیز چاق‌تر دیده شوید و استایل شما بد و نامنظم دیده شود. انتخاب مانتو باید به‌گونه‌ای باشد که نواقص بدن شما را بپوشاند در صورتی‌که مانتوهای بلند بخش‌های مثبت اندام شما را هم می‌پوشانند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبمعرفی اکسسوری‌های بهار ۱۴۰۱را بخوانید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو

مانتوهای تنگ

استفاده از مانتوهای تنگ باعث می‌شود بخش‌های چاق بدن شما بیشتر دیده شود و این موضوع باعث به‌هم‌ریختگی استایل می‌شود. بنابراین با دوری از این مدل مانتو از تاکید بر روی نواحی چاق بدن خود بپرهیزید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو رنگ روشن

رنگ روشن باعث می‌شود اندام شما درشت‌تر دیده شود. بنابراین زمانیکه مانتو خود را به رنگ روشن انتخاب می‌کنید باید بدانید که اندام شما جلوه بیشتری پیدا خواهند کرد. اگر می‌خواهید لاغرتر دیده شوید از مانتوهای رنگ تیره استفاده کنید.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو

یقه مانتو

در هنگام خرید مانتو به یقه آن دقت کنید. برای لاغرتر دیده شدن بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که گردن شما کشیده‌تر و در نتیجه بالاتنه شما نیز لاغرتر از حالت واقعی دیده شود.

توجه به خط کمر

از مهم‌ترین نکاتی که برای خرید مدل مانتو برای افراد چاق باید مدنظر قراردهید این است که خط کمر تنظیم‌کننده مانتو است. مهم نیست چه مدلی را برای مانتو انتخاب می‌کنید، تنها لازم است روی خط کمر مانتو تمرکز کنید. تمرکز روی این قسمت توجه را از روی شکم برمی‌دارد و اندام شما را ظریف‌تر نشان می‌دهد.

اشتباهات رایج انتخاب مانتو

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلببا این آرایش چشم، همه به شما نگاه می‌کنند!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاید فکر کنید که در کشورهای اسلامی حجاب اجباری است اما اینطور نیست. طبق آمار منابع مختلف، فقط درکشورهای ایران و افغانستان حجاب اجباری است.

4 ماه پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! ساختن کیف دستی با روسری

7 ماه پیش

استرس، اضطراب و ناامیدی همه احساسات بسیار رایجی هستند که هنگام پروژه بازسازی خانه تجربه می‌شوند و ما راه‌هایی برای مدیریت آن داریم.

3 ماه پیش

امروز با چند نکته و ترفند آشنا می‌شوید که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند باعث از بین بردن وز مو شود. در این مطلب از مجله دلتا همراه ما باشید.

7 ماه پیش

دوش گرفتن برای چندین بار در طول روز می‌تواند روی پوست شما تأثیر بگذارد، مگر اینکه از چند قانون تأیید شده متخصصین پوست پیروی کنید.

5 ماه پیش

شما بعد از مدتی، وارد یک چرخه روتین با شریکتان می‌شوید اما برای زنده نگه داشتن رابطه راه حل‌هایی وجود دارد که با شما به اشتراک می‌گذاریم

4 ماه پیش

تنها ایران و افغانستان هستند که حجاب اجباری دارد از سوی دیگر کشورهایی وجود دارند که حجاب در آن‌ها وجود دارد اما اجباری نیست.

3 ماه پیش

چشم هایی با پلک افتاده همیشه در زمان آرایش کردن دردسرساز هستند. اما نگران نباشید ما نکاتی برای آرایش پلک افتاده با شما به اشتراک می‌گذاریم.

3 ماه پیش

به گفته آکادمی درماتولوژی آمریکا، رشد مو به صورت سالیانه حدود 15 سانت است اما در اکثر مواقع این مقدار رشد بسیار کم به نظر می‌‌رسد.

4 ماه پیش

بیشتر...