مجله دلتا |
1 ماه پیش

هشت راز زنان شیکپوش رازهای زنان شیکپوش زنان خوشتیپ زنان شیک مجله دلتا

در تصور عامه مردم همیشه این حس وجود دارد که زنان فقط با هزینه کردن بسیار زیاد می‌توانند خوش‌تیپ و شیک‌پوش به نظر برسند، در صورتی که شما می‌توانید این کار را بدون اینکه هزینه‌ای بپردازید انجام دهید.
ده راز زنان شیکپوش

شاید بارها با خود فکر کرده باشید که خوش‌پوشی و به‌عبارت عامیانه‌تر خوش‌تیپی، امری ذاتی است و هر کسی نمی‌تواند خوش‌تیپ و شیک باشد. شاید هم فکر می‌کنید که تنها راه رسیدن به استایل و ظاهری شیک و جذاب، صرف هزینه‌های گزاف است که در توان هر کسی نیست. هوشمندی و سلیقه، نکات مهم‌تری برای دستیابی به استایلی شیک و جذاب هستند. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تاهشت راز زنان شیکپوشرا با شما در میان بگذاریم؛ رازهایی که نه نیاز به صرف هزینه‌های ماورایی دارند و نه خوش‌تیپی ذاتی.

آن‌ها عادات روزمره مفیدی دارند

معمولا اگر یک شبانه‌روز از زندگی یک زن خوش‌پوش و جذاب را دنبال کنید، متوجه عادات مفید روزمره او می‌شوید. مثلا اینکه از شب قبل برای آنچه که فردا می‌خواهند بپوشند، برنامه‌ریزی می‌کنند. در انتخاب لباس مناسب، حواسشان به آب‌وهوا و دمای فردا هست؛ کمدشان را هر روز مرتب می‌کنند؛ وقت زیادی برای آماده شدن صرف می‌کنند و عجله‌ای آماده نمی‌شوند و…

زنان شیک

تناسب لباس خود را در نظر می‌گیرند

یکی از مهم‌ترین نکاتی که خانم‌های شیک‌پوش رعایت می‌کنند، فیت بودن یا تناسب لباس با اندامشان است. لباسی که نه بیش از حد گشاد باشد و نه تنگ. مهم نیست که لاغر باشید، چاق، درشت‌اندام، بلند یا کوتاه، اگر لباس و اندازه‌اش را درست انتخاب کنید، می‌توانید حسابی خوش‌پوش باشید.

توجه زیادی به ترندها نمی‌کنند

خانم‌های شیک‌پوش همیشه به‌دنبال ترند روز نیستند، بلکه آن را تنها موردی می‌دانند که اگر مناسب سلیقه و شرایط خودشان است، می‌توانند در کمد لباسشان بگنجانند.

استایل شخصی خودشان را دارند

معمولا خانم‌های شیک‌پوش، استایل شخصی خودشان را دارند. در واقع آن‌ها با امتحان کردن سبک‌های مختلف پوششی، سبکی را انتخاب می‌کنند که به آن‌ها می‌آید.

بیش از حد از اکسسوری استفاده نمی‌کنند

معمولا هر سبکیاکسسوریخاص خودش را می‌طلبد. خانم‌های شیک‌پوش در اکثر مواقع سعی می‌کنند که کمترین اما بهترین انتخاب را از میان اکسسوری‌ها داشته باشند.

زنان خوشتیپ

برای دل خودشان لباس می‌پوشند

مهم‌ترین نکته‌ای که باید یادتان باشد، این است که شما نباید برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران لباس‌های شیک و زیبا بپوشید. در اصل شما لباس شیک و مرتبی می‌پوشید. در واقع خانم‌های شیک‌پوش، این کار را برای دل خودشان می‌کنند.

از لباس‌های خود به‌خوبی مراقبت می‌کنند

هشت راز زنان شیکپوش می‌گوید لزوما آن‌ها لباس‌های زیادی ندارند و حتما سالی چندین بار لباس نمی‌خرند، بلکه از همان لباس‌هایی که دارند، به‌خوبی مراقبت می‌کنند. مثلا هنگام شستن به نکات مهم هر لباس دقت می‌کنند. بلافاصله هرگونه لکه را با روش‌های مناسب از روی آن پاک می‌کنند.

رازهای زنان شیکپوش

استراتژیک خرید می‌کنند

کمد لباس یکخانمشیک‌پوش لزوما پر از لباس‌های رنگارنگی نیست که از شمارش خارج شده. در این کمد لباس‌هایی وجود دارد که تناسب زیادی با یکدیگر دارند و می‌توان آن‌ها را به‌خوبی باهم ست کرد و ست جدیدی ساخت.

پیشنهاد مطالعه:شیک‌ترین و مناسب‌ترین مانتوهای فصل پاییزرا بخوانید

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

4 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

5 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

5 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

6 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

۱ هفته پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

۱ هفته پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

۱ هفته پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

یک سری روش مصنوعی برای پرپشت کردن رشد مژه وجود دارد، اما با یک سری مراقبت‌ها می‌توان مژه‌ها را به صورت طبیعی زیبا کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...