تریلر بازی Empire of the Ants اخبار بازی، نقد رسیدگی سخت افزار هوش مصنوعی play sharp fill

تریلر رونمایی از بازی Empire of the Ants ، یک بازی ماجراجویی استراتژی فوتورئالیسی آینده که بر اساس کتاب امپراتوری مورچه ها اثر برنارد وبر است، میبینید. در امپراتوری مورچه ها، شما به عنوان 103 683 که مورچه ای مصمم در کلنی است بازی میکنید و سعی در موفقیت بیشتر کلنی دارید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله- دسکتاب
بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله-موبایل

در این بازی شما علاوه بر تجربه جذاب ماجراجویی بایستی از سرزمین خود با نبردهای تاکتیکی و استراتژیک در دنیای میکروسکوپی دفاع کنید.

اکتشاف، استراتژی، مهارت های رزمی و از همه مهمتر اتحاد محلی حیات وحش برای بیرون آمدن و پیروز شدن در برابر چالش هایی که در انتظار شماست در بازی Empire of the Ants بسیار مهم است.

حتما ببینید

بازی Minecraft بیش از 300 میلیون نسخه فروخته است

جزئیاتی جدید از بازی Suicide SquadKill The Justice League

اولین نگاه Mortal Kombat 1 به Omni-Man در Kombat Pack

طرفداران Lollipop Chainsaw خواستار ریمستر این بازی هستند

مشاهده تریلر بازی امپراتوری مورچه ها:

video
play-sharp-fill
Link

بازیEmpire of the Antsیک بازی استراتژی سه بعی Real-Time با دشواری های پیشرونده است. در این بازی شما تجربه بصری متفاوتی را تجربه خواهید کرد و با حضور در بازی امکان فراگیری آموزش هایی برای یادگیری اصول RST را پیدا خواهید کرد.

محیط بازی Empire of the Ants فوق العاده باشکوه است. شما در هنگام عبور از مکان های مختلف به خوبی حیات وحش، جنگل، زمین و دیگر جزئیات بازی را واقع گرایانه مشاهده خواهید کرد. به گونه ای که واقعا در قالب یک مورچه در حال حرکت در دنیای واقعی هستید. که این مهم به واسطه استفاده ازPhoto-Realistic – Unreal Engine 5است.

روایت بازی به واسطه ریتم و عبور فصل های سال است و مکانیک بازی مطابق با تغییر فصول، روز و شب و شرایط آب و هوایی نیز تغییر خواهد کرد و ماموریت ها و چالش ها نیز دچار تغییر می شوند.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قرار گرفتن در معرض نور شب مانند نور گوشی، ساعت داخلی بدن ما را به هم می‌زند و خطر ابتلا به بیماری‌های روانی مانند افسردگی را در ما افزایش می‌

1 ماه پیش

برخی افراد فکر می‌کنند مردان به اندازه زنان احساسات را تجربه نمی‌کنند اما همه ما احساسات متنوعی داریم که مهم است در مورد آن صحبت کنیم.

2 ماه پیش

Hunt: Showdown یک بازی تیر اندازی اول شخص PvPvE تاکتیکی جهان باز است که توسط Crytek ساخته شده است. در Bayou باید به دنبال جایزه بگردید، هیولاهای کابوس وار را

2 ماه پیش

در این ویدئو 10 تا از بهترین کامیون‌های Snowrunner در سال 2023 که کارایی نسبتا مشابهی با هم دارند را به شما معرفی می کنیم. برای آشنایی با این 10 کامیون این

2 ماه پیش

در این مقاله خواهیم گفت که K-Pop چیست و تاثیر آن بر زندگی نوجوانان در سراسر جهان چگونه است و به بررسی عمیق و جامع این پدیده پرداخته خواهد شد.

2 ماه پیش

تریلر رونمایی از بازی Empire of the Ants ، یک بازی ماجراجویی استراتژی فوتورئالیسی آینده که بر اساس کتاب امپراتوری مورچه ها اثر برنارد وبر است، میبینید. در

1 ماه پیش

به‌‌روزرسانی 1.38 سپتامبر Gran Turismo 7 با سه ماشین جدید، منوهای اضافی و یک Scapes جدید از هم اکنون در دسترس است. آخرین تریلر با جزئیات مربوط به این

2 ماه پیش

افزایش قابل توجه جمعیت منجر به ازدحام قابل توجهی در شهر های بزرگ جهان شده است که باعث نگرانی در مورد آلودگی و ازدحام بیش از حد شده است.

2 ماه پیش

Station to Station هم اکنون بر روی کامپیوترهای شخصی در دسترس است. تریلر راه اندازی بازی ایستگاه به ایستگاه را هم اکنون می‌توانید در ایموجو مشاهده کنید تا

2 ماه پیش

بیشتر...