آرگا |
۳ هفته پیش

معبد کیومیزو ژاپن آشنایی با معماری زیبای این بنا

معبد کیومیزو ویژگی های گردشگری و تاریخی زیادی دارد. این معبد متعلق به قرن ۸ بوده و سبک معماری زیبایی نیز خواهد داشت. طبیعت اطراف این بنا نیز بسیار سرسبز و دیدنی است.

یکی از اماکن تاریخی و زیبایی که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است، معبد کیومیزو در ژاپن می باشد. برای بازدید از این معبد دیدنی باید به نزدیکی توکیو بروید و از شگفتی های این ناحیه نیز بیشتر بازدید کنید.

جاذبه باستانی کیومیزو

معرفی معبد کیومیزو:

این معبد در بخش شرقی از توکیو واقع شده است و با وجود ویژگی ها و جاذبه های دیدنی مختلف خود می تواندف توجه شما علاقه مندان و گردشگران را جلب کند. این بنا امروزه یکی از مهم ترین دیدنی های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو محسوب می شود.

اهمیت کیومیزو

این بنا از یک سو با معماری زیبای خود و از سوی دیگر با وجود چشم اندازهای دیدنی می تواند برای علاقه مندان جالب توجه باشد. در دل چشم اندازهای فوق العاده زیبای این ناحیه می توانید با معماری این سبک نیز بیشتر آشنا شوید. این معبد امروزه یکی ازمکان های دیدنی ژاپناست.

بنای تاریخی کیومیزو

جنگل ها و کوه های این ناحیه از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشند. این معبد که بر مشرف شهر قرار گرفته است از زیبایی های زایدی برخوردار می باشد. قدمت این بنا به قرن ۸ باز می گردد و یکی از بناهای باستانی مهمی است که شما از نزدیک آن را مشاهده می کنید.

معرفی معبد کیومیزو

معماری معبد:

همانطور که اشاره شد این بنا یکی از بناهای تاریخی قرن ۸ به شمار می آید. بخش های جدیدتر که در این معبد مشاهده می کنید، متعلق به قرن ۱۶ است. این معبد را به عنوان الهه رحمت آیین بودایی می شناسند.

مجسمه هایی که در اطراف این ناحیه قرار دارند نیز زیبایی های زیادی داشته و از ان دیدن می کنید. علاوه بر وجود این مجسمه و معماری این بنا می توان به زیبایی های طبیعی این ناحیه نیز اشاره کرد. آبشار اوتووا از زیبایی ها و مناظر فوق العاده ای برخوردار است که شما می توانید از آن هم دیدن کنید.

نمایی از کیومیزو

زیبایی معبد کیومیزو به دلیل برخورداری از جاذبه های مختلف دیگری است که شما علاقه مندان از آن دیدن خواهید کرد. طبیعت سرسبز این ناحیه از یک سو و از سوی دیگر هم جاذبه های تاریخی آن می تواند برای شما علاقه مندان بسیار جالب توجه باشد.

این بنا امروزه یکی ازمکان های دیدنی توکیوبه شمار می آید که شما علاقه مندان می توانید از آن دیدن کنید. این نواحی توجه علاقه مندان و گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند. این معبد که متعلق به ادیان بودایی بوده ویژگی های گردشگری و تاریخی زیادی دارد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۳ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۲ هفته پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۳ هفته پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

۳ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

۳ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

۳ هفته پیش

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۲ هفته پیش

بیشتر...