مجله دلتا |
۲ هفته پیش

ترسناک ترین ترن هوایی در لندن ترن هوایی در آتش ترن هوایی ترسناک ترن ترسناک مجله دلتا

ترن‌های هوایی از جمله وسایل شهربازی هستند که طرفداران زیادی دارند. به‌تازگی ترن هوایی تاریخی در لندن بازگشایی‌ شده است که مسیر آن از میان آتش و دود است.
ترسناک ترین ترن هوایی در لندن

شما هم از جمله کسانی هستید که به دنبال افزایش آدرنالین خون‌تان هستید؟ اگر جواب شما بله است، بهتر است سری به یکی از ترسناک‌ترین ترن‌های هوایی شهربازی بزنید. ترنی که ساخته شده از جنس چوب است و جلوی چشمان شما، از داخل شعله‌های آتش شما را عبور خواهد داد. پارک شهربازی آلتون تاورز (Alton Towers) لندن به‌تازگی از وسیله بازی رونمایی کرده که ترن هوایی با پوسته فیلم مرد پوشالی ساخته شده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا باترسناک ترین ترن هوایی در لندنآشنا شوید.

ترن هوایی در آتش

تفرجگاه آلتون تاورز

تفرجگاه آلتون تاورز درشهرلندن که معمولا با نام آلتون تاورز شناخته می‌شود، مجموعه‌ای از پارک موضوعی، پارک آبی، هتل و مینی‌گلف است. در سال ۲۰۱۷، آلتون تاورز به دومین پارک موضوعی پربازدید انگلستان تبدیل شد. با ۳۷۰ هکتار مساحت، این تفرجگاه شامل وسایل بازی و دیدنی‌های متعددی می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به بخش ایکس، دره ممنوعه، جنگل سیاه اشاره کرد. از برخی امکانات دیگر آلتون تاورز می‌توان سالن کنفرانس، محوطه طناب‌نوردی و تعدادی رستوران را نام برد.

ترن هوایی ترسناک

ترسناک ترین ترن هوایی در لندن

این ترن مردم را ۶۰۰ متر روی الوارهای چوبی و صخره‌های آتشین جابه‌جا می‌کند و از یکارتفاعمعین، ترن شروع به دور زدن و پیچ خوردن از میان شش مجسمه مربوط به مرد پوشالی و در نهایت گذر از دالان شعله‌های آتش می‌کند.

ایده ساختن این ترن جالب و شگفت‌انگیز است. اما باید همیشه حادثه را در نظر داشت و ایمنی تمام را در این وسایل رعایت کرد. حادثه ناگواری که در برخورد دو ترن هوایی و مجروح شدن تعدادی از مردم در سال های پیش، اتفاق ناخوشایندی است که باید از آن تجربه گرفت. هرچند مسئولان اعلام کرده‌اند که این ترن از بالاترین استانداردهای ایمنی وسایل تفریحی و شهربازی برخوردار است.

این پروژه تحت عنوان بزرگ‌ترین و تاریخی‌ترین پروژه ساخت ترن هوایی در انگلستان لقب گرفته که در حدود بیست سال است که در حال تکمیل بوده. هزینه ساخت این مکان تفریحی در حدود بیست و دو میلیون دلار بوده است. این پارک در فصل بهار امسال بازگشایی شده است و مردم می‌توانند برای دیدن شعله‌های آتش و مرد پوشالی به آنجا بروند.

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمنداقامت در اعماق دریا، تجربه‌ای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عده ای خواستار خشکاندن باغات پسته رفسنجان شده اند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

21 ساعت پیش

بومیان این دریاچه را نحس می‌دانند و حاضر نیستند در آن شنا کنند. اگر به ماجراجویی در دریاچه ناترون در تانزانیا علاقه دارید، همراه ما باشید.

22 ساعت پیش

چلوکباب از غذاهای خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است که غذایی ملی محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا با بهترین کبابی های تهران آشنا شوید.

دیروز

نارضایتی کشاورزان از نرخ خرید تضمینی چغندرقند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

تضمین معیشت کشاورزان با کشت قراردادی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

انگور استان مرکزی فاقد زنجیره ویژه تولید پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

دیروز

صادرات بیش از 45 هزار تن انار فرآورده ها از ساوه پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

احتمال افت تولید زعفران نسبت به سال قبل پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

افزایش قیمت گندم در بازارهای جهانی به بیشترین میزان سه هفته گذشته پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

بیشتر...