بهترین هیروهای lords mobile نکات مخفی ایموجو

کمتر گیمری است که با بهترین هیروهای lords mobile آشنایی نداشته باشد. اما ما در این مطلب می‌خواهیم توضیحات کامل‌تری درباره هیروهای بازی جذاب و استراتژیک lords mobile برایتان ارائه دهیم.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

.اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به این گیم جذاب و مهیج علاقه‌مند هستید و می‌خواهید این بازی فوق‌العاده جنجالی را دانلود کنید، حتماً تا انتهای این مطلب از ایموجو ما را همراهی کنید

قهرمانان lords mobile

حتما ببینید

بهترین مادهای اسکایریم (10 مد برتر بازی SKYRIM)

آشنایی با هیروهای بازی کستل کلش

چگونه در کالاف دیوتی وارزون 2 بازنده نباشیم؟ (ترفندهایی برای…

راهنمای جامع شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

هر یک از بهترین هیروهای lords mobile دارای ویژگی‌های قدرتی متفاوتی است. همچنین هر قهرمانی علاوه بر ویژگی‌های مثبت دارای نقاط منفی هم هست. در‌واقع ترکیب ویژگی‌های مثبت و منفی شخصیت‌ها باعث جذاب‌تری شدن بازی شده است.هدف شما باید تشکیل یک تیم کاملاً متعادل از قهرمانان باشد. به این ترتیب هر عضوی می‌تواند ضعف یکی دیگر از اعضای تیم را پوشش دهد. در حین به دست آوردن آیتم ها مانند انواع سلاح‌ها، زره‌ها و مواردی از این قبیل، متوجه خواهید شد که آنها در مراحل مختلف امتیاز و جایزه می‌دهند. شما باید قهرمانان خود را به آیتم هایی مجهز کنید که با کهن الگوی آنها مناسب است. هر قهرمانی با کهن الگوی خود تعریف می‌شود.

دسته بندی بهترین هیروهای lords mobile

دسته بندی بهترین هیروهای lords mobile

  • قهرمانان قدرت

از جمله بهترین هیروهای lords mobile می‌توان به هیروهای قدرت اشاره کرد. هیروهای قدرت دارای زره‌های بشقابی و سلاح‌های شمشیری هستند. کهن الگوی این نوع قهرمانان مبارزه‌های رزمی است. این نوع قهرمانان باید به آیتم‌های قدرت مجهز شوند.

  • قهرمانان چابک

هیروهای چابک دارای زره و سلاح‌های خنجر و کمانی هستند. هیروهای چابک دارای از کهن الگوی برد و مبارزه برخوردارند. این نوع قهرمانان باید به آیتم‌های فرز و چابک مجهز شوند.

  • قهرمانان اطلاعاتی

از دیگر بهترین هیروهای lords mobile ، قهرمان اطلاعاتی هستند. قهرمانانی که دارای زره‌های پارچه‌ای و سلاح‌های گرز هستند. این نوع هیروها باید به آیتم‌های اطلاعاتی مجهز شوند.

کدام قهرمانان در بازی lords mobile بهتر هستند؟

همانطور که گفته شد گیمرها باید بتوانند از تمامی هیروها در بازی استفاده کنند. در‌واقع نمی‌توان فقط با یک نوع کهن الگوی مبارزه‌ای در بازی پیشروی داشت. در نتیجه تشکیل دادن تیم از طریق انتخاب بهترین هیروهایlords mobile تنها راه چاره برای پیشروی در بازی است.

نصب ، دانلود و اجرای بازی lords mobile کاملاً رایگان است. اما خریدهای درون برنامه‌ای را هم به گیمرها ارائه می‌دهد. در چنین بازی‌هایی مانند lords mobile ، آیتم های پرداختی همیشه بهتر از آیتم های رایگان عمل می‌کنند. البته این عملکرد بهتر دور از انتظار هم نیست. از جمله آیتم های قابل خرید درون برنامه‌ای می‌توان به قهرمانان و هیروهای بازی lords mobile اشاره کرد. البته این بدین معنا نیست که نمی‌توانید با قهرمانان رایگان بازی کنید. از سوی دیگر قهرمانان پولی هم به راحتی شما را در بازی برنده نمی‌کنند. اما اوج هیجانات و لذت بیشتر بازی در خرید قهرمانان پولی است. برای خرید جم لردز موبایل روش های مختلفی وجود دارد که آسان ترین روش خرید جم از سایت های ارائه دهنده معتبر می‌باشد. سایت ایران موجو به عنوان با سابقه‌ترین سایت خرید جم در ایران ، بهترین مرجع برایخرید جم لردز موبایلاست.

البته این نکته را فراموش نکنید که با خرید قهرمان پولی فقط روال بازی برایتان سبک‌تر می‌شود. چه بسا قهرمانان هم قابل شکست خوردن هستند. در نتیجه شما حتماً مجبور نیستید برای بهتری بازی کردن پولی بپردازید. هنوز هم می‌توانید بازی را کاملاً به طور رایگان اجرا کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید در مورد تنظیمات قهرمان توصیه‌هایی ارائه دهیم. توجه داشته باشید که ما فقط به توضیح بهترین هیروهای lords mobile در بازی اشاره می‌کنیم.

تنظیم و راه اندازی تیمی از بهترین هیروهای lords mobile

راه اندازی یک تیم متعادل از ترین هیروهای lords mobile یک فرمول ثابت نیست. در‌واقع هیچ کسی نمی‌تواند بگوید “این قهرمانان را انتخاب کنید و در این حالت یک تیم شکست ناپذیر خواهید داشت!”

هدف شما باید تشکیل تیمی از قهرمانانی باشد که تمامی کهن الگوها را در اختیار داشته باشند.برای انجام این کار، باید قهرمانانی را انتخاب کنید که به هر یک از کهن الگوها تعلق دارند.روی سطح پیشروی قهرمان تمرکز کنید. زمانی که آنها به سطح خاصی رسیدند، می توانید از آنها برای تشکیل “تیم رویایی” خود استفاده کنید.

توصیه ما برای انتخاب بهترین هیروهای lords mobile این است:

برای کهن الگوی چابکی، Trickster را انتخاب کنید.

برای کهن الگوی قدرت، شوالیه رز Rose Knight را انتخاب کنید.

برای کهن الگوی هوش، پریما دونا Prima Donna را انتخاب کنید.

تیمی از بهترین هیروهای lords mobile

چرا این هیروها را برای تشکیل تیم انتخاب کنیم؟

Trickster یک نوع قهرمان پشتیبانی است و به امتیاز انرژی، سرعت تحقیق و بازسازی انرژی شما کمک می‌کند. این ویژگی‌ها به خصوص در ابتدای بازی مهم هستند. مهارت‌های او موثر است حتی اگر او را به کار نگیرید. او را به جای اعزام به نبرد در قلعه خود نگه دارید و از تقویت آیتم‌ها بهره مند شوید.

Rose Knight قهرمان کلاسیک “paladin” است. او می‌تواند متحدان را شفا دهد، آسیب آنها را کاهش دهد و به سلامت سواره نظام کمک کند. او باید کسی باشد که ارتش شما را رهبری کند.

Prima Donna توسط بسیاری از بازیکنان به عنوان “بهترین” قهرمان بازی در نظر گرفته می‌شود. این به این دلیل است که او شفای شگفت انگیزی دارد که برای همه متحدان اعمال می‌شود و توانایی که قدرت حمله را افزایش می دهد. طلسم شفا او زمانی که مورد حمله قرار می‌گیرد سریعتر شارژ می‌شود. او را در صف دوم ارتش خود قرار دهید و بگذارید تقریباً همه چیز را شفا دهد.

باز هم این قهرمانان فقط توصیه ما هستند. شما آزاد هستید که قهرمانان خود را انتخاب کنید تا زمانی که هدفتان ایجاد یک تنظیم متعادل باشد. قهرمانانی که توانایی های شفابخشی دارند هم در ابتدا و هم در پایان بازی بهترین هیروهای lords mobile هستند.

نکات مهم درباره هیروهای lords mobile

نکات مهم انتخاب بهترین هیروهای lords mobile

برای بالا بردن لول سریع قهرمانان خود، ترفندهایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. تکمیل مراحل هر قهرمان احتمالا کارآمدترین راه است.
ماموریت‌های Admin و Guild نیز امتیاز تجربه خوبی را به گیمرها می‌دهند.
در آخر، باید اشاره کنیم که شما همچنین باید قلعه خود را تراز کنید تا بتوانید قهرمانان بیشتری را “ذخیره کنید”. برای تشکیل تیمی متشکل از 5 قهرمان، ابتدا قلعه شما باید در سطح 17 باشد. قهرمانان جذابیت های بیشتری به Lords Mobile اضافه می کنند و گزینه های زیادی را در اختیار بازیکنانی قرار می‌دهند که دوست دارند استراتژی‌های پیچیده‌ای را شکل دهند.

صحبت پایانی

انتخاب قهرمانان یا انتخاب بهترین هیروهای lords mobile جذاب‌ترین بخش مهیج بازی است. گیمرها برای ورود به این بازی جنجالی باید قهرمانان خود را به خوبی مجهز کنند. آیتم‌های جنجالی و سلاح‌های ضربتی تنها جنبه‌های ممتازی بازی محسوب می‌شود. تشکیل یک تیم عالی و جنگجویانه کاملاً به دست گیمرها انجام شده و اختیاری است. پس تا می‌توانید برای بهتر بازی کردن از آیتم‌های درون برنامه‌ای استفاده کنید. اگر چنانچه تجربه‌ای از این بازی استراتژیک و فوق‌العاده بی‌نظیر دارید، حتماً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بهار زیباست اما با پخش شدن گرده گیاهان، میلیون‌ها نفر که دارای آلرژی بهاری هستند، شروع به عطسه کردن می‌کنند.

2 ماه پیش

طبیعت گاهی اوقات موارد نادری به شما نشان می‌دهد و یکی از آنها ظاهرا عسل بنفش کمیابی است. این عسل طعم شیرین‌تری نسبت به عسل معمولی دارد.

1 ماه پیش

در این مقاله سعی کردیم تا چند حقیقت جالب در مورد مستر بین و روآن اتکینسون را جمع‌آوری کنیم و در اختیارتان قرار دهیم.

3 ماه پیش

در این مقاله سعی کردیم تا رازهایی در مورد گربه ها را در اختیار علاقه‌مندان به گربه قرار دهیم تا آن‌ها را بهتر بشناسید.

3 ماه پیش

اگر به صورت ناگهانی شخصی روی فرش شما استفراغ کند، با این چالش سخت روبرو می‌شوید که باید از چه چیزی برای پاک کردن لکه استفراغ استفاده کنید.

5 ماه پیش

کتابخانه‌ها در انواع و اندازه‌ها مختلفی در سطح جهان وجود دارد اما بزرگ ترین کتابخانه های جهان کدامند؟ در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

4 ماه پیش

ساندویچ فروشی زنجیره‌ای ساب وی (Subway) با بیش از 44000 شعبه در 110 کشور، بزرگترین فرنچایز فست فود در جهان است.

4 ماه پیش

ایتالیا همواره یکی از مقاصد محبوب گردشگری در جهان بوده است. در این مقاله چند حقیقت جالب در مورد ایتالیا را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

3 ماه پیش

علیرغم اینکه اکثر غربی‌ها‌ حداقل یک لباس یا کفش نایکی دارند، حقایقی جالب بسیاری در مورد این برند وجود دارد که نسبتاً ناشناخته هستند.

2 ماه پیش

بیشتر...