بهادری جهرمی: آماده ارائه کمک کارشناسی به دولت چهاردهم هستم خبرنامه دانشجویان ایران

سخنگوی دولت با بیان اینکه آماده همکاری برای انتقال تجربیات دولت سیزدهم به دولت آینده هستیم، گفت: موفقیت دولت، موفقیت کشور است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: یک مرحله دیگر وعده رئیس جمهور شهید برای عادلانه سازی پرداخت کارمندان دولت برداشته شد.

وی افزود: دولت این هفته با تصویب لایحه نظام ساماندهی پرداخت کارکنان دولت موافقت کرد تا نظارت بیشتری برپرداخت‌هایی خارج از چارچوب انجام شود و پرداخت‌ها عادلانه باشد.

سخنگوی دولت اضافه کرد: امروز در جلسه هیئت دولت مواردی که باید برای عضویت درسازمان‌های بین‌المللی پرداخت می‌شد، به تصویب رسید.

بهادری جهرمی افزود: مصوبه دیگر،آیین‌نامه‌ایی بود که برای ارتقایء مشارکت در حفظ محیط‌زیست به تصویب رسید که به تقویت مدیریتی این حوزه کمک کرده و مشارکت مردم را در زمینه محیط‌زیست جذب می‌کند.

وی همچنین به روند تنفیذ و تحلیفرئیس‌جمهورر منتخب اشاره و تأکید کرد: پس ازتأیید صحت برگزاری انتخابات توسط شورای نگهبان و صدور اعتبارنامه رییس جمهور، مراسم تنفیذ و تحلیف برگزار می شود.

بهادری جهرمی ادامه داد: این روند معمول است و نباید حاشیه‌سازی شود، چون دولت بعدی بدونحاشیه‌سازی بهتر می‌تواند خدمت کند، این دوره در اختیار دولت نیست و روال عادی است که دنبال می‌شود.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای دولت چهاردهم، گفت: اگر کمک کارشناسی نیاز باشد، در خدمت دولت خواهم بود.

سخنگوی دولت تصریح کرد: موفقیت دولت، موفقیت همه مردم و کشور است،رئیس‌جمهور منتخب تأکید داشته است که برنامه‌های مصوب در دوره شهید رئیسی را استمرارمی‌دهد و استناد می‌کرد که خیلی از یاران شهید رئیسی در ستاد ما هستند، ما امیدواریم از آن برنامه‌ها استفاده کنند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

نیم ساعت پیش

مطابق سال‌های گذشته متقاضیان شرکت در مراسم اربعین ۱۴۰۳ باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که برای این امر شرایطی تعیین شده است.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

نیم ساعت پیش

رئیس‌جمهور منتخب را حلقه‌ای محاصره کرده که برخی از آنها سوابقی همچون پادویی آمریکا، انگلیس و اسرائیل در فتنه ۸۸، حمایت از تحریم انتخابات، عاملیت ناراضی‌تراشی و ناکارآمدی عمدی در دولت اشرافی روحانی، متهم بودن به فساد اقتصادی، پرونده فساد کرسنت و اجرای سند ضدفرهنگی و ضداسلامی ۲۰۳۰ دارند.

نیم ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

نیم ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

نیم ساعت پیش

محققان موسسه تحقیقات برنج کشور و جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در یک پژوهش جالب به بررسی استفاده از فرومون‌های جنسی برای کنترل کرم ساقه‌خوار نواری برنج و کاهش خسارت این آفت پرداخته اند.

نیم ساعت پیش

مسجد «چهار برکه» لار است که به عنوان اولین و قدیمی‌ترین مسجد با پلانی منحصربه‌فرد و روی آب در ایران و احتمالاً در دنیا هم اولین و قدیمی‌ترین باشد.

نیم ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...