زومیت |
2 ماه پیش

کمیسیون ITC آمریکا ادعای نقض پتنت های شرکت MRI به دست سامسونگ را رسیدگی می کند زومیت

یک شرکت تولیدکننده‌ی بیلبورد تبلیغاتی به نام MRI مدعی نقض پتنت‌هایش توسط سامسونگ شده است. در واکنش به این اتفاق، کمیسیون ITC آمریکا تحقیق روی فعالیت‌های سامسونگ را آغاز کرد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گجت‌نیوز نوشت: عجیب ترین شهر تاریخ بشر در چین ساخته می‌شود. چین ساخت یک شهر شناور بزرگ به عنوان جاه‌طلبانه‌ترین پروژه شهری تاریخ را در دستور کار خود قرار داد.

8 ساعت پیش

گوگل تصمیم دارد سرعت فرایند دریافت و نصب به روزرسانی های نرم افزاری را روی گوشی های سری پیکسل افزایش دهد.

13 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت: شنیده‌ها حاکی از این است که آرین موتور پویا قصد دارد تعدادی از خودروهای میتسوبیشی را راهی بازار کند. در ادامه به بررسی مشخصات آنها می‌پردازیم.

13 ساعت پیش

زومیت نوشت: اگر حجم بسته‌ی اینترنت شما به‌سرعت تمام می‌شود یا متوجه مصرف غیرعادی حجم اینترنت شده‌اید اما دلیل آن‌را نمی‌دانید، در این مقاله با یکی از علل این مشکل و برطرف‌کردن آن آشنا خواهید شد.

14 ساعت پیش

درمان ربیوتا که حاوی باکتری‌های روده است و از مدفوع اهدایی تهیه می شود اخیرا توسط FDA برای پیشگیری از نوعی عفونت خطرناک باکتریایی تایید شده است

8 ساعت پیش

مهر نوشت: محققان ژاپنی کوچک‌ترین شکل حیات که می تواند به تنهایی حرکت کند را ساخته اند. در حقیقت این یک باکتری مصنوعی است که قابلیت حرکت به آن افزوده شده است.

15 ساعت پیش

برگزاری بیست‌وششمین دوره نمایشگاه الکامپ در اسفندماه امسال قطعی نیست.

15 ساعت پیش

رندر گوشی وان پلاس ۱۱ OnePlus 11 رنگ بندی و نمای پشتی گوشی را نشان می‌دهد. مشخصات فنی وان پلاس ۱۱ پرچمدار ۲۰۲۳ فاش شد با قیمت و عکس.

12 ساعت پیش

پژوهشی که روی موش‌ها انجام شده است، نشان می‌دهد که مغز با استفاده از اصول حسابان در سیگنال‌دهی خود، حرکات سریع را با دقت بالایی کنترل می‌کند

11 ساعت پیش

بیشتر...