خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

کیفیت هوای سه شهرستان بندرعباس، جاسک بندرخمیر ناسالم است ایسنا

کیفیت هوای سه شهرستان بندرعباس، جاسک و بندرخمیر ناسالم است

ایسنا/هرمزگانرئیس مرکز سنجش محیط زیست هرمزگان گفت: برای سومین روز متوالی، کیفیت هوای سه شهرستان بندرعباس، جاسک و بندرخمیر به علت وقوع گرد و خاک، ناسالم است.

مریم سلیمی زاده در گفت و گو با ایسنا، افزود: کیفیت هوای بندرعباس بر اساس پارامتر ذرات کمتر از ۱۰ میکرون برابر با ۱۹۹ و برای همه گروه‌ها ناسالم است.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا با عدد کمتر از صد قابل قبول است، تصریح کرد: کیفیت هوای بندرخمیر و جاسک هم براساس پارامتر ذرات کمتر از ۱۰ میکرون، به ترتیب برابر ۱۵۸ و ۱۴۲ و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

رئیس مرکز سنجش محیط زیست هرمزگان در پایان عنوان کرد: کودکان، سالمندان، زنان باردار و بیماران زمینه‌ای قلبی، تنفسی و آسم از رفت و آمدهای غیرضروری خودداری کنند و فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر از بازداشت صاحب باغ وحش غیرمجاز خمینی‌شهر خبر داد.

4 ساعت پیش

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

5 ساعت پیش

​صندوق توسعه ملی از واریز ۱۰۰۰ میلیارد دیگر به صندوق تثبیت بازار سرمایه خبر داده است که مجموع این پرداخت را به ۵۰۰۰ میلیارد تومان می‌رساند.

3 ساعت پیش

در گزارش زیر قصد داریم به بررسی روانشناسی ۸ رنگ مختلف بپردازیم.

3 ساعت پیش

۵ سال پیش امیر حسین مقصودلو (تتلو) به تعریف و تمجید از الهام چرخنده بازیگر زن معروف پرداخت و وی را بانوی واقعی قلمداد کرد.

5 ساعت پیش

جلد روزنامه ایران ورزشی چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

4 ساعت پیش

​شورای امنیت باید اثربخشی تحریم ها و عواقب انسانی آن را در مراحل مختلف منازعات ارزیابی و در صورت نیاز، آنها را تعلیق یا لغو کند.

3 ساعت پیش

جلد روزنامه فرهیختگان ورزشی چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

3 ساعت پیش

کانال تلگرامی تبیان اینفوگرافی درباره رازهای افزایش ماندگاری عطر و ادکلن در روزهای گرم را منتشر کرد. اگه احساس می‌کنید عطر و ادکلنی که تو تابستان استفاده می‌کنید ماندگاری زیادی نداره، حتما اینفوگرافیک ما رو بخونید و با رازهای افزایش ماندگاری عطر و ادکلن بیشتر آشنا بشید.

3 ساعت پیش

بیشتر...