فنگ شویی ایران |
11 ماه پیش

اصل فنگ شویی : دانش از آتش، چوب ، فلز ، آب ، خاک فنگ شویی

5 اصل فنگ شویی

5 عنصر اصلی چه ویژه گی هایی دارند؟

5 اصلفنگ شوییدر چیست؟ چه تاثیری در روند رشد فردی و اجتماعی دارد؟ آیا واقعا در راستای پویایی ما این تعاریف مهم و کارآمد هستند؟ اینها تنها بخشی از سوالاتی است که می خواهیم در این مقاله به آن پاسخ داده و شما را باعلمباستانیفنگ شوییکه علم زندگی است آشنا سازیم. اگر چه برای آشنایی بافنگ شوییبه مطالعه و بررسی بسیار نیاز دارید تا هنر زندگی سلامت را به دست آورید. اما ما با معرفیمشاورهفنگ شوییبه شما مسیر منتهی به خواسته تان را کوتاه کرده ایم. تنها کافی است بهفنگ شویی ایرانیروجوع کنید و از علم ایرانیزه شده مفید برای بهبود زندگی آگاهی به دست بیاورید.

چگونگی استفاده از 5 اصل فنگ شویی

پنج عنصر – اصل دوم ازپنج اصل قدرتعلم فنگ شویی است.که اینپنج عنصر نمایانگررنگ های خاص و اشکال و جهت های خاص خود هستند و بسته به این که در چه جهتی و بنا به چه هدفی فعال، تضعیف می شوند.

پنج  عنصر

5 عنصر در علم فنگ شویی  برای توصیفرنگها، اشکال، و بافت هایی که در اطراف شما و ویژگی های آنها را به زندگی شما به ارمغان بیاورد. پنج عنصر عبارتند از:

 1. آتش
 2. زمین
 3. فلز
 4. آب
 5. چوب

هرعنصرشکل و رنگ خاصی دارد و جنبه های خاصی از زندگی را نشان می دهد. نام پنج عنصر در ذهن شما چیست؟ به احتمال زیاد، این همان چیزی است که به ویژگیهای آنها میپردازد:

 1. شور و شوق
 2. پایه
 3. وضوح
 4. حرکت
 5. رشد

در اینجا به شرح هر یک از پنج عنصر و انرژی هایی که با زندگی شما هم راستا می شوند به شرح ذیل بیان شده است.

#‌1 5 اصل فنگ شویی : آتش

آتش عنصری است که نشان دهنده شور و شوق، احساسات و انرژی بالا است. عنصر آتش با خود گرما و هیجان را به همراه دارد و یک از عناصر یانگ محسوب می شود.

 • اشیاء واقعی عنصر آتش که گرم و سوزاننده مانند  شمع ها و یا شومینه، و انرژی آفتاب است.
 • رنگ آتش نیز گرم است، مثل قرمز، نارنجی، بنفش تیره و صورتی.
 • شکل عنصر آتش مثلثی و اشکال نوک تیز مثل شعله آتش است.

5 اصل فنگ شویی

#‌2 5 اصل فنگ شویی :خاک

خاک عنصری است که شما را در بر می گیرد و باعث می شود شما پایدار و متعادل باشید. خاک مانند کوه مقاوم و استوار است و همیشه به عنوان تکیه گاه محسوب می شود. خاک مادر تمام عناصر به حساب می آید

اشیاء واقعی عنصر خاک از مواد ساخته شده ازخاکتشکیل شده اند، مانند ، گلدان های گلدان از پاسیو یا گرانیت آشپزخانه شما می باشد

رنگ های عنصر خاک رنگ های جهان شما هستند: قهوه ای مانند خاک، زرد مانند خورشید، قهوه ای مایل به قرمز

(اخرایی)

شکل عنصر خاک مربع است.

#‌3 5 اصل فنگ شویی :فلز

فلز عنصری است که قدرت و وضوح را در زندگی شما به ارمغان می آورد. اگر شما نیاز به تمرکز بر یک پروژه دارید، یک شی فلز را به محیط اطراف خود اضافه کنید.فلز با خود درونگرایی به همراه دارد.

 • اشیاء واقعی فلزی مانند مبلمان فرفورژه، لوازم روشنایی برنز یا فلزی است. تمام الکترونیک و رایانه ها به عنوان المان فلزی مورد استفاده قرار میگیرند.
 • رنگ فلز عنصر رنگ های فلزی مانند طلایی و نقره، به علاوه تمام رنگ های پاستل و نور مانند سفید، خاکستری است.
 • شکل المان فلز مانند یک سکه و اقسام کروی شکل  است.

5 اصل فنگ شویی

#‌4 5 اصل فنگ شویی :آب

آب عنصری است که حرکت، جریان و آرامش را در زندگی شما به ارمغان می آورد. فکر کنید که احساس می کنید که یک رودخانه شگفت انگیز را تماشا می کنید و قدرت ملایم عنصر آب را درک خواهید کرد.

 • عنصر واقعی آب با یک آکواریوم، کاسه ماهی یا چشمه نمایان می شوند.
 • رنگ عنصر آب سیاه، آبی است، زمانی که شما به عمیق  آب ها نگاه می کنید می توانید از آبی به سیاهی رفتن آب در ته اقیانوس ها را ببینید.
 • شکل عنصر آب هر چیزی است که یک الگوی چرخشی یا انحنایی دارد، مانند مانند اشکال موجدار مانند موج دریا ها.

#‌5 5 اصل فنگ شویی :چوب

چوب عنصر است که نشان دهنده رشد، گسترش و حیات در زندگی شما است. اگر خلاقیت شما مسدود شده باشد، یک گیاه سبز با برگ های گرد را اضافه کنید تا انرژی های خلاق شما روان شود.

 • اشیاء واقعی عنصر چوب از چوب طبیعی، مانند مبلمان چوبی و همچنینگیاهانو گلها تشکیل شده است.
 • رنگ عنصر چوب سبز ، مثل برگ های درخت است.
 • شکل عنصر چوب مستطیل شکل است.

5 اصل فنگ شویی

هدف نظریه پنج عنصر

هدف از نظریه پنج عنصر، استفاده از مواد واقعی عنصر در محیط داخلی شما است تا قدرت خود را در زندگی شما به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال، یک شومینه  عنصر آتش را به یک اتاق اضافه می کند و  گرانیت عنصر خاک را به آشپزخانه شما اضافه می کند. اما، همیشه امکان استفاده از عنصر واقعی امکان پذیر نیست، می توانید از رنگ یا شکل مربوط به آن استفاده کنید. به همین ترتیب، هنگامی که به انرژی بیشتری نیاز دارید، قرمز را به یک اتاق اضافه کنید(برای عنصر آتش)، یا برای نشان دادن زمین و عنصر خاک رنگ قهوه ای به اتاق اضافه کنید.

چگونه قوی ترین تنظیمات فنگ شویی را به دست بیاوریم؟

قوی ترین تنظیمات فنگ شویی برای اشیاء زمانی اتفاق می افتد که مواد واقعی، رنگ و شکل یک عنصر را به طور کامل بدانید و آنها را ترکیب کنید. بنابراین لازم است در مورد تمامی این علوم با یک مشاور فنگ شویی وارد گفتگو شوید زیرا ایشان با دانشی که در این حوزه دارد به خوبی می تواند مکان کار یا زندگی شما را تحلیل و بررسی کند. چنین تحلیل و بررسی از جانب یک متخصص گام مهمی است تا شما مکان خود را سرشار ازانرژی مثبتکنید. زیرا متخصصان فنگ شویی حتی به شدت به منافظ تولید کننده انرژی منفی آگاه هستند و آنها را از دایره پیرامون شما حذف می کنند.

با اصل 5 اصل فنگ شویی در واقع شما با یک تیر دو نشان را هدف قرار می دهید و با بهترین روش به سمت آرامش و آسایش رهسپار می شوید.

لذت شما در هر لحظه هدف نهایی فنگ شویی است.

11
0


منبع: فنگ شویی ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با مولکول آب در فنگ شویی می توان پاکسازی کنید و جدب آرزوهاتون راداشته باشید وقتی 6 هفته پاکسازی انجام شود در هفته هفتم برای جذب خواسته می توانید اقدام کنید.

1 سال پیش

فنگ شویی در طب سوزنی یکی از درمانی های بی ضرر بوده و می تواند به سلامت جسمی و روحی افراد کمک کند و تمام سیستم بدن را در یک حالت تعادل نگه دارد

1 سال پیش

ما در این مقاله جذاب به بیان اصول فنگشویی می پردازیم. سایت فنگ شویی ایران به شما کمک می کنیم تا بتوانید با دانستن این نکته که فنگ شویی چیست به آرامش برسید .

1 سال پیش

فنگ شویی و هنر دو اصل جدا ناپذیر از هم هستند که در این مقاله با آن بصورت دقیقی آشنا می شویم. با فنگ شویی ایران همراه شوید تا راز آرامش هنر را دریابید

9 ماه پیش

کاسه تبتی در فنگ شویی برای دفع و پاکسازی انرژی های منفی در محیط کاربرد دارد که با صدای دلنشین تولید شده از کاسه موزون می توان این دفه انرژی را انجام داد

1 سال پیش

با 5 اصل فنگ شویی که شامل آتش، چوب ، فلز ، آب ، خاک می شود در فنگ شویی آشنا شوید و با استفاده از آن به آرامش و آسایش در تمامی مقاطل زندگیتان برسید.

11 ماه پیش

فنگ شویی میز کار شما مهم است! اگر مجبور شوید ساعت های زیادی را پشت میز خود بگذرانید. بنابراین اصول آن را در فنگ شویی ایران بیاموزید.

1 سال پیش

مدرک فنگ شویی و آموزش فنگ شویی زیر نظر دانشگاه الزهرا با صورت می گیرد و تمام دانشجویان می توانند تسلط لازم و کافی بر روی علم فنگ شویی داشته باشند.

7 ماه پیش

فنگ‌ شویی ماشین شخصی شما از مسائل مهم فنگ شویی است. چرا که شما زمان زیادی را در اتوموبیل خود به سر می برید شما با سایت مرجع فنگ شویی ایران این را می آموزید

5 ماه پیش

بیشتر...