زومیت |
4 روز پیش

معادله پیچیده توییتر دولت آمریکا میلیاردها دلار جریمه بیخ گوش ایلان ماسک زومیت

به موجب توافق‌نامه‌ی بین دولت آمریکا و توییتر، کمیسیون FTC تا سال ۲۰۴۲ به دقت روی این شبکه‌ی اجتماعی نظارت می‌کند و هرگونه اشتباه از سوی ماسک ممکن است میلیاردها دلار جریمه به‌دنبال داشته باشد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: فضاپیمای باری دراگون(Dragon) شرکت اسپیس‌ایکس برای تحویل آرایه‌های خورشیدی، دانه‌ها و موارد دیگر به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل شد.

11 ساعت پیش

ایسنا نوشت: تصویر زیبایی که ناسا از سحابی "شکارچی" منتشر کرده است، ساختارهای ظریف غبار و گاز تشکیل‌دهنده آن را به نمایش می‌گذارد.

15 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: بنابر گزارش جاب‌ویژن، حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ و سئو بیشترین افت موقعیت شغلی را طی این مدت تجربه کرده‌اند.

12 ساعت پیش

تصویر فاش شده از شیائومی ۱۳، جزئياتی را درمورد طراحی ظاهری این گوشی به ما ارائه می‌دهد.

15 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: یک روانشناس اجتماعی به نام استنلی میلگرام تلاش کرد تا بفهمد وقتی که افراد بین اصرارهای یک شخص مسئول و قضاوت اخلاقی خودشان گیر می‌کنند چه واکنشی نشان می‌دهند.

7 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: کلیه کاربران واتس‌اپ در سراسر جهان به‌زودی می‌توانند با قابلیت جدید «Message Yourself» به خودشان پیام ارسال کنند.

10 ساعت پیش

زومیت نوشت: یک باستان‌شناس برجسته‌ که بیش از دو دهه اخیر در جستجوی مقبره کلئوپاترا بوده، از احتمال انجام یک کشف شگفت‌انگیز خبر داد.

11 ساعت پیش

به گفته گوگل Google بالغ‌بر ۶۰ درصد از مطالب اینترنت تکراری هستند. تاثیر مقالات کپی و تکراری روی سئو گوگل چیست؟ تعداد مقالات تکراری در اینترنت.

14 ساعت پیش

گوسفند بودن یعنی دنبال کردن کورکورانه از جمعیت؛ اما آیا واقعاً گوسفند بودن برای وادار کردن حرکت یک گله در یک دایره بدون توقف برای روزهای متوالی کافی است؟

10 ساعت پیش

بیشتر...