مجله دلتا |
۲ هفته پیش

مدل ابرو مدل صورت صورت کشیده صورت بیضی زیبایی ابرو

انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت می‌تواند در زیبایی چهره نقش به سزایی داشته باشد. در این مطلب نکات مهم در این مورد را بخوانید.
مدل ابرو

ابروان شما مانند قابی برای چشمان شما هستند. اغراق نیست اگر بگوییم کهمدل ابرومی‌تواند به ظاهر شما جلوه دهد یا جلوه آن را از بین ببرد. زیبا ساختن فرم ابرو می‌تواند تغییر شگفت‌انگیزی در ظاهر شما ایجاد کند. بامجله دلتاهمراه شوید تا ابروی مناسب صورت خود را بشناسید.

صورت‌های کشیده

صورت‌های کشیده، اجزای باریکی دارند. نباید دم ابروی‌ شما آن‌قدر کشیده باشد تا کاملا چپ تا راست فضا را پر کند. مدل ابرو صاف و افقی برای این صورت باعث می‌شود چشم‌ها در یک راستا به نظر آیند و ظاهر چهره را بیضی‌تر نشان دهد. پیشنهاد می‌کنیم دم ابرو تا گوشه چشم کشیده شود. باید تا حد امکان طول ابرو را افزایش بدهید. از طرفی اگر بیش از اندازه هم دراز شود، صورت‌ پژمرده می‌شود.

صورتی گرد

بهترین فرم ابرو برای صورت‌های شما، ابروی زاویه‌دار با ارتفاعی بلند و دمی کوتاه است. این فرم ابرو باعث می‌شود گردی صورت‌تان پنهان شود و صورت‌ شما بلندتر و باریک‌تر به نظر برسد اما زاویه ابروان خود را زیاد شیب ندهید، چراکه توجه را به گردی صورت‌تان جلب می‌کند. از آنجایی که صورت‌های گرد چارچوب مشخصی ندارند، یک ابروی زاویه‌دار زیبا می‌تواند خودنمایی کند و چارچوبی برای اسکلت صورت‌ تعریف کند.
مدل ابرو

صورت مربعی

اگر صورت‌ چهارگوش یا مربعی دارید و بیش از همه، زاویه‌های صورت شما به چشم می‌آید پس ابرویی با قوسی ملایم اما کامل، راه‌حل شماست. بهترین مدل ابرو برای شما، ابروی زاویه‌دار و منحنی با قوس تیز است. با این فرم ابرو، محور توجه از فک چهارگوش شما منحرف می‌شود و چهره به حالت متعادل درمی‌آید.

مدل ابرو برای صورت چندضلعی

اگر صورت چندضـلعی دارید، بهترین فرم ابرو، ابروی زاویه‌دار یا ابروی منحنی قوس‌دار است. با این مدل ابرو استخوان‌های پهن گونه‌ها و شقیقه‌های شما را باریک جلوه می‌دهد. ابروی گرد انتخاب دیگری است. زیرا به چهره حالت ملایم‌تری می‌دهد. اگر صورت چندضلعی دارید، به هیچ عنوان ابروهای خود را صاف نکنید زیرا باعث می‌شود فرم صورت شما کوتاه‌تر به نظر برسد. این مدل ابرو موجب جلب‌توجه دیگران به پهنای صورت می‌شود و در نتیجه ظاهر صورت را پهن‌تر نشان می‌دهد.
مدل ابرو

صورت بیضی

برای خانم‌هایی که فرم صورت‌ بیضی‌شکل دارند، هر فرم ابرویی که خصوصیات چهره‌ آن‌ها را بیشتر نشان دهد، مناسب است. ابروی کلاسیک و متعادل به این شکل صورت بهتر می‌نشیند.

صورت قلبی شکل و مدل ابرو آن

کسانی که صورت قلبی‌شکل یا شکل گلابی‌وارونه دارند، بهتر است ابروی گرد را انتخاب کنند تا مقداری تیزی چانه را ملایم‌تر کند. از آنجایی که خط فک در این صورت‌ها جمع و جور‌تر از بالای صورت است، خیلی مهم است که ابروهای شما به خوبی آراسته شده و فوق‌العاده مرتب باشد. به شکلی که نه انبوه و نه ضخیم باشد. ابروی تو پر در نیمکره بالایی صورت، به خدمت گرفته می‌شود تا فک کوچک شما در نیمکره پایینی را تعدیل کند.
مدل صورت
پیشنهاد مطالعه: برای خواندن مطالب بیشتر در مورد مد و زیبایی به۷ راز معجزه‌آسا برای داشتن موهایی زیبامراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخاب شال و روسری مناسب فصل، ظاهر شما را زیبا و چشم‌نواز می‌کند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی شال و روسری مناسب پاییز می‌پردازیم.

پریروز

با ما همراه باشید تا هشت راز زنان شیکپوش را با شما در میان بگذاریم؛ رازهایی که نه نیاز به صرف هزینه‌های ماورایی دارند و نه خوش‌تیپی ذاتی.

3 روز پیش

ریزش مو معضلی است که امروزه گریبان گیر بیشتر افراد جامعه شده است. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی ۷ ماسک مو برای ریزش مو می‌پردازیم.

4 روز پیش

کبودی دور چشم معمولا در هر فردی دیده می‌شود و سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. زیبایی چهره شما با ترفندهای آرایشی برای رفع مشکل تضمین خواهد شد.

۱ هفته پیش

دستبند کارتیه طلا زنانه به عنوان معروف ترین مدل های جواهرات در دنیا شناخته می‌شود. مدل دستبند عشق بیش از سایر مدل‌ها مشهور و محبوب شده است.

۱ هفته پیش

حضور زیورآلات و بدلیجات در صنعت مد و فشن همچنان ثابت است. یک لباس تکراری و ساده، همراه با یک اکسسوری جذاب، استایل را زیباتر می‌کند.

۱ هفته پیش

ترکیب رنگ‌ها در تیپ و استایل شما یک عنصر کلیدی‌ست که با شناخت آن می‌توانید قوانین ست کردن لبا‌س‌های خود بشناسید و شیک‌پوشی را تجربه کنید.

۱ هفته پیش

وانیل به عنوان یک طعم‌دهنده اصلی در بسیاری از دسرها به کار می‌رود. اما جالب است که با خواص وانیل برای پوست صورت و موی سر هم آشنا شوید.

۱ هفته پیش

خانم‌های دچار اضافه وزن ممکن است برای یافتن پالتوی مناسب دچار مشکل شوند. این موضوع را می‌توان با چند راهکار به سادگی برطرف کرد.

۱ هفته پیش

هر فصلی کفش مناسب و مخصوص به خود را نیاز دارد. فصل سرما شروع شده است و دانستن شرایط یک کفش پاییزی راحت و گرم برای همه لازم است .

۱ هفته پیش

بیشتر...