مجله دلتا |
6 روز پیش

مخمل کبریتی پیراهن های کبریتی پیراهن مخمل کبریتی پارچه کبریتی مجله دلتا

پارچۀ مخمل در کنار بافت خاص و متمایز کبریتی، ترکیبی را ایجاد می‌کند که ست کردنش ممکن است کمی ترسناک یا دشوار به‌نظر بیاید اما به‌هیچ‌وجه اینطور نیست.
مخمل کبریتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که در شیک پوشی نقشی مهم را ایفا می‌کند، بدون در نظر گرفتن جنسیت فرد، انتخاب پارچه مناسب است. پارچه‌ مخمل کبریتی دقیقاً از همان پارچه‌هایی است که شما را متمایز می‌کند. در این صفحه ازمجله دلتابرای سلیقه آقایان مطلبی داریم که ملاحظه می‌کنید.

انواع پارچه های مخمل کبریتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که پارچه‌ پیراهن‌‌های کبریتی را از یکدیگر متمایز می‌کند، تعداد و تراکم خطوط بلند عمودی آن‌ها در هر اینچ است؛ به این صورت که اگر تعداد این خطوط ۶ تا ۱۸ عدد در هر اینچ باشد، به آن پارچه مخمل کبریتی استاندارد می‌گویند.

این پارچه‌های کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی هم باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن ها جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

پارچه مخمل کبریتی فیلی

دلیل انتخاب این اسم برای چنین پارچه‌ای، چین‌های متمایزی است که به واسطۀ خطوط عمودی ضخیم روی پارچه دیده می‌شود و تا حدی پوست پر چین و چروک فیل را یادآور می‌شود.

پارچه کبریتی رنگدانه ای

این نوع پارچه‌های مخملی در حقیقت تنها نقش و طرح بافت کبریتی را تداعی می‌کنند و برخلاف پیراهن‌های کبریتی، بافت ساده‌ای دارند. درواقع فقط طریقه رنگ کردن این پارچه‌ها به‌صورت راه‌راه و کبریتی است.

ست کردن پیراهن کبریتی

نکتۀ کلیدی و اصلی درمورد ست کردن پیراهن مخمل کبریتی این است که در آنِ واحد، تنها همان پیراهنتان باشد که چنین جنسی دارد. اما اگر بناست شلوار را هم کبریتی انتخاب کنید، بایستی که حتماً رنگ آن با رنگ پیراهنتان متمایز باشد.

علاوه بر این، پوشیدن این نوع پیراهن همراه عناصری با رنگ خنثی به طبیعی‌تر شدن بافت استایل شما کمک می‌کنند. انواع پیراهن‌های کبریتی به رنگ‌های صورتی، زرد، قرمز به همراهشلوار جینترکیب زیبا و دلنشینی را ایجاد می‌کند.

در نهایت یک پیراهن مخمل کبریتی  به‌ویژه در استایل اورسایز، می تواند مورد توجه خانم‌ها هم قرار بگیرد.

پیشنهاد مطالعه:اگر صاحب پرنسس کوچکی در خانه هستید حتماً مطلبلباس دخترانه ۱۰ تا ۱۲ ساله برای مهمانیرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

هرکسی ممکن است با لک صورت مواجه شود. وجود آن‌ها زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک های پوستی صورت، ضرورت دارد.

3 روز پیش

استایل به رنگ زرد و خاکستری بسیار هوشمندانه است. زرد، زندگی دوباره و خاکستری، سکون و افسردگی. این استایل به معنی زنده شدن از افسردگی هاست!

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

برخلاف آنچه که اکثر مردم تصور می‌کنند، تیپ کژوال به معنای پوشیدن پیژامه در خیابان نیست. مثلا استایل نوید محمدزاده یک استایل کژوال است.

5 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...