فنگ شویی میز کار : اصل شگفت انگیز فنگ شویی میز کار فنگ شویی ایران

فنگ شویی میز کار

مقدمه

فنگ شویی میز کارشما مهم است می دانید چرا ؟ میز کار شما مکانی است برای بدست آوردن پول و ثروت و این مسئله زمانی اهمیت خودش را نشان می دهد که شما مجبور شوید ساعت های زیادی را پشت میز خود بگذرانید. برای بالا بودن انرژی شما لازم است همیشه به مکانهایی که وقت زیادی را در آنجا صرف می کنید توجه بیشتری داشته باشید ؛ مثل دفتر کار، که از نظر فنگ شویی باید انرژی خوبی داشته باشد. زیرا هر چه انرژی در دفتر و میز کار شما بهتر باشد، کیفیت انرژی شما نیز بهتر است. در یکفنگ شویی خوبما فقط به دنبال خوب به نظر رسیدن نیستیم. یک اتاق ممکن است از نظر بصری جذاب و خوش ساخت باشد، اما همزمان فاقد عناصری باشد که برای فنگ شویی خوب، ضروری است.

مشخصات میز کار فنگ شویی

اولین قدم برای شروع استفاده از فنگ شویی خوب روی میز، انتخاب بهترین میز با توجه بهاصول فنگ شوییاست.

معیارهای فنگ شویی برای یک میز خوب :

 • مواد
 • شکل
 • رنگ

مواد میز کار فنگ شویی

از بین تمام مواد ممکن مانند چوب ، شیشه ، ورقه و فلز ، بهترین انتخاب با اصول فنگ شویی،میز کار چوبیاست. این ماده نه تنها انرژی طبیعی را به فضای شما وارد می کند، بلکه دارای کیفیت انرژی هم هست. اگر می خواهیدخواص فنگ شوییچوب را درک کنید، کافیست به توضیحات عنصر چوب نگاهی بیندازید. اگر می خواهید از مواد دیگری برای میز کار خود استفاده کنید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. میز شیشه ای:شیشه فاقد انرژی جامد است، زیرا باعث می شود انرژی خیلی سریع حرکت کند. اگر این انتخاب شماست ، می توانید با تمهیدات خاص فنگ شویی مانند قرار دادن گیاهان ، برای ایجاد یک انرژی جامد و پایه از آن استفاده کنید.
 2. میز فلزی:فلز وضوح، دقت و شفافیتعنصر فنگ شوییرا نشان می دهد. اگر به آن علاقه مند شوید می تواند انتخاب خوبی باشد، خصوصاً اگر عنصر تولد شما آب یا فلز باشد.
 3. میزلمینت:عمدتاً دارای انرژی منفعل و بی روح است که می توانید آن را با تمهیدات پر جنب و جوشی که درفنگ شوییاست، با فضای اداری خود متناسب کنید.
 4. میز سنگی: میز از جنس سنگ دارای قدرت و انرژی یانگ زیادی است که می تواند انتخاب خوبی باشد مخصوصا اگر عنصر شما خاک یا فلز باشد.

#‌1فنگ شوییمیز کار : بهترین شکل میز

بیشتر اشکال فنگ شویی عالی هستند، اما همه اینها به هدفی بستگی دارد که سعی می کنید با کار خود به آن برسید.

میز تحریر مستطیلی معمولی انرژی پایه ای را برای عنصر رشد و گسترش فراهم می کند. بهتر است یک میز تحریر با جلو باز داشته باشید، زیرا این امر بهتر انرژی را به سمت شما هدایت می کند. میز تحریر منحنی شکل نیز فنگ شویی عالی محسوب می شود. زیرا باعث ایجاد خلاقیت و جریان مداوم و انرژی شاداب می شود. آن را طوری قرار دهید که در داخل منحنی بنشینید، نه در قسمت بیرونی. با این حال، این مورد برای کسی که به راحتی حواسش پرت می شود گزینه خوبی نیست.

میز تحریر L به هنگام قرار گرفتن در بهترین حالت فنگ شویی می تواند فنگ شویی خوبی داشته باشد.

اشکال میز در فنگ شویی چه معنایی دارند؟

در بین میزها کمترین انتخاب شکل برای میز؛ انتخاب های گرد، بیضی یا مربع است. میزهای مربعی می توانند انرژی رکود را ایجاد کنند، و میز دور گرد عکس آن است: حرکت مداوم دارد. با این حال، این اشکال میز ممکن است برای شرایط مختلف مناسب باشد که می توانید از آنها استفاده کنید.

یک میز گرد، انتخابی عالی برای اتاق جلسه است. زیرا جریان آزاد انرژی و همچنین برابری همه افراد با استفاده از فضای کار را به همراه دارد. میز بیضی شکل از نظر عملکرد مشابه میز گرد است، اما توزیع انرژی برابر نیست. شکل مربع می تواند برای شخصی که حواس پرت است و به تمرکز بیشتری نیاز دارد، مفید باشد.

#‌2فنگ شوییمیز کار : بهترین رنگ میز کار فنگ شویی

رنگ در فنگ شویی جایگاه ویژه ای دارد! زیرا ساده ترین راه و تقریباً فوریترین مورد جهت ایجاد کیفیت خاص انرژی است. در اینجا بهترین رنگ ها برای یک میز خوب فنگ شویی آورده شده است، اما شما باید انتخاب کنید که چه چیزی برای انرژی شما و ساختار کاری شما مناسب است.

 • قهوه ای:یک رنگ زمینه ای است که احساس راحتی و تغذیه برای بدن ایجاد می کند.
 • سیاه:این رنگی درون گرا است که باعث افزایش تمرکز و ذهنیت باز می شود. ترجیحا از این رنگ زیاد استفاده نکنید
 • سفید:وضوح و نظم را تسهیل می کند. این رنگ می تواند برای برخی از افراد انرژی زا باشد.
 • خاکستری:مانند سفید، قدرت بیشتری برای کمک به تمرکز دارد (هر دو رنگ سفید و خاکستری نشان دهنده یکعنصر فنگ شوییو فلزهستند).
 • سبز:احیا کننده، خلاقانه و انتشار انرژی رشد و افزونی است.
 • قرمز:به شدت تاثیرگذار بوده و انرژی یانگ بسیار بالای دارد و برای استفاده طولانی مدت گزینه مناسبی نیست.

مطمئناً ، هر رنگ از شدت متفاوتی برخوردار است، به عنوان مثال ، یک میز قهوه ای تیره در انرژی متفاوت از قهوه ای روشن خواهد بود. در ساخت بسیاری از میزها چندین ماده و چندین رنگ را با هم ترکیب می کنند. به عنوان مثال ، شما می توانید یک میز شیشه ای با پایه های فلزی ، یا یک میز که دارای چندینرنگاست، داشته باشید.

همیشه به رهنمودهای کلی فنگ شویی نگاه کنید و سپس بر اساس نیاز خود تصمیم بگیرید.

فنگ شویی میزکار | فنگ شویی ایران #‌3 فنگ شویی میز کار : محل قرارگیری

محل قرارگیری میز کار شما، برای داشتن فنگ شویی بسیار مهم است.

مکان هایی را می توان در استفاده از میز نام برد که کمترین مزایای ممکن را دارند که ترجیحا قرار نگیرید:

 • رو به دیوار.
 • رو به پنجره.
 • به صورت مستقیم مقابل در
 • پشت به در.

سودمندترین موقعیت برای میز کار در به اصطلاح فرماندهیفنگ شوییاست. فرماندهیفنگ شوییزمانی است که میز امکان تسلط به درب دفتر کار را ایجاد کند. در این شرایط میز روبروی در ورودی نیست و به یک دیوار محکم چسبیده است. معیارهای دیگر برای قرارگیری مناسب میز درفنگ شوییمطابق با راهنمایفنگ شویی شخصی بر اساس عدد کوا جه شانسشما است. یعنی بهتر است که میز کار شما یکی از مسیرهای خوش شانسی شما باشد (برای هر نفر چهار مورد وجود دارد که می توانید بهبخش عدد کوامراجعه کنید).

مطمئناً ، اگر میز کار شما را در کمترین موقعیت مفید فنگ شویی قرار گرفت (رو به پنجره یا پشت به در) مناسب نیست.

#‌4 فنگ شویی میز کار : سطح میز

یک میز بهم ریخته، در واقع فنگ شویی بدی دارد! البته همه چیز به تعریف شما از بی نظمی بستگی دارد! اگر به شدت بر روی پروژه ای کار می کنید که باید در اسرع وقت انجام شود، مطمئناً مشکلی نیست که میز کار خود را برای مدتی شلوغ کنید. توجه داشته باشید که برای مدتی، به معنای تا ابد نیست. پس از اتمام پروژه، میز کار باید پاکسازی شود. داشتن وسایل قدیمی و غیرضروری که فضای شما را اشغال می کنند، فنگ شویی بدی است.

در حالت ایده آل، میز کار در پایان هر روز کاری تمیز می شود. این نه تنها فنگ شویی خوب است، بلکه هر عقل سلیمی آن را تایید می کند.

#‌5 فنگ شویی میز کار : منبع نور

مهم نیست که شما در یک دفتر کار در منزل یا یک اتاقک کار می کنید، برای میز کار خوب بافنگ شوییعالی و همچنین برای رفاه حال شما، مهم است که منبع نوری برای خود را داشته باشید. برای بهترینفنگ شویی، توصیه می شود چراغ روشنایی انتخابی خود را در بالای سمت چپ قرار دهید، که منطقه ثروتمندانه فنگ شویی و در نقشه باگوا میز کار شماست

فنگ شویی میز کار#‌6 فنگ شویی میز کار : به اندازه لازم روی سطح میز را اشغال کنید.

مهم است که نیازهای خود را به وضوح مشخص کنید و حداقل موارد را روی سطح میز خود قرار دهید. وقتی به میز کارتان نگاه می کنید، سوالات زیر را از خود بپرسید:

 • آیا لازم است این تعداد پوشه را روی میز قرار دهم؟
 • آیا با دسترسی آسان می توانم آنها را در جای دیگری قرار دهم؟
 • آیا لازم است تمام قلم ها و مدادهای خود را روی میز قرار دهم؟

بسته به نوع کار شما، لیست سوالات می تواند ادامه داشته باشد. مهم است که به خاطر داشته باشید وقتی صحبت از میز خوب فنگ شویی می شود، اشغال فضای کمتر ایده آل است.

جادوی فنگ شویی باگوا برای میز شما

اگر در زمینه فنگ شویی تازه وارد هستید ، دانستن درباره نقشهباگوآقدرتمند که به آننقشه انرژی فنگ شویینیز گفته می شود، که برای ایجاد فنگ شویی خوب در فضاهای مختلف اعمال می شود، مفید خواهد بود. برای تعریف باگوا دو راه وجود دارد، یادگیری کامل و استفاده از آن برای داشتن فنگ شویی خوب در خانه یا محل کار شما ضروری است.

در اینجا چند منطقه برای میز کار شما وجود دارد که برای تقویت باگوآ، به آنها توجه کنید:

 • چپ بالا:منطقه ثروت و پول از المان های ثروت مانند سکه ایچینگ یا هر نماد ثروت دیگر استفاده کنید
 • بالا سمت راست:منطقه عشق و ازدواج
 • چپ میانه:منطقه بهداشت و خانواده
 • وسط میاه سمت راست:منطقه خلاقیت که می توانید از مجسمه یا المان فلزی ، تلفن یا وسایل لوازم التحریر فلزی خود استفاده کنید.

می توانید از روش های موجود فنگ شویی برای هر منطقه خاص استفاده کنید یا راه حل های خلاقانه خود را بکار ببرید. به عنوان مثال :

 • منبع نور در سمت چپ شما – بالا سمت چپ – یک خاصیت فنگ شویی عالی برای منطقه ثروت است.
 • یک گیاه پر جنب و جوش در سمت چپ شما یا یک عکس خانوادگی ، فنگ شویی عالی برای سلامتی است.
 • عکسی از شما و معشوق یا چند کریستال می تواند فنگ شویی عالی برای منطقه عشق شما باشد.

چیدمان میز کار | فنگ شویی ایران منابع انرژی خوب

هنگامی که به دنبال موارد خاصی برای آوردن انرژی حیاتی خلاقیت روی میز کار خود هستید، ابتدا به درمان های خوب انرژیفنگ شویینگاه کنید. گیاهان با تصفیه هوا برای هر فضای کاری ضروری قلمداد می شوند. به عنوان مثال :

 • می توانید یک گیاه پر جنب و جوش و زیبا با گلدان خیره کننده انتخاب کنید تا تأثیر آن را روی میز کار خود به حداکثر برسانید.
 • کریستال ها نیز یک درمان فنگ شویی بسیار محبوب هستند، وجود تعداد زیاد آنها برای محل کار شما مناسب است.
 • تصاویر مختلف را می توان برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار داد.
 • همچنین می توانید از چیزهایی استفاده کنید که با آنها ارتباط خاصی دارید.

خلاق باشید و ببینید چه چیزی انرژی خوبی برای شما به ارمغان می آورد و روحیه شما را بالا می برد. همچنین هر چند وقت یکبار وسایل خود را بچرخانید، و البته همه وسایل را به یکباره نیاورید.

فنگ شویی میز کار

کلامفنگ شویی ایران

درفنگ شوییایران با اصول میزکار آشنا شدیم که باعث رونق و پیشرفت شما می شود! همچنین بکارگیری این اصول تضمین کننده مقدار کارایی و توانمندی شما است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای ارتقا سطح خود، به این دستور العمل ها تکیه کرده و در صورت بروز هرگونه سوالی باکارشناسما گفتگو کنید.

7
10


منبع: فنگ شویی ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جایی که تعداد مادهای ارائه شده برای این بازی بسیار زیاد است، ما در این مقاله که با عنوان «مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟» برای شما عزیزان

3 ماه پیش

هر چقدر هم که قرار دادن پاها روی هم راحت باشد آیا برای سلامتی و وضعیت بدن شما مفید است؟ در این جا نگاهی به مطالعات انجام شده می‌اندازیم.

2 ماه پیش

یک تحقیق بزرگ از دانشگاه کمبریج ارتباط بین فعالیت بدنی و خطر مرگ زودرس را بررسی کرده و نتایج جالبی را نشان داده است.

3 ماه پیش

داشتن حیوانات خانگی در خانه هنگام تولد بچه‌ها، می‌تواند احتمال ابتلای آنها به آلرژی غذایی را کم کند به خصوص اگر سگ یا گربه باشد.

2 ماه پیش

در این مقاله به معرفی لیستی 10تایی از بهترین مادهای اسکایریم برای طرفداران بازی جذاب جهان باز skyrim پرداخته ایم

4 ماه پیش

در این مقاله که با عنوان «بهترین سلاح‌های بازی کالیستو پروتکل کدامند و از کجا پیدایشان کنیم؟ ابتدا توضیح کوتاهی از فضای بازی خواهیم داشت و سپس به...

4 ماه پیش

بازی The House of Da Vinci 3 را احتمالا در نگاه اول با بازی the room اشتباه بگیرید که البته حق هم دارید! این بازی به صورت مستقیم از the room الهام گرفته شده

3 ماه پیش

در این مقاله با هدف حمایت از پیروزی شما در جنگ ها ترفندهای مهم وارزون 2 را افشا می کنیم که رمز موفقیت شما در عبور از مراحل دشوار این بازی خواهد بود

5 ماه پیش

همه داروها می‌توانند عوارض جانبی داشته باشند و تولیدکنندگان دارو باید تمام عوراض جانبی احتمالی دارو ها را در بروشور آن ذکر کنند

3 ماه پیش

بیشتر...