مجله دلتا |
۴ هفته پیش

سفیدکردن نقاط تیره بدن ماسک سفید کننده مجله دلتا

اگر شما هم از نقاط تیره بدنتان خسته شده‌اید و علاقه دارید این نقاط را سفید کنید ما برای شما ماسک‌های خانگی سفید‌کننده نواحی تیره بدن را پیشنهاد می‌کنیم.
سفیدکردن نقاط تیره بدن

سفیدکردن نقاط تیره بدندغدغه بسیاری از خانم‌ها است که برای آن هزینه‌های سنگینی می‌کنند. شما می‌توانید برای تهیه این ماسک‌ها از مواد طبیعی استفاده کنید. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

سفیدکردن نقاط تیره بدن

این ماسک‌ها را در خانه درست کنید و از تأثیر آن لذت ببرید.

سفید کردن نقاط تیره بدن با ماسکآلوئه‌ورا و شکر قهوه‌ای

شکر قهوه‌ای یک اسکراب بسیار قوی برای پوست است؛ زیرا لایه‌برداری و داشتن پوست درخشان و صاف را برای شما به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، شکر دارای اسید گلیکولیک است که باعث سبک‌تر شدن پوست و کنترل تشکیل ملانین می‌شود.

مواد لازم:

  • دو قاشق‌چای‌خوری از شکر قهوه‌ای
  • دو قاشق‌چای‌خوری از ژل آلوئه‌ورا

سفید کردن نقاط تیره بدن

طرز تهیه و طریقه استفاده:

برای سفید کردن نقاط تیره بدن با ماسک ابتدا شکر قهوه‌ای و ژل آلوئه‌ورا را با یکدیگر مخلوط کنید. از این اسکراب خانگی بر روی صورت و بدن خود استفاده کرده تا لایه‌برداری کند و در نهایت باعث سفیدشدن پوستتان می‌شود.

نکته:توجه داشته باشید درصورتی‌که در معرض آفتاب قرار گرفتید از ضدآفتاب استفاده کنید.

سفید کردن نقاط تیره بدن با ماسکژل آلوئه‌ورا

آلوئه‌ورا برای مقابله با برخی مشکلات پوستی مفید است. این گیاه دارای برخی مواد معدنی و ویتامین‌های ضروری است که ممکن است به کاهش رنگ‌دانه‌ها و تولید ملانین در پوست کمک کند. علاوه بر این، اسیدهای آمینه موجود در آن می‌توانند به بازسازیکلاژنو الاستین پوست کمک کنند؛ بنابراین، برای تسکین و مرطوب‌سازی پوست خود از آلوئه‌ورا استفاده کنید.

طرز تهیه:

یک برگ آلوئه‌ورا را برش زده و ژل آن را خارج کنید و این ژل را بر پوست خود اعمال کرده و به مدت ۱۰ دقیقه صبر کنید و پس از آن، پوست خود را با آب سرد شست‌وشو دهید.

این درمان خانگی را ۲ بار در روز به مدت یک ماه تکرار کنید. اگر به موهای خود اهمیت می‌دهید، به مطلباین ماسک‌ها برای مو فوق‌العاده هستند + ویدیومراجعه کنید.

نکته:اگر هنگام استفاده از ژل آلوئه‌ورا احساس سوزش یا تحریک می‌کنید، استفاده از آن را متوقف کنید. افرادی که دارای پوست حساسی هستند نسبت به این روش واکنش نشان می‌دهند.

سفید کردن نقاط تیره بدن با ماسک ژل آلوئه‌ورا

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلباین لاک خوش‌رنگ را در خانه بسازید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...