شهرآرانیوز |
4 روز پیش

کاندیدای سرپرستی استقلال بر سر دوراهی شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز، این روز‌ها فراز فاطمی یکی از کاندیدا‌های احراز سمت سرپرستی در استقلال برای لیگ بیست و چهارم تلقی می‌شود. مهاجم اسبق استقلال، پرسپولیس و تیم ملی که سابقه سرپرستی تیم‌های ملی جوانان و امید را هم در کارنامه خودش دارد. فراز فاطمی همین چند وقت قبل توانست تحت عنوان سرپرست با چادر ملو به لیگ برتر صعود کند و حالا بر سر دوراهی قرار گرفته است، چون از یک طرف استقلالی‌ها او را می‌خواهند و وسوسه نشستن روی نیمکت آبی پوشان فوق العاده جذاب است و از طرف دیگر، تیم تازه لیگ برتری شده استان یزد هم نمی‌خواهد سرپرست خود را از دست بدهد.

حالا باید ببینیم فراز که در دوران فوتبالش یک چهره کاملاً بی‌حاشیه تلقی می‌شد، در این دوراهی کدام مسیر را انتخاب خواهد کرد؟ بازگشت به استقلال و جذابیت‌ها و البته حواشی آن یا ماندن در چادر ملو و تداوم حضور در این تیم تازه لیگ برتری شده؟#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فشار افکار عمومی در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مهدی قایدی باشگاه را به تکاپو واداشت.

5 ساعت پیش

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌های خودرو گفت: حادثه‌ای که چندی پیش دررابطه با مونتاژی‌های ام‌وی‌امx۵۵ اتفاق افتاد، بازار خودروهای چینی را هم خراب کرده است.

5 ساعت پیش

حکم نهایی پرونده شرکت «مدیران خودرو» درباره غیر استاندارد بودن قطعه اکسل عقب خودروی ایکس ۵۵ تولیدی این شرکت ۳۱ اردیبهشت اعلام می‌شود.

5 ساعت پیش

در روزهای اخیر نام خودروهای وارداتی به صورت غیررسمی در محافل خودرویی مطرح می شود. خودرو سئات یکی از این خودروها است که قرار است در دور جدید واردات خودرو چرخ هایش خیابان های ما را لمس کند. مدلی از سئات که برای عرضه در ایران در نظر گرفته شده خودرو سئات ایبیزا است. یک خودرو هاچبک که با همکاری فولکس واگن ساخته شده است.

6 ساعت پیش

در نمای روبرو، وفاداری سازنده به نسخه‌ی مشهور ۱۹۵۷ دیده می‌شود و با این هدف، چراغ‌های نسبتا کوچک دایره‌ای همراه با جلوپنجره‌ی دوگانه که فضای باریکی برای عبور هوا دارد، در آخرین مدل فیات 500 دیده می‌شود.

5 ساعت پیش

گران‌ترین خودروی جهان از سوی شرکت انگلیسی رولزرویس به ارزش بیش از ۲۸ میلیون دلار رونمایی شد. این خودرو رولزرویس Boat Tail یا دم قایقی نام دارد.

5 ساعت پیش

جدیدترین محصول ایران خودرو، یک هاچبک چهاردر با کد مدل TF21 است. ظاهرا طراحی این خودرو، برگرفته از تولیدات چینی نیست و توسط مهندسان داخلی به اتمام رسید است. براساس اطلاعات موجود، TF21 در تابستان سال آینده تولید انبوه خواهد شد.

5 ساعت پیش

وزیر صمت بیان کرد: آنچه که وزارت صمت دنبال می‌کند این است که زمینه را برای تامین نیاز فراهم کند؛ حال نیاز چه بخواهد از داخل تأمین شود، چه از خارج.

5 ساعت پیش

در پی انتشار مطلبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو، پیگیری‌ها و بررسی‌های خبرگزاری ایسنا نشان می‌دهد که قیمت‌ محصولات این شرکت منطبق با آخرین قیمت‌های مصوب شورای رقابت است.

6 ساعت پیش

بیشتر...