پرشین وی |
۳ هفته پیش

نرم کننده خانگی نحوه ساخت نرم کننده خانگی برای لباس

نحوه ساخت نرم کننده خانگی برای لباس

نرم کننده ی لباس یکی از مهم ترین نکات برای داشتن لباسی نرم و لطیف است. با ساخت نرم کننده طبیعی لباس, عمر لباس های خود را افزایش دهید. چندین راه برای ساخت نرم کننده خانگی در خانه وجود دارد که ما بهترین های آنها را برای شما جمع آوری کرده ایم.

در این مقاله سعی داریم نکات مفیدی درباره نرم‌کننده لباس به شما توضیح دهیم برای ساخت نرم کننده لباس خانگی نیاز مند مواد طبیعی هستید، امروزه استفاده از نرم کننده های لباس به دلیل خاصیت ضدالکتریسیته، ضدچروک و رایحه خوش آنها رو به افزایش است. در این بخش قصد ساخت نرم کننده خانگی را برای شما اموزش داده ایم. برای روش تهیه نرم کننده لباس با ما درپرشین ویهمراه باشید.

نرم کننده خانگی

مواد تشکیل دهنده ی ارزان این معجون امن و غیر سمی هستند، اما محصول نهایی اثری شگفت در کاهش حالتاستاتیکپارچهو احساس نرمی دارد.بعد از دنبال کردن این دستور، برای چندین هفته مواد لازم جهت نرم کردن لباس ها را در اختیاردارید.

مواد لازمجوششیرین، سرکه سفید مقطر، آب، روغن اسانس (اختیاری)، گالن پلاستیکی۱ فنجان جوش شیرین را در یک ظرف پلاستیکی بریزید۱ فنجان آب به ظرف بیافزایید و به آرامی ۶ فنجان سرکه سفید مقطر در آن بریزید.سرکه و جوش شیرین صدای فش فش خواهند داد۷ فنجان آب بیشتر اضافه کنید.در ظرف را ببندید و مخلوط را هم بزنید.درپوش را چند بار باز کنید تا گازهای آن خارج شود.در صورت تمایل، چند قطره اسانس به آن اضافه کنید و مخلوط را مجددا هم بزنید.

۱ فنجان از نرم کننده ی خود را در طول چرخه شستشوی نهایی در محفظه ی مخصوص بریزید.در صورتی که نرم کننده ی شما حاوی اسانس است، بطری را قبل از استفاده تکان دهید.اگر نرم کننده تان تمام شده و نیاز به استفاده از چیزی سریع دارید، در طول چرخه شستشو ۱/۳فنجان سرکه سفید در محفظه ی شستشوی ماشین لباسشویی بریزید، پس از آن ۱/۳ فنجان جوش شیرین به آن اضافه کنید.اگر چرخه ی شستشو در حال اتمام است و اضافه کردن نرم کننده را فراموش کرده اید، در طولچرخه ی شستشوی نهایی ۱ فنجان سرکه سفید را به همراه ۱/۴ فنجان جوش شیرین به محفظه اضافه کنید.

انواع مایع نرم کننده لباس
محلول شوینده خانگی

جام جم#‌نکات_آشپزی منبع: پرشین وی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...